Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxxika


haxxika
senior tag

Mennyivel jobban mutat a kisebb bevágás, mint egyébként ha teljesen be lenne harapva a kijelzőbe.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#2) balazs1022 válasza haxxika (#1) üzenetére


balazs1022
őstag

De mégjobb lenne ha nem lenne ott. Egy nyomi kamera miatt van egy lyuk a kijelzon... :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3) haxxika válasza balazs1022 (#2) üzenetére


haxxika
senior tag

Persze érthető, Vivo Nex S lenne az etalon ilyen szempontból, kár hogy a többi gyártó még nem próbálkozik azzal a módival.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#4) joey04


joey04
titán

Szerintem nem ilyen árakon nyitnak. A gsmarean is lehozta ezt, ott 900 és 1100 dollárra számolták át. Itthon az 1000 doláros Note 9 335000, a szintén 1000 dolláros iPhone Xs 400000. Ezekből lehet kalkulálni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) tuki2200


tuki2200
senior tag

Hát ez a kamera only bevagas még idiotabban nez ki, mint a sima :DDD fuu de röhejes

[ Szerkesztve ]

(#6) balazs1022 válasza tuki2200 (#5) üzenetére


balazs1022
őstag

Optikailag szebb. Csak itt nem tudod magad azzal megnyugtatni, hogy: "Jo hat persze, a sok szenzornak kell a hely". Ergo folosleges volt belelogatni a kamerat. De hat biztos velunk van a baj xD. Oreges a gondolkodasunk :D

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#7) MasterDeeJay

Lehet hülye kérdés de miért nem oldják meg hogy a kijelzőn keresztüllásson a kamera? Egyszerűen a kijelző legbelső fóliáján kelne egy kicsi nyitható optikai rés. Annyi hogy szelfizéskor az a rész elsötétül. Nem kellene ilyen ocsmányságokat csinálni.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8) lenzso


lenzso
tag

Ez még mindig jobb mint a giga noccsok.Szerintem a kamerán kívül más is helyet kapott itt,az enyém szemölcsén is három szenzor csücsül. :D Valahova tenni kell .

[ Szerkesztve ]

(#9) foxymaci


foxymaci
senior tag

Hát szerintem meg még rondább így, nagyon idétlenül néz ki remélem nem ilyen lesz vagy nagyobb legyen a vágat vagy ne legyen akkor semmi...

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#10) Viktor0610 válasza foxymaci (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha nagyobb, akkor iPhone-koppintás (ne legyen), ha meg nincs, akkor a szent kijelző/előlap arány 0,0000000000001%-ot romlana, így nem marad más, csak a mini notch. :DDD

Az viszont tetszik, hogy az alsó káván is sikerült vékonyítani. Remélhetőleg nem csak a renderképen. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11) Juhaszatti válasza MasterDeeJay (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Samsung elvileg dolgozik egy ilyen megoldáson. A közelmúltban is nyújtottak be szabadalmat ezzel kapcsolatban.

(#12) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szerintem simán 300.000 árral indul a pro...

(#13) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

Nagyon elszállt az árazással a Huawei, pedig nem hinném, hogy egy Samsunggal vagy LG-vel egy kategória lenne.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#14) Viktor0610 válasza Rothmanakos (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát jah. :D

Az LG-nél jobb (az általam tapasztalt meghibásodási arányban biztosan), a Samsungnál meg gondolom, továbbra is olcsóbb lesz.

Samsung Galaxy A54

(#15) Tom321 válasza joey04 (#4) üzenetére


Tom321
csendes tag

Én is néztem azt a cikket, és szerintem az arányokat érdemes nézni.

A nagyker adatok szerint : 3x Mate 20 lite = Mate 20 pro

Ez nálunk: 130.000 Ft x 3 = 390.000 Ft

(azok a régi szép idők, amikor még a 100e is sok volt..)

