Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) guga


guga
Közösségépítő

Ramirex! Tavasszal megyek én is „A” kategóriára. Apám, mikor gyerek voltam, nagyon sokat vitt magával az oldalkocsis Czetkájával. Én is szeretném elvinni néhány helyre mindkét fiamat :D

Bambano! De igen, csak a nejem vezette a Suzukit, én az oktató mellett vezettem életemben először autót. Katonaságnál vezettem egyszer lánctalpast, de részegen és besüllyedt a mocsárba, nem is tudták kivontatni :DDD

k_laci! A tanuló vezetők, mikor először nyúlnak a váltókarhoz, nagy többségükben a váltókart figyelik. Ezt az oktatóm mondta. Én valamiért ráéreztem, hogy nem helyes, hisz sok ember mellett ültem már autóban és úgy váltanak sebességet, hogy előre néznek közben.

Totyax! A fordított időrend csak fűszer :D

Stormbird! Az emelkedős indulás tényleg könnyű, nekem is sima ügy volt az első 5-6 alkalom, aztán minél többször próbáltam, annál rosszabbul ment. Támogatott vizsga? Arra gondolsz, hogy lefizetni az oktatót, vagy a vizsgabiztost? Elég meredek, nem volt róla szó, de hallottam ilyesmiről. Szerintem nulla értelme van, mert ha valaki tud autót vezetni, akkor leteszi a vizsgát. Ha nem tud autót vezetni, akkor minek fizeti le? Kimegy a forgalomba és totál ideg lesz, meg beparázik. Ha nem tud autót vezetni, akkor nem a vizsgabiztost kell lefizetni, hanem oktatót váltani és megtanulni vezetni :D

Vakegérke! Nincs elfelejtve, most az következik. Nem írtam egy ideje, mert nyakig vagyunk a lakásfelújításban, meg a jogsi is eléggé elvonta az időmet :D

concret_hp! Én 17-18 éves gyerekekkel ültem az elméleti oktatást végig. Volt egy igazán bambuska, fejvakarós srác. Már ott mondtam neki, hogy nem szeretnék az életben (úton) összetalálkozni vele :D a gyerek még azóta sem ment át a kresz vizsgán. Annyira tompa, annyira nem tud figyelni, hogy órákon a feltett kérdésekre sem tudott válaszolni. Rossz belegondolni, hogy egyszer kiengedik az útra egyedül.

gtamate2! Áhhh bakker :DDD az írásból nem derült ki egyértelműen, hogy Zoltán én vagyok és Vácon vizsgáztam :confused: :DDD

t.imi! Baba, ennyi volt, mától retteghetsz, hogy szembe jövök :DDD

Ricco_hun! Hja, valóban ráfért volna az írásra, egy kis elválasztás a párbeszédekben, de van mentségem :D
Megírtam nyolc oldalt és áramszünet miatt elszállt a fele. Nem nagyon bíztam benne, hogy újra tudom írni és pár fontos dolog ki is maradt belőle, sajnos a második megírásra maradt vagy 30-40 percem, mert utána elutaztunk a telekre.

PMT! Attól nem lesz jogsid, ha elküldöd a vizsgabiztost a jó kurva édes anyjába, ezt veheted bóknak is, de akár ígéretnek is :D Egyszerűbb lenne, minimál önérzettel odafigyelni és a tiszteletet megadva vizsgázni. Kerülve a lezserséget, léhaságot, nyegleséget. Csak simán és egyszerűen felöltözöl, udvariasan viselkedsz, és nyugodtan levizsgázol. Tudom, tudom, ki a faszom az a vizsgabiztos, hogy megadd neki a tiszteletet.

Gabró! Nem fogyott ki a benzin, csak szűken volt, nem én vezettem :D a feleségem.

VIC20! A kisebbik fiam neve Zvolenszki Benjámin. A beceneve Bendzsó :DDD

Lalakov! A fiatal és az idősebb korosztály között alapvető különbség a felelősség tudat. Egy 20 éves embernek még se gyereke, se háza, se macskája (általában). A gondolkodása is ehhez igazodik, nem reflex kérdése. Én láttam vezetni tanulni nálam idősebb embereket, nehezebben megy, mert óvatosabbak, jobban félnek az új dolgoktól, a gondolkodásuk nem olyan rugalmas. Pl. egy szabályosan 50-el közlekedő 70 éves szuzukis lehet pont azért okoz balesetet, mert a szabályokra ügyel és nem vesz tudomást a forgalomról. Remélem érted a hasonlatot :D viszont nem is ők kerülnek tepsibe gyorsulási verseny miatt.

Omega81! Szarjál sünt a skodáddal zmegmá :DDD jegyzik azt az autót valahol, vagy csak te futtatod :D

A többieknek köszönöm a hozzászólást.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.