Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Tim82 válasza JulWCZar (#19) üzenetére


Tim82
nagyúr

És az Apple tartja, úgyhogy meg lehet csinálni. A Lenovo meg nagyon nyereséges ahogy hallom, úgyhogy ez sem lenne kifogás. De kétlem hogy megcsinálják.

Egyedül az Apple az a gyártó, amelyiknek elég súlya van ahhoz, hogy a kívánalmaihoz igazítsa a piacot és ne kelljen kompromisszumot kötnie a beszállítókkal. (Hogy ezt hogyan éri el, az más helyre tartozik, a közelmúltig mindenesetre elég volt a piaci súlya. :) )

Bármennyire is nyereséges egy Lenovo, egy Dell, egy Acer, ők nem tudják ezt elérni.

Az meg hogy a múltban ULV volt, az megint irreleváns.

Én nem mondanám irrelevánsnak, de az igényeid szempontjából valóban az. A megfogalmazást akartam pontosítani, mert abban a formában megtévesztő volt: ULV Sandybridge-re valóban nem épül egy jelenlegi Lenovo business class modell sem.

de 768 pixelre nincs mentség.

Messzemenően egyetértek, én még a 16:10-től is tartózkodom, igaz, az én igényeimnek az öt-hat éves modellek is megfelelnek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.