(#16) judas13


judas13
addikt

Most kezd befutni a mini poco notch. Aztan majd elmulik ez is.
De igy mar legalabb elviselheto nagyvonalakban ez a szanalom dizajn korszak.Amit mar jo erzessel az uj szifon szeria sem mert mar felvallalni a telefonja doboza elejen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) Viktor0610 válasza judas13 (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Amit mar jo erzessel az uj szifon szeria sem mert mar felvallalni a telefonja doboza elejen."
Ezt én sem értettem. Ha vállalnák, hogy trendet teremtettek, akkor olyan háttérképet tettek volna a készülékre, amin prímán látszik a notch. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18) babosmiki


babosmiki
addikt

Hát ha tényleg ilyen lesz a sima Mate 20, akkor engem megvettek. :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Bajban lehet az új trendek miatt a Porsche Design. Ugyanis kerek-perec megtagadják a Notch forma elvét!
Szerintem is jogos. Nekem sem lesz noccsos mobil.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Csodálatos... :W

(#21) judas13 válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


judas13
addikt

+1😉
Belul tudjak ok is, h gaaz

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) kakuk.tamas válasza judas13 (#21) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Tegnap fent volt DXO-n, és 116 pontot kapott a kamera (M20PRO)... Ma már nem találom.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#23) kali válasza Rothmanakos (#13) üzenetére


kali
legenda

Az LG már sehol sincs, három gyártó van jelenleg jegyezve az eladási számok dobogóján, első a Samsung, második a Huawei és harmadik az Apple, a többi utánuk lohol valahol...
A fentiek alapján az első három úgy áraz, ahogy csak akar - vásárlói szemszögből azt mondom; sajnos -, a többieknek kell(ene) mérlegelni, ha előrébb szeretnének jutni, bár az árazás változtatása önmagában kevés lehet.

[ Szerkesztve ]

(#24) Griff55 válasza kali (#23) üzenetére


Griff55
senior tag

Xiaomit azért nem hagynám ki...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#25) Viktor0610 válasza Griff55 (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Világszinten azért nem akkora játékosok még Xiaomiék.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#26) kali válasza Griff55 (#24) üzenetére


kali
legenda

Feltörekvők, de a dobogónak csak három foka van, oda egy ideig nem férnek még fel szerintem.
Nagyon hosszú távra nem lehet persze tippelni sem, mert számomra a Huawei is elhanyagolható volt még 3 - 4 éve is akár, aztán tessék...
A Xiaomi termékek viszonylag olcsók jelenleg, ezért is népszerűek egy meghatározott körben, de ha komolyabb szinten akarnak piacot nyerni és terjeszkedni, képviseletet nyitni és szervizes hálózatot kiépíteni sok országban, meg marketingelni, reklámozni ezerrel, akkor ott is emelkedni fognak az árak, ami náluk is átrendez sok dolgot, mert a piac ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#27) szkaroly


szkaroly
senior tag

Azért várjuk még meg mennyi lesz a tényleges ár. A sima Mate 20 lehet el se jut Európa nagy részére. Másrészt pedig rengeteg olyan ember van aki úgy vesz műszaki cikket hogy minél drágább annál jobb. Hiába adná a Mate 20 Pro-t a gyár 250 ezerért, ők már csak azért is a 330 ezrest veszik meg.

Poco X3 Pro

(#28) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na ez így már sokkal jobban néz ki, így már el tudnám fogadni. :C Legalább játékoknál így a virtuális kezelőgombokat már kisebb eséllyel fogja letakarni, szóval ez szerintem most az egyik legjobb megoldás. Ráadásul szerintem szép is, olyan mint egy vízcsepp.

De miért drágul meg így a Hüvely? Ez az ár már bőven a tűréshatáromon kívül esik.

(#27) szkaroly Hát bocs, de azért egyszerűen hülyének kell lenni, hogy valaki csak azért vegye a másik telefont, mert az drágább. Erre nem tudok mást mondani... :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) judas13 válasza kakuk.tamas (#22) üzenetére


judas13
addikt

😮 nem semmi!!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) mrThomi


mrThomi
addikt

ezeken a noccsos neg vizcseppes telókon mindegyikről lemarad a Led értesítő ?

(#31) Lami66


Lami66
őstag

Erre szoktam azt mondani, hogy már majdnem jó, de még dolgozni kell rajta.

(#32) lenzso válasza mrThomi (#30) üzenetére


lenzso
tag

Az enyémen van led,igaz nem a noccson,a hangszórórács mögött. Nincs köze a noccsnak,hogy van led vagy nincs,a féltégla bevágásokon bőven elfér.

