Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz infó:

[link]

Live-Die-Respawn

(#2) ribizly válasza oriic (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Hmmm. Már úgyis terveztem megvenni, de akkor ezt megvárom. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Akkor ennek sem kell már nekiállnom... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Bunyec válasza oriic (#1) üzenetére


Bunyec
tag

Remek hír! Nagyon örülök neki!! :C

(#5) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Baromi jó!! 60fps 😊 Már csak egy Demon's Souls felújítás kéne PS4-re és akkor mindent lehetne egy konzolon játszani.

(#6) #72042496 válasza oriic (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

PC-n eddig nem lehetett 4K@60-ban játszani a Dark Souls-t?

A Prepare to Die edition egy ideje a kívánságlistámon van, de most már jöjjön csak akkor a remaster. :)

(#7) Šolaire


Šolaire
veterán

Gyüjtői kiadás nagyon szép megadják a módját. Meg is érdemli ez a játék mert zseniális. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) cyberkind válasza #72042496 (#6) üzenetére


cyberkind
félisten

Dede, én is így játszottam most ki és modolva, de ezek ellenére voltak más gondok az első résszel PC-n, úgyhogy jöjjön csak. :))

Paranormal Cocktivity

(#9) sir0cco


sir0cco
tag

"Thank YOU kindly..."

(#10) Weareus


Weareus
addikt

Nah, kíváncsi leszek, játszható lesz-e végre pc-n kontroller nélkül.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#11) Rony949 válasza Weareus (#10) üzenetére


Rony949
őstag

Az egész széria kontrollerre lett tervezve, ha eddig nem nagyon ment billel és egérrel egyik rész sem, akkor ez sem fog.

(#12) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Az ára az vajon mennyi lesz? Nem mintha nem venném meg alapból amint kijön... :D
Pont most steam sale-n akartam megvenni a ds 1-et, de így talán megéri megvárni :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#13) Rony949 válasza AllTheBest (#12) üzenetére


Rony949
őstag

Én is a mostani sale-en akartam behúzni az egyik ismerősömnek ajándéka, de cseszték leárazni. :(

(#14) GamerLaci123 válasza Weareus (#10) üzenetére


GamerLaci123
tag

Lehet játszani. A 3. részt az összes DLC-vel kijátszottam bill+egérrel 4x. :D A 2-t is így játszottam ki. Az egyet elkezdtem, de félbemaradt. Így lesz befejezve, A Remastered-el. :B

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#15) Ronam válasza AllTheBest (#12) üzenetére


Ronam
addikt

Valahol azt irtak, hogy a konzolos verziok ara 40$ lesz. Ez a resz sajnos kimaradt nalam, ugyhogy most majd vegre bepotlom :).

[ Szerkesztve ]

(#16) Mans20


Mans20
addikt

PC-re remélem megcsinálják az irányítást, mert az siralmas volt.

(#17) elithun válasza oriic (#1) üzenetére


elithun
őstag

Na szuper, hogy lesz 60FPS.
Fel is vésem a naptárba, hogy májusban DS Remaster gyűjtő kiadás vásárlás. :C

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Dark Souls Remastered will not include new assets based on the Dark Souls 3 engine or any combat differences. There is no HDR lighting for the PS4 Pro version"

Kimaradt a hírből, most pótolom, hogy 40 dollár a konzolos változatok ára.

Live-Die-Respawn

(#19) AxBattler válasza oriic (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Jó. Akkor először végigtolom a DS2-DS3-BB triót, aztán ha akciózzák, behúzom ezt is.

(#20) cyberkind
Steam-en van meg, de lehet hogy addigra lesz PS4-em is.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) cyberkind válasza AxBattler (#19) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom min tolod illetve megvan-e az eredeti első rész, de akinek megvan az féláron veheti majd meg PC-re. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#21) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Grafika terén mekkora javulás várható?
Tudom, nem ez a lényeg, de azért van az a szint, ami alatt hozzá nem nyúlok egy játékhoz.
Na az első rész (meg kicsit a második is) sajnos ilyen.
A hármat viszont sokszor végigjátszottam.

(#22) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Lesz egy pár kettétört Switch a megjelenés után. ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#23) -Scarface-


-Scarface-
csendes tag

Kérdés, hogy lesz-e jobb Pc-n mint az eredeti a HD, meg a kontroller javítós moddal. Ha nem akkor csak switchre veszem. Ha sokat javul akkor ps4 vagy PC is esélyes :)

[ Szerkesztve ]

(#24) BOBAKILL válasza <Lacy85> (#21) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Elvileg a 3.rész motorjával készül. Szóval nem hiszem h csúnya lesz, nem mernének ilyet megkockáztatni :D

(#25) <Lacy85> válasza BOBAKILL (#24) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az igen. Akkor instant buy. :K :DDD

(#26) cyberkind válasza BOBAKILL (#24) üzenetére


cyberkind
félisten

De ha már ez elkészül a 3 motorjával akár jöhetne a 2. rész is. :DD

Paranormal Cocktivity

(#27) oriic válasza cyberkind (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont az a gond, hogy nem. Hiába van meg valakinek PC-n a teljes széria, ugyanúgy a teljes árat kell kifizetnie a remaster kiadásért.

Live-Die-Respawn

(#28) oriic válasza oriic (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#29) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nagyon várom én is! Mivel a Become Human végett be fogok szerezni újra(!) egy PS4-et, nagy dilemma, hogy PC-re vagy inkább PS4-re veszem, mivel PS4-en is meglesz a 60 FPS... :U Szerintem PS4-es verzió lesz belőle, mert unokatesómnak is az van és így tudok akár vele játszani. :)

Egyébként nagyon örülök, hogy Switchre is megjelenik, de ehhez a játékhoz szerintem kell a 60 FPS, főleg, ha rossz frame pacingtől fog szenvedni, mint a Dark Souls 3 PS4-en.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) #72042496 válasza oriic (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Várjuk ki azért a végét. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.