Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

xd jöjön minnél hamarabb még starcraft II elött már jó lenne rajt játszani xd vagy 1 idöben mind a kettö megjönne és lenne SC2-böl 2 a piacon :DD

Okos Vok.

(#2) .mf


.mf
veterán

1.) Remélem jobb lesz, mint az előző. Eléggé csalódtam benne: hosszú, monoton, unalmas kampány (végig se vittem), mindegyik oldal (dizájnt kivéve) szinte ugyanolyan egységekkel és épületekkel rendelkezik, és a szuperegységek aránytalanul erősek. A demo után megvettem, hiba volt.

2.) Milyen vason fog az futni? Már az 1 is felzabálja a négymagosakat, ha sok egység van (pl. nálam C2D 2.7G-n és 4850, viszont 4 horde bottal 4-6FPS-re süllyed az átlag...)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) Hedgehanter válasza .mf (#2) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ez a jatek a neten, emberek ellen az igazi, en a kampannyal nem is jatszottam mert AI az nevetseges egy ilyen jateknal, FPS-ek meg hasonlok meg talan elvezhetok AI ellen de egy ilyen nem... :D

Mod:nem tudom milyen felbontassal jatszol de nalam hasonlon, gyengebb VGA-val 1650*1080 ban sincs gaz a setonon 8 emberrel tobbszaz egyseggel... :F

[ Szerkesztve ]

(#4) Eugene Roe válasza .mf (#2) üzenetére


Eugene Roe
őstag

"szuperegységek aránytalanul erősek"

Az atombomba gyártási ideje 40 perc és árából kb 1000 tank kijön... a többi szuperegység pedig kb 50* drágább mint a legjobb tank, amiből viszont 40 elég, hogy lerendezze... de egyébként igazad van, meg minden.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#5) Morden24 válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Forged Alliance-ban viszont már tényleg mindenki beszopta, ha valaki seraphim-al megépítette a szuperbombázót. Azt úgy kellett volna kihagyni a játékból, ahogy illik.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) OkosTibiKing válasza Morden24 (#5) üzenetére


OkosTibiKing
tag

a szuperbombázot is lelehet szedn, föleg a föbázisnál igaz 1000 limit/fös esetben :) max mikor lezuhan az nagyobb kárt szokot okozni mint a támadása. igaz nekem vagy 100 t3-as légvédelem szokott lenni meg mellé ugyan anyi t3-as sima védelmi fegyver amugy az UEF-al szoktam lenni:) meg aeon épitkezös átálitása után végtelen nyersanyag generátort kell épiteni és utána mellé még 2-10 kisérleti nehéztüzérség :) meg ezután fojamatos mobil gyár gyártás amikkel benyomulni az ellenséges terüretre és ott meg neki állni épiteni egységeket pl 20 mobil gyárral más pillanatok alat oda lehet varázsolni egész ostrom robot seregeket :) vagy mobil légvédelmet :)

bár már 1 honapja nem játszottam rajta :)

[ Szerkesztve ]

Okos Vok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.