Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) puttputt válasza Kareszovics (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Mindenkinek jó étvágyat a mai ebédhez! :DDD

Amúgy, részvétem.
Szerencsére, ritkán sikerült ilyen állapotba kerülnöm piától...
Talán még egyszer sem. Persze, dülöngélés előfordult, meg enyhe kómás, öntudatlan állapot (ez egyszeri alkalommal), mégpedig az érettségi banketten.
(A tanárokkal együtt iszogattunk egy pincében, aztán ki a melegre..., mit is várt az ember. :U )
Emlékszem, olyan 22h körül telefonáltam haza a WC-ből (kollégista voltam, jócskán messze a városomtól), hogy "Hol vagyok"? :DDD Rendesen meglepődtek otthon, mert sosem gondolták, hogy én egyszer..., de pont ezért, viccesen reagálták le a dolgot.
Jaja... Nyári táborra készülődtünk..., vezetői "előnapokat" tartottunk, ebben volt egy esti bográcsozás+iszogatás is. Kisbusszal közlekedtünk egy kies kis családi házhoz (s onnan vissza). Az egy dolog, hogy 3-4 ember telerókázta a kertet és a virágágyást, a kocsit is összepiszkították néhányan. Kíváncsi lettem volna, mit szóltak a háziak (egy távoli ismerős szerezte a helyet), mikor reggel szembesültek a maradványokkal. :U ;]
Csak azzal tudtam kommentálni az eseményeket; hogy legalább mélyen átéreztük, milyen lesz majd a táborozóknak a következő héten. :)

Amúgy, jobbulást a Blogtulajnak!

Ja, káposztától már én is... Előző este sört vagy tejet lehetett mellé választani, semmi más nem volt... Erdély egy kis falujában hívtak be bennünket..., nem válogathattunk.
Viszont, megvolt az eredménye. Edzette a belsőségeimet rendesen, de csont nélkül megemésztettem. Azóta is büszke vagyok erre. :D
mephi666: Akkor úgy tűnik, a t.káposzta már csak egy ilyen étel. :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.