Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Árához képest elmegy, de. Netezni nem túl élvezetes, mert valóban, akár fél percig is eltart egy Google kezdőlap. Az egyenkijelző betekintési szögei és felbontása finoman szólva is csapnivaló.Napfény alatt semmit sem lehet látni belőle. Mivel tudja a 3g- t ezért a hanghívások jobban hallhatóbbak lennének, csak kár, hogy nincs már 3g, csak kettő, ami meg olyan, amilyen. Hogy az elavult hálózatból se legyen túl sok, arról a fém hátlap gondoskodik. A monó hangszóró elég hangos, és maximumon recseg is rendesen, de úgysem lehet hallani, mert a legkönnyebben letakarható részen van.Kamerás téren viszont kimagasló eredményeket ér el a készülék, képes akár 3 megabájtos képek készítésére is, sőt, a fényképek nagy részén felismerhető, beazonosítható a fotózott akármi. Kivéve az esti felvételeket.
Összegezve tehát, telefonálni csak korlátozottan alkalmas, és ehhez képest drága, az internetes műveletekhez pedig túl ergya a vas, és ilyenkor gyorsabban merül mint a Titanic. Kb másfél hétig bitoroltam egy ilyet, inkább nem :( .

halkan hozzáteszem, hogy telefonálásra egy Nokia 6070- et használok, multimédiára meg egy Xiaomi 9SE t.A Nokia is alap telefon, de nem akar többnek látszani, mint ami.

[ Szerkesztve ]

(#2) Kampó válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


Kampó
senior tag

"drága".. Mihez képest :D
Hasonlo HMD global nokiák sem tudnak többet speciál :D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#3) szabonagyur


szabonagyur
félisten

A fő gond a max 3G, tehát a hívások majd mennek 2G-n, ami gondolom amúgy is ritka gyenge lesz.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4) Jack Hunter válasza Kampó (#2) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Ahhoz képest drága, hogy a 6070- et vettem használtan 5 ezerért, és kb ugyanezt tudja. :D Jó, nincs benne wifi, jelképes a kamera, és minden egyébben is hasonlít a Myphone- hoz, de legalább olcsó. Megrögzött nyomógombpárti vagyok, én az Alcatel készülékei mellett vagyok, olcsók, egyszerűek, tökéletesen tudnak magyarul,és maradéktalanul teljesítik szerény tudásukat.
Ha olcsó munkástelefon a cél, és hogy legyen egy kicsit egyedi, érdemes talán a használt, régi telók között turkálni. Vannak modellek, amik koruk ellenére meglepően sokat tudnak, és élvezetes a használatuk. Ráadásul legtöbbször gombokért árulják őket. Két három év használat után, ha már elhasználódtak, mehetnek a vitrinbe dísznek.

(#5) Kampó válasza Jack Hunter (#4) üzenetére


Kampó
senior tag

Nyilván egy e vagy n szériás Nokia is.jó vétel.kehet, de a gombokat árulják az túlzás sajnos. Ami.nem leélt kacat az 10_15, nem ritkán 20e Ft... gondolok az e5-e6-e7 re... n 73..n75..n95..n96 ra hirtelen.. amúgy csak a kis teszt miatt vettem meg a myphonet kizárolag

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#6) Jack Hunter válasza Kampó (#5) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Én nagyon szeretem ezeket az elektronikai, műszaki jellegű bejegyzéseket, teszteket.Ahogy elszállt a forint, nem csodálom, hogy így megugrott a használt készülékek ára is. Mindenesetre még ez az összeg is szerintem simán vállalható, hisz ezért a pénzért leginkább csak ilyen kompromisszumos új billentyűs telókat, vagy szaggatós, dadogós okosokat lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kampó válasza Jack Hunter (#6) üzenetére


Kampó
senior tag

facebookon van egy retro gsm csoport.. csorog a nyálam sok esetben.. most láttam egy Nokia n79 et fehér színben dobozos újszerü.. 25e ft.. meg egy szintén újszerű nokia x6 ot ami aztán tényleg fehér holló... szintén 25 e ft ba.. el is vitték mind a 2 telot semmi perc alatt.. Ugye minőségben nyilván feljebb vannak mint a teszt alany.. kamerában szoftveresen is.. de ugyan úgy egy drága polcdiszek mára.. Simbyan-t imádtam de smart funkciókat tekintve mára már sajnos nem nagy cucc.. és ott is csak 3g volt meg hsupa hálózat ami tök korrekt volt csak nincs már az sem..

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.