Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyrel


Tyrel
őstag

GOTY! :C

Turenkarn

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Nekem már kicsit unalmas ez a havas táj. Az alapjátékban is túl sok van belőle szerintem. Lassan 25 órát raktam a játékba, 20%-nél járok, és eddig 70%-ban csak havas helyen jártam. És akkor most még ez a DLC is havas.... ehhhhh :(

(#3) Bad Pritt válasza XuChi (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig a térkép töredéke havas csak és nagyon gyorsan kivezet a sztori a nem havas részekre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) marilllyo


marilllyo
veterán

Hát nagyon úgy tűnik, hogy akkor ez az első és utolsó DLC. Pedig a játékban lenne még potenciál folytatni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5) oriic válasza marilllyo (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ihen, csak ez az 1 DLC keszul. A Complete kiadasban is csak ez lesz az alapjatek mellett.

Live-Die-Respawn

(#6) PowerBuldog válasza XuChi (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A pálya kb 2/3-a egyáltalán nem havas.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) Gery9112 válasza marilllyo (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Teljes értékű második rész nem jöhet? ;] (teljes áron)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#8) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sőt, ha belegondolsz, a bejárható területnek még kisebb töredéke havas, mert ott a Hunter's Gatheringnél átvezető szorosok mellett nem nagyon lehet hegyet mászni, viszont a mocsarat, dzsungelt, sivatagot mind be lehet rendesen járni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) XuChi válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


XuChi
addikt

:R:R Akkor visszavontam. Akkor csak én nem jutottam még el odáig. Igaz, én a nagyon eltökölős játékos vagyok. Mindent megkeresek amit tudok, mindent elolvasok, mindent levadászok, felfejlesztek stb stb. Csoda hogy több mint húsz óra alatt csak 20 %-nál járok ? :D A linkelt térkép egy negyedét nem fedeztem még fel :D:D

(#10) Tyrel válasza Gery9112 (#7) üzenetére


Tyrel
őstag

Hát én nagyon remélem hogy fog, kb. az se érdekel mennyibe kerül ha hozni fogja az 1. minőségét...

Turenkarn

(#11) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Lengén öltözik a csaje a hóviharban :DD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#12) PowerBuldog válasza noPublicFG (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tüzes vérű :))

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13) Totom76


Totom76
csendes tag

Megcsinálhatnák PC-re is.... :O

Ezért venni egy PiSi4-et....ha rám robbanna a bank :U :DDD addig csak csorog a nyálam :((

(#14) Gery9112 válasza Totom76 (#13) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerinted mennyit kéne költened egy olyan PC-re, amin ez a játék normálisan elfutna? :U Csak a VGA kerül annyiba, mint amennyibe egy PS 4 slim.

OFF vége.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#15) Tyrel válasza Totom76 (#13) üzenetére


Tyrel
őstag

Én kb. csak ezért a játékért vettem egy PS4 Slim-et (nyáron 70e körül volt egy új, nem értem azóta miért ment fel az ára), meg ha már ott volt a gép végig játszottam a Beyond Two Souls-t is (irányítása borzasztó rossz de a sztori nagyon jó abban is), de amúgy többnyire pihen a sarokban, ill. hamarosan majd media player lesz belőle...

De a Horizon-ért akkor is megérte, talán az SW KotOR volt az utolsó olyan RPG amit annyira szerettem mint ezt a játékot.

Amúgy szerintem simán megcsinálhatnák PC-re is, de DX12-only címként, máshogy nem futna jól + gyanítom a Sony nagyon nem is akarja engedni. Nekem legalább is gyanús hogy sok PS4 eladást köszönhetnek ennek a játéknak...

Ha csak a sok nosztalgiától elvakult Zelda fan nem győz, ez a játék idén akkora GOTY lesz mint egy birodalmi csillagromboló.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#16) marilllyo válasza Totom76 (#13) üzenetére


marilllyo
veterán

Apró tele van használt PS4-ekkel. Btw legutóbb Tesco akcióban új PS Slim 33E. Hopp.
És azért nem csak ebben az egy címben lehet gondolni. Van még pár minőségi konzol exkluzív cím.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#17) Gery9112 válasza Tyrel (#15) üzenetére


Gery9112
őstag

Horizon Zero Dawn meg fog jelenni PC-re.....amikor az Uncharted, God of War és a Killzone is. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#18) mg1992mg válasza Gery9112 (#14) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Semennyit, mert egy középkategóriás gép már simán hozza ezt a látványt, sőt PC-n sokkal szebb is lehetne ez a game...
Értesz hozzá, az a lényeg.
Off vége!

(#19) heihachi válasza Totom76 (#13) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is csorgott, míg meg nem vettem, ráadásul sajnos digitálisan :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) #67947008 válasza Totom76 (#13) üzenetére


#67947008
törölt tag

Ez a játék volt a döntő abban, hogy végül beruháztam egy ps4 slimre is.
Rengeteg jó játékot végigjátszottam azóta ps4-en, ez nem volt köztük. 8 órát szenvedtem vele, de nem tudott lekötni, pedig nagyon tetszett (az ötlet, a videók, a gameplayek...). Valamikor újra fogom próbálni, mert maga az ötlet még mindig isten, csak amikor odajutok...valahogy nem.

