Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Csak lehessen őket törölni... én pl. nem használok Skype-ot, így látni sem akarom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) Polllen


Polllen
nagyúr

Azt hittem lesz valami újdonság, de az - sztem - nem előny, hogy előtelepítik. Főleg a samunál, aki telerakja minden cuccát 1000 felesleges alkalmazással.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Lesz Explorer is? ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4) Dilikutya válasza Polllen (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Múltkor azt mondták, hogy az S6-nál a jobb üzemidő miatt feláldoznak pár előtelepített saját alkalmazást. De akkor valójában csak helyet csináltak a Microsoft-nak. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) lcee79 válasza Polllen (#2) üzenetére


lcee79
őstag

De annál nagyobb az öröm, miután minden felesleges sz@rt letilt az ember, és 2x annyit bír az akku ingyen :)

Nálam ha valami elindul a háttérben és nem alapfeltétele semminek és nem is én indítottam, sosem akarom használni, akkor ha engedi akkor törlöm, ha nem akkor tiltom...

Máris bőven tovább bírja a telefon, és persze a feleslegesen akkuzabáló, programokat meg eleve nem telepítek rá... :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#6) Polllen válasza lcee79 (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem tudom, én nem örömöt érzek, hogy egy nem olcsó eszköznél minden frissítés után gyári app tiltás nevű akció van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) n00n válasza lcee79 (#5) üzenetére


n00n
őstag

Ezért veszek olyan telefont, amit tudok rootolni. Ha legyalulok mindent jó egy nappal tovább bírja a telefon, mint előtte azonos használat mellett.

(#8) azopi74 válasza zoltanz (#3) üzenetére


azopi74
addikt

Cortana lesz. El tudom képzelni, hogy majd a spartan-t is kihozzák droidra és ios-re. Vagy a filekezelőre gondoltál? :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ezt meg tudom erősíteni. Nálam levő S6-ra elő van telepítve a OneNote, OneDrive, Skype. Ráadásul a OneDrive mellé jár 100GB tárhely is. :K

(#10) Воланд


Воланд
titán

az office 365-on nagyon nem lehet mit feltelepiteni, az egy szolgaltatascsomag.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) dajkopali válasza Воланд (#10) üzenetére


dajkopali
addikt

a Facebookon sincs mit, mégis külön kategória :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#12) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ezzel implicite beismerték, hogy a windowsos telefon megbukott?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Dilikutya válasza bambano (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vagy csak így még több helyen fut Microsoft szolgáltatás. A desktop Windows sem bukott meg, mégis van Office OSX-re.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Polllen válasza bambano (#12) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem hiszem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) vimes válasza bambano (#12) üzenetére


vimes
senior tag

Hát most nevetnék, de ez még vicvnek is gyenge :)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#16) virkir válasza bambano (#12) üzenetére


virkir
veterán

A büdös életbe nem fogják elismerni.
Az viszont enyhe utalás, hogy az összes szolgáltatás, szoftver előbb, jobb minőségben jelenik meg a másik két platformra.
Amúgy ez a mobil office egy nagyon jól sikerült termék. Kizárólag felhőbe-ből hajlandó dolgozni azt is csak MS-féléből. :W
Így meg mondhatjuk ugye, hogy telepítettük az office365-öt. Nem woland_y2k?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17) azopi74 válasza virkir (#16) üzenetére


azopi74
addikt

Egyrészt nem csak felhőbe, másrészt felhőből se csak MS, hanem pl dropbox. A mondat többi része rendben :)

(#18) azopi74 válasza bambano (#12) üzenetére


azopi74
addikt

Csak azt ismerték el, hogy nem realitás jelenleg az, hogy monopolizálják a mobil platformok piacát. (Márpedig a cél az, hogy minden eszközön elérhetőek legyenek a szolgáltatásai) Ez azért nem ugyanaz, mint a bukás beismerése.

(#19) virkir válasza azopi74 (#17) üzenetére


virkir
veterán

SD kártyára tud? Nem tud.
Goggle drive-be tud? Nem tud.
Kell hozzá ms account? Kell.
Csak mert az értékeléseknél ezek merültek fel én meg sajnálom az időmet erre pazarolni feleslegesen ismerve pár MS szoftver ficsőrjeit. Ha lehet telefonon kerülöm őket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20) azopi74 válasza Dilikutya (#13) üzenetére


azopi74
addikt

Sőt az excel (de a Word is) jóval hamarabb volt Mac-re, mint Windows-ra. Persze akkor desktopon hasonló volt a Mac/Windows arány, mint most mobilon az Android+iOS/Windows. De ez akkor sem jelentette azt akkoriban sem, hogy a MS beismerte volna a desktop Windows bukását :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Воланд válasza virkir (#19) üzenetére


Воланд
titán

egy ms szolglatatas hasznalatahoz ms fiok kell? mekkora problema, a google szolgaltatasaihoz biztos nem kell google fiok. jah, de varj. kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) azopi74 válasza virkir (#19) üzenetére


azopi74
addikt

És mi az alternatíva, amit egy lapon lehet említeni a MS Office-szal?

(#23) virkir válasza Воланд (#21) üzenetére


virkir
veterán

Mivel MSoffice-t töltenék le, egy szoftvert, nem Office 365-öt egy szolgáltatást nem kéne erőltetni.
Arról nem beszélve ha ez is annyira kertén mint a drive, hogy szarik a beállított fiókra és mindig bejelentkezést kér, akkor marhára kényelmes a használata.

azopi

Mivel képtelen offline működni, bármelyik másik.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.