Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145) Gave


Gave
addikt

Ha nem debilitált idióták hoznák a törvényeket és a szülők rendesen tudnák nevelni otthon az "arany kis szívük csücskét", akkor szerintem nem a tanároknak kellene harcolni a deviáns kölkökkel, sajnos nekünk is kijutott agresszív tanárból is, meg abszolút legalja csürhéből is akik nem hagyták élni a többi gyereket. Mivel a törvény kötelezte az iskolát, hogy hosztolja ezeket a csótány lelkűeket, a szülő meg nem volt hajlandó átiratni így "ránk ragadtak", és szépen húzták be nap mint nap a szintet, végül már jött az egész osztály megcédulázása, stbstb. A tanárok meg már eleve úgy jártak be, hogy volt náluk kéznél valami amit lehet dobni, ütni, azért ez főleg női tanároknál nem feltételnül egy nagy lelki élmény.

Két pofont kaptam azt hiszem tanároktól, 100% kiérdemelt és jogos, habár szerintem is elsőre azért járt volna "ez nem iskolába való viselkedés, kapsz egy beírást", következőnél jön a "kísérő nevelés", a kulcs csomó szerintem is túlzás volt, szerencsére engem nem céloztak meg vele, a 2. tesi tanárunk igazi kultúr ember volt, ő csak olyan akadály pályát rakatott össze ami 95%, hogy elvitte az ember golyóit xd.

Sajnos a tanároknál is idővel bekerülnek egy szélmalomba amikor minden nap harcolni kell a rendszerrel, de ez nem feltétlenül az ő hibájuk, vagy nem egészében az.

Az egészet talapzatig kéne nyúkolni, és felépíteni intelligensebbre, kevesebb nyomorítással, több olyan lehetőséggel, ha valaki szénné únja magát törin, akkor menjen technikára, ha szívatja a tanárt, akkor temp ban, max 2x, harmadikra meg ki lehessen rúgni, rendőrrel távoltartatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.