Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) elkata


elkata
újonc

Sziasztok!
Véletlenül találtam rá Zoltán írására és rögtön úgy éreztem, hogy regisztálnom kell, hogy én is írhassak. Én ugyanis 2009 májusában kaptam meg az ELSŐ jogosítványomat, és ekkor 61 ÉVES :)) voltam :-)))) Ja, elfelejtettem mondani, hogy nőnemű lény vagyok. Igaz, hogy nekem a forgalmi vizsga csak negyedszerre sikerült, nem úgy, mint Zoltánnak - de az első két bukta ugyanazért a gixerért volt - lefulladtam, és annyira tele volt a liberóm, hogy minden megtalálható gombot, kart nyomogattam, csak az nem jutott eszembe, hogy a motort újra be kéne indítani. A harmadik buktánál belenyúlt az oktatóm (esős reggel, rettentően begyulladt vizsgázó, sok szembejövő autó és egy biciklis mellé értem ...én nem éreztem úgy, hogy veszélyeztetem, de hát én a másik oldalon ültem...). Na, negyedszerre összejött, és nagyon szeretek vezetni. Ráadásul nekünk azért lett kocsink, mert a fiamnak zenekari cucc szállításához kellett, ennek megfelelően egy KIA Pregiónk van, 6 személyes, zárt raktarű furgon - nem egy Polski nagyságú :-))
Szóval, van élet 60-on túl is...
Elkata

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.