(#15) Tyrel - A zelda besöpör minden díjat majd (grafikát nem) és nem elvakultságból. Az a játék egy teljesen más szint.

[ Szerkesztve ]

(#21) Gery9112 válasza mg1992mg (#18) üzenetére


Gery9112
őstag

Egy igazi szakemberrel van dolgom, én kérek elnézést. :DD
A programozáshoz lehet nem értek, de az exkluzív szó jelentésével tisztában vagyok. Ez a játék meg egy Sony exkluzív cím és 720. alkalommal is unalmas és meddő azon sopánkodni, hogy jöhetne PC-re meg PC-n mennyivel jobb lenne.....és itt vége is a történetnek.

+ Ha már így személyeskedsz akkor feltételezem te sokkal jobban értesz hozzá. Holnap kezded a játék portolását vagy a jövő héten? :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#22) marilllyo válasza #67947008 (#20) üzenetére


marilllyo
veterán

Maga a játék az egész rendszere zseniális. Úgy van összelopkodva egyéb hasonló címekből az tény...de szépen egybe lett olvasztva és átlátható.

Háromszor toltam ki a platina miatt és egyetlen egy dolog zavart benne. A karakterek. Nem nőtt a szívemhez egyik sem... meg nem is kaptak nagy teret mint pl egy Dandelion...
Három végigjátszás után sem tudnám megmondani, hogy Aloy-on kívül kit hogy hívtak.

Maga a robotdínós eredetszál az zseniális. Baromi jó ötlet...mindent megmagyaráz...tökéletes. Viszont van ez a "jelenkor" szál ami számomra totál érdektelen volt.

Kicsit olyan ez mint a Shadow of Mordor. Az egész rendszer egy baromi jó alap amit a végtelenségig lehetne bővíteni és kellene is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#23) Tyrel válasza #67947008 (#20) üzenetére


Tyrel
őstag

Szerintem meg ez a játék egy teljesen más szint és dugják a Zeldájukat a hova akarják... :P

Turenkarn

(#24) Tyrel válasza marilllyo (#22) üzenetére


Tyrel
őstag

Hát a karakterek neveire már én sem emlékszem, még megjelenésekor játszottam végig, de szerintem igazán nem is volt cél hogy bármelyikükre is emlékezz Dr. Sobeck-en (köhh-köhh) kívül...

Nem véletlen nincs ebben szerelmi szál meg semmi hasonló, ez a játék Aloy-ról, az ő eredetéről és arról szól, hogy mi történt a régi (jelenkori) világgal, ill. hogy jutottak oda ahol most vannak. Nem is értem hogy tudtad úgy 3x végigjátszani hogy a "jelenkor szál" tök érdektelen számodra, az az egész játék lényege, azt hajkurássza végig Aloy az elejétől fogva és abból derül ki hogy kicsoda ő valójában...

Tényleg sok lopott ötlet van amúgy benne, de annyira el van találva és annyira jól működik az egész eredet-története a világának, és Aloy is annyira jól meg van csinálva (külön puszi Ashly Burch-nek), hogy... ilyet 10 évente egy játék tud.

...és akkor erre még rájön az, hogy itt-ott szájtátva bámultam mennyire gyönyörű a játék és mennyire jók a hangjai, zenéje is. ezek így együtt nagyon megadják az alap hangulatot...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#25) Persie12


Persie12
aktív tag

Semmi más dlc nem lesz a játékhoz? Már csak azért kérdem mert ugye lesz a complete variáció és én alapból úgy terveztem hogy ezt a játékot akkor veszem meg ha kint lesz az összes dlc. Bár kiadni egy complete edition-t és utána még dlc-t elég logikátlan lenne.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#26) marilllyo válasza Persie12 (#25) üzenetére


marilllyo
veterán

Vélhetőleg itt a vége. Aztán ki tudja. Teszemazt ott van most a Dying Light. Kiadták belőle már rég az Enhanced szuper-cunibumi edition-t ami magábafoglal mindent. Erre most egy évre rá kitalálták, hogy lehet ezt még bővítgetni ingyenes DLC formájában. Most valami 11 további letölthető add-on-ról beszélnek.

Az biztos, hogy fizetős DLC már nem jön hozzá.

Ez szerintem csak attól függ, hogy terveznek-e második részt.

Már pedig azért lenne mit megmagyarázni...illetve a kampány is úgy ér véget, ahogy... Kérdés, hogy a Frozen Wilds mit visz ebből tovább.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#27) Hopkins95 válasza Tyrel (#23) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem nem, a Zelda nagyon is jó lett, aki nem hiszi, próbálja ki. :) Nem tudom, hogy ennek vagy a Zeldának adnám a GOTY-t.

A Zelda kicsit szimpatikusabb, mert már futtatható PC-n emulátoron(tudom, erről nem a Horizon tehet).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) Persie12 válasza marilllyo (#26) üzenetére


Persie12
aktív tag

Köszönöm a választ!!!

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#29) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ha igazi open world játék lenne a Horizon, még érdekelne is a dlc. De pár óra után az alapjátékot úgy b..tam ki a p..csába, hogy szerintem még le se esett.

(#30) vhw válasza Rodi 4.80 (#29) üzenetére


vhw
addikt

Miért milyen egy igazi open world játék, amit ez megbocsáthatatlanul nem tud nyújtani?
(jó kurvázni nem lehet benne... igaz...)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.