Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Tyrel válasza marilllyo (#22) üzenetére


Tyrel
őstag

Hát a karakterek neveire már én sem emlékszem, még megjelenésekor játszottam végig, de szerintem igazán nem is volt cél hogy bármelyikükre is emlékezz Dr. Sobeck-en (köhh-köhh) kívül...

Nem véletlen nincs ebben szerelmi szál meg semmi hasonló, ez a játék Aloy-ról, az ő eredetéről és arról szól, hogy mi történt a régi (jelenkori) világgal, ill. hogy jutottak oda ahol most vannak. Nem is értem hogy tudtad úgy 3x végigjátszani hogy a "jelenkor szál" tök érdektelen számodra, az az egész játék lényege, azt hajkurássza végig Aloy az elejétől fogva és abból derül ki hogy kicsoda ő valójában...

Tényleg sok lopott ötlet van amúgy benne, de annyira el van találva és annyira jól működik az egész eredet-története a világának, és Aloy is annyira jól meg van csinálva (külön puszi Ashly Burch-nek), hogy... ilyet 10 évente egy játék tud.

...és akkor erre még rájön az, hogy itt-ott szájtátva bámultam mennyire gyönyörű a játék és mennyire jók a hangjai, zenéje is. ezek így együtt nagyon megadják az alap hangulatot...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.