[ Szerkesztve ]

(#33) VIBO


VIBO
őstag

HAli

P20 pro meg a mate 20 pro közt mi a különbség? Melyik a jobb?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#34) vasi89 válasza Rothmanakos (#13) üzenetére


vasi89
addikt

Pedig az LG-t régen lehagyta és sokkal korrektebbek is mint a samsung. A telefonjaik sem rosszabbak semmivel a Samsungnál, azt nem mondom, hogy jobbak is de pl az EMUI nekem sokkal jöbban tetszik mint a samsung felülete. Amúgy meg a p20 széria is alacsonyabb áron kezdett nálunk mint a többi környező országban és az is biztos h nem lesz drágább mint a note9, tudják ők is, hogy a hype miatt azonos áron úgyis a samsungot vennék az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#35) kali válasza VIBO (#33) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A Mate 20 Pro részletes specifikációja még nem ismert, de egy évvel újabb, fejlettebb, erősebb SoC (Kirin 970 kontra 980) van benne, meg biztos más újítások is.
(A P20 Pro csak fél éve jelent ugyan meg, de ilyen tekintetben a tavaly novemberben megjelent Mate 10 Pro 970-es hardverét kapta.)

[ Szerkesztve ]

(#36) joey04 válasza kakuk.tamas (#22) üzenetére


joey04
titán

Már egy hete is fent volt, sok más készülékkel együtt:

OnePlus 6T, Mate 20 Pro and Pixel 3 DxOMark scores have appeared before their official announcement

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) etohun válasza joey04 (#36) üzenetére


etohun
aktív tag

Ez egyébként már ott megbukott, hogy az xs maxnak 105 pontja van a valóságban

(#38) joey04 válasza etohun (#37) üzenetére


joey04
titán

mivel nem hivatalos táblázat, változhat is a dolog, ez nem meglepő. mondjuk szerintem nem sokat ér ez a táblázat, a p20 pro meg a mi 8 túlságosan magas pontokat kapott, a ima iphone x meg note 9 túl alacsonyakat.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Nem azért de a Mate sorozatnak nem az volt az egyik ismérve hogy nagyobb kijeltős a P sorozathoz képest?

Most alig van különbség nem?
Ráadásul tovább csökkenti a notch,a sarkok lekerekítése és a lehajló kijelző...

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#40) joey04 válasza M5Norbi (#39) üzenetére


joey04
titán

samunál is ez van az s és note szériánál. ott még van s pen legalább.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) etohun válasza joey04 (#38) üzenetére


etohun
aktív tag

Hát, szerintem ha megnézed a részpontszámokat, és a tesztképeket, akkor elég jól látszik, hogy miből tevődik össze. És bár tökéletes mérce nincs, ami összességében 1 darab pontszámmal jellemez egy kamerát, a dxo tesztjei elég hitelesek, és láthatod rajtuk, hogy mire számíthatsz. Nem a végeredményt kell nézni, hanem az egész tesztet(ahol az is látszik jól, hogy a huawei messze nem kapott mindenben több pontot).

(#42) mrThomi válasza lenzso (#32) üzenetére


mrThomi
addikt

Igaz, be lehet azt oda tuszkolni, piszkálni, pöckölni

(#43) joey04 válasza etohun (#41) üzenetére


joey04
titán

akkor nézd csak meg az xz2 prémiumot pl. hát sokkal jobb kamerás készülékek vannak mögötte. és nem sokat adok a dxo mark mobilos tesztjeire.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Drakmusz válasza etohun (#41) üzenetére


Drakmusz
őstag

A tesztjeik valóban részletesek,de a listájuk ettől még egy nagy katyvasz....
Erősen kétlem hogy ez a készülék pariban lenne egy szintén 90 pontos Pixellel vagy egy U11-el.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#45) M5Norbi válasza joey04 (#40) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igaz a Plus változat ott is közel került a Note-hoz.

Csak azért a sima S még nem olyan nagy.
Na mindegy.

Na meg az is fura hogy a Pro kisebb lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#46) bigrock válasza babosmiki (#18) üzenetére


bigrock
addikt

És te milyen nyitó árat gondoltál magadnak? :)

(#47) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez csak kapálozás a levegőbe. Mi értelme találgatni?
Nekem ez már túl nagy. Jöhetne már valami értelmes kézzel fogható méretben.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#48) #81733120


#81733120
törölt tag

Kis noccsal nálam még az elfogadható kategóriába esik. :)

(#49) #81733120 válasza Drakmusz (#44) üzenetére


#81733120
törölt tag

+1
Ennél a "csodálatos" portrénál kiégett az ég. Jó, persze ez sokszor előfordul a mobiloknál, de a Pixel ennél jobbat tud.

(#50) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Jól mutat az apró bevágás...
Akkor mutatna jól, ha nem lenne. A Mate 10 Pro-nál még határozottan az volt a véleményem, hogyha akkor vettem volna telót, az lett volna a befutó.
A Mate 20 kb. a "bottal nem piszkálnám" kategória...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.