Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) thomasvold


thomasvold
őstag

Köszönöm szépen, mindenki nevében :) Egy Ultra ez alapján fog elkészülni :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Karavik válasza thomasvold (#1) üzenetére


Karavik
veterán

Szívesen. Ultra esetén ROM ugyanaz és TWRP is ugyanaz, mint Pro-nál

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#3) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Igazán jó lett :R

¯\_(ツ)_/¯

(#4) Casseius


Casseius
tag

:C :R :R

Don't Worry, Be Happy

(#5) Viktor0610 válasza Karavik (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyanaz a ROM és TWRP jó az Ultrához is?

Akkor akár bele is írhatnád a címbe és -ha nem szerepel már benne- a cikkbe is, nem?

Nem az én árkategóriám ezek a telók, de köszi a leírást! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6) Karavik válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, ugyanaz.

Azért Mi11Pro-nak dedikáltam, mert Mi11Pro-ból csak kínai verziós változat van kínai ROM-al. Tehát főleg Mi11Pro tulajok szeretnének megszabadulni a kínai ROM-tól. Global vagy EEA verziós Mi11Ultra tulajok szerintem kevesebben akarnak rom-ot váltani. Másrészt Mi11Pro-n teszteltem, de majd átírom...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#7) Casseius válasza Karavik (#6) üzenetére


Casseius
tag

Az ultra itthon horror áron van, ezért szerintem 10-ből 9 ultra tulaj kínáből rendeli meg feleannyiért az ottani változatot :)

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#8) Karavik válasza Casseius (#7) üzenetére


Karavik
veterán

Ez is igaz...ok módosítva a cím

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9) tarajos


tarajos
tag

Szisztok!

Nemrég érkezett meg az Mi 11 Ultrám Kínából, és nekem is szükségem lenne egy EU-s romra. Hogyan tudom ezt megtenni? Valaki tudna küldeni egy működő leírást linkekkel?
Előre is köszönöm!
:U

peace

(#10) thomasvold válasza tarajos (#9) üzenetére


thomasvold
őstag

Ha elolvasod Karavik fórumtárs témaindító írását, ott mindent megtalálsz linkekkel és leírást, hogy hogyan tedd.

(#11) tarajos válasza Casseius (#7) üzenetére


tarajos
tag

Bocsánat, de nem vagyok járatos az oldalon. Merre találom a témaindító írást?

peace

(#12) Viktor0610 válasza tarajos (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jobb fent. ;)

Samsung Galaxy A54

(#13) Zsoleszhun válasza tarajos (#11) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Itt [link]
A bootloader nyitás indítsd el minél hamarabb, 168 óra szokott lenni.

¯\_(ツ)_/¯

(#14) tarajos válasza Zsoleszhun (#13) üzenetére


tarajos
tag

Szuper, köszönöm, így már talán menni fog. Egy apróságot láttam a leírásban: a 3. pont vége felé van egy olyan rész, hogy "csatlakoztasd a telőt a pc-hez". Aztán a 6. pont elején szintén van egy olyan rész, hogy "csatlakoztasd a telőt a pc-hez". Közben pedig sehol nincs leírva, hogy mikor kell lecsatlakoztatni a telót. Kell-e ilyet tenni, vagy folyamatosan csatlakoztatni kell a pc-hez?
Bocsánat, ha ilyen aprólékos vagyok :B

peace

(#15) Casseius


Casseius
tag

Köszi, gond nélkül felment Ultrára :)

Don't Worry, Be Happy

(#16) szekugabi


szekugabi
újonc

Sziasztok!
Szeretnék rendelni magamnak egy Mi11 pro készüléket. Tud valaki megbízható oldalt ahonnan esetleg plusz költségek nélkül tudnám megrendelni? Esetleg tapasztalat tradingshenzhen.com Global priority?? Előre is kösziiii :)

(#17) tarajos


tarajos
tag

Sziasztok!
Eddig sikeresen tudtam frissíteni az Mi 11 ultrámat a megadott módon. (jelenleg 12.5.20 fut rajta)
Szerettem volna frissíteni Miui 13-ra, azonban amikor eljutottam a "Swipe to comfirm flash"-hez, a telepítő error üzenetet írt ki. Próbáltam a 13.0.5.0.SKACNXM illetve a 13.0.9.0.SKACNXM stabil romokkal mindkettőnél ugyananz van: error. A 22.1.19 béta romot nem is engedte a telóra másolni (másolás közben megállt az egész).
Volt már valakinek hasonló hibája? Esetleg talált rá megoldást? Köszönöm a segítséget.

peace

(#18) Karavik válasza tarajos (#17) üzenetére


Karavik
veterán

Egyelőre nincs Android 12 kompatibilis TWRP recovery ezért Android 12 alapú xiaomi.eu kiadásokból fastboot ROM verzió készül, amit ez alapján kell telepíteni: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#19) Doky1988


Doky1988
senior tag

Üdv, segítsetek please!!

Odáig eljutottam, hogy telefon Unlock, tehát bootloader nyitva van.
adb -nél beütöm fastboot boot twrp.img...
Újraindul a twrp recoveryvel, viszont ilyenkor /sdcard -ba bekellene másolni a romot, viszont PC-n ilyenkor mikor TWRP Recovery módban van a telefon, nem érem el a belsőtárhelyét.

Tudsz valaki segíteni?

DokY | www.zsolti.hu

(#20) Mok28


Mok28
csendes tag

Köszi szépen a leírást.
Nekem egy Mix 4 telefonom van ami hasonlít ezekhez. Kínából jött és eu.dev van telepítve rá és Orange fox töltené be a TWRP szerepét.
Sajnos egyik megoldás sem vezet eredményre, hiába van a főkönyvtárba másolva a legutolsó release.
Recovery módban nem hozza fel a főkönyvtár tartalmát, csak mindenféle program elemeket. A rejtett tartalom is engedélyezve van és elvileg minden könyvtár látható. Az Orange Fox menüben nem jelenik meg az Install menü.
Hiába indítom bármilyen módszerrel, a főkönyvtárba letöltöttek nem láthatók.
Próbáltam a gyári adatok visszaállítását is, de az csak a Recovery módba visz.
Ha fastboot módban próbálom flashelni a számítógépről akkor nem csatlakozik sehogy a géphez.

Sajnos egy google frissítés a telefon legtöbb funkcióját elérhetetlenné tette (pl fotózás, telefonálás, galéria megtekintés) a többi pedig rosszul vagy nem teljesen működik.
Valakinek van vmilyen javaslata mit lehet tenni vele?
Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.