Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

másnap nélkül is kiba rossz most szombaton melózni :( főleg, hogy most rendelt a főnök ide gázkazánszerelőt és nekem kell megvárni... mindenki lelép pár óra múlva, én meg várhatok... aztán vagy jön délben... vagy 2kor... vagy f@szom tudja...
én most barátnőmmel szeretnék lenni otthon... a meleg szobában :) de addig van még 30perc bringázás a hóban... az is izgalmas...

másnapra tuti módszer: 2-3pálesz vagy sör, aztán annyi :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Így jár aki előre iszik a medve bőrére. :DDD

ui.:vki nézzen rá az implantjaidra, mert vagy 3 nem működik. :(

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Köszi az együttérzést. :D

UPDATE

Sikerült kiganézni a rakit. Még jobban is sikerült, mint vártam. :)

Felhívtam feleségem... haragszik. :O Mondjuk meg is értem, éppenséggel mindenhova rókáztam otthon, csak épp a WC-be nem (mármint a fürdőszobán belül). :U Még most is talált "koszt" pedig éjszaka fél 1től 1ig takarított utánam.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) proof88 válasza Kareszovics (#3) üzenetére


proof88
addikt

majd megenyhül estére :)

(#5) Kareszovics válasza proof88 (#4) üzenetére


Kareszovics
addikt

Bízom benne, bár elég gyökér voltam. :U Egy tök jól sikerült esti rendezvényt sikerült elbasznom azzal, hogy otthon kikészültem.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) pohár válasza Kareszovics (#3) üzenetére


pohár
félisten

Jól tolod :D :D
Én mikor kiskoromban beteg voltam, akkor is valami hányásos szart kaptam el, szaladtam a WC-be, és ahogy kinyitottam az ajtót, ment mindenfele a cucc :DDD
Szegény anyám majd egy óráig pucolta a budit utánam :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7) Kareszovics válasza pohár (#6) üzenetére


Kareszovics
addikt

Kurva jól tolom ja... :W :) Csak hogy anyósoméknál mi lesz ma a szokásos szombati ebéden... :Y

Épp egy másfélliteres ásványvizet próbálok magam erőszakolni... totál képtelenség pedig hígítani kék.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Na, együttérzek. Igaz én tegnap este kihagytam a nagy céges ivászatot... Ill. ott voltam, csak nem ittam, inkább kocsival mentem...
Egyik kolega meg, akit én hoztam haza szépen lerókázta az autót... =/
Persze így 1-1, mivel legutóbb, amikor céges paint ball-ról mentünk haza, akkor én rókáztam le az ő autóját :D
De az valahogy nem volt túl kellemes élmény, így azóta mégjobban odafigyelek a határokra :)

(#9) mephi666 válasza Kareszovics (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

2szót mondok: pálinka+sör :) vagy rókázol és jobban leszel, vagy pedig beröffen a májad és a tegnap maradványaival együtt lebontja és attól jössz rendbe...

rosszabb napokon 1-2 vodkát be szoktam iktatni a reggeli kávé elé meg utána 1 sört és helyre szokott tenni mindig...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Kareszovics válasza Dany007 (#8) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na ilyen kocsibahányás még nem történt, viszont a lakásunk falát már hánytam le, sajnos belülről.

Ellenben anno középsulis osztálykiránduláson az egyik csaj belehányt a hátizsákomba. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#11) Kareszovics válasza mephi666 (#9) üzenetére


Kareszovics
addikt

2szót mondok: ... inkább nem... :D

MÁS: tudjátok mi az amit rohadtul sajnálok: azt az isteni finom termelői káposztából és frissen vágott disznó húsából készült, zsíron bográcsban főzött töltött káposztát. :O Amit sikeresen "elpocsékoltam".

Ráadásul mivel ez ilyen edzőtermi évzáró volt gondolhatjátok, hogy mekkora volt két töltelék. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) mephi666 válasza Kareszovics (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

legalább az orrodon jött vissza a káposzta? :DD el szokott visszafelé tévedni és a másik utat választja általában ;]

én szerencsére töltött káposztát még nem rókáztam, általában jól felszívta az alkoholt és bennem maradt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) puttputt válasza Kareszovics (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Mindenkinek jó étvágyat a mai ebédhez! :DDD

Amúgy, részvétem.
Szerencsére, ritkán sikerült ilyen állapotba kerülnöm piától...
Talán még egyszer sem. Persze, dülöngélés előfordult, meg enyhe kómás, öntudatlan állapot (ez egyszeri alkalommal), mégpedig az érettségi banketten.
(A tanárokkal együtt iszogattunk egy pincében, aztán ki a melegre..., mit is várt az ember. :U )
Emlékszem, olyan 22h körül telefonáltam haza a WC-ből (kollégista voltam, jócskán messze a városomtól), hogy "Hol vagyok"? :DDD Rendesen meglepődtek otthon, mert sosem gondolták, hogy én egyszer..., de pont ezért, viccesen reagálták le a dolgot.
Jaja... Nyári táborra készülődtünk..., vezetői "előnapokat" tartottunk, ebben volt egy esti bográcsozás+iszogatás is. Kisbusszal közlekedtünk egy kies kis családi házhoz (s onnan vissza). Az egy dolog, hogy 3-4 ember telerókázta a kertet és a virágágyást, a kocsit is összepiszkították néhányan. Kíváncsi lettem volna, mit szóltak a háziak (egy távoli ismerős szerezte a helyet), mikor reggel szembesültek a maradványokkal. :U ;]
Csak azzal tudtam kommentálni az eseményeket; hogy legalább mélyen átéreztük, milyen lesz majd a táborozóknak a következő héten. :)

Amúgy, jobbulást a Blogtulajnak!

Ja, káposztától már én is... Előző este sört vagy tejet lehetett mellé választani, semmi más nem volt... Erdély egy kis falujában hívtak be bennünket..., nem válogathattunk.
Viszont, megvolt az eredménye. Edzette a belsőségeimet rendesen, de csont nélkül megemésztettem. Azóta is büszke vagyok erre. :D
mephi666: Akkor úgy tűnik, a t.káposzta már csak egy ilyen étel. :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) Kareszovics


Kareszovics
addikt

És igen, sikeresen megismétlődött a baj,,,, :O

Persze a hibás megint én voltam... vörösre fehéret, majd ledugóztam egy kis HP-val. Persze üres gyomorra az igaz na...

Tiszta szerencse, hogy főni szabin van, meg hogy nettó pangás az egész nap; így is kb minnyá' meghalok.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#15) mephi666 válasza Kareszovics (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

egs :DDD ...én már kb október óta nem voltam durván másnapos

gyógysör megvolt már? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Kareszovics válasza mephi666 (#15) üzenetére


Kareszovics
addikt

A gyógysörben nem hiszek, meg ahogy munkatársam megfogalmazta azzal kezdődik az alkoholizmus. :D

Most a gyógyszer az ebédem volt: szín hússal főtt székelykáposzta.. fasza volt na. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.