Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEJVID


DEJVID
őstag

Miért hívjátok dézinek, nem tudom felfogni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2) JoeYi válasza DEJVID (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

amiért a Ford Focus-t fókának. Csak

(#3) makraipeter1


makraipeter1
tag

tetszik, bár elég drága :)

Címlapra!

(#4) Soockit


Soockit
aktív tag

Nagyon nem tetszik a design. Csak ezért irígylem az iPhone felhasználókat, hogy annyi jó kiegészítőjük van, persze egy adott készülékből nagyon sokat eladnak, így érdemes rá fejleszteni HW-t

(#5) keIdor


keIdor
titán

Ez a telefon lány, hogy Dézi? Mindenki dézizi...

JoeYi: Fókáról se hallottam még... :DDD nálunk még Focus.

A Galaxy S meg legyen Géza vagy Gizi... lány legyen vagy fiú? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Cicero


Cicero
őstag

hat ez jo ronda, froccsentett gagyesz

(#7) Lenry válasza DEJVID (#1) üzenetére


Lenry
félisten

mert a "Dizájör" kevésbé magyar szó, és kiejteni is nehezebb, mint a Dézit, ha meg Dezirének hívod, akkor biztos beszól valami anglisztika szakos sznob bölcsenet, hogy hülye vagy, mert nem tudod kiejteni.

én is Dézinek hívnám.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) JoeYi válasza keIdor (#5) üzenetére


JoeYi
őstag

látom nem értitek :) A szövegben azért hívom Dézinek, mert így elkerülhettem jó sok szóismétlést, csak egy színesítő szinonima.

A valóságban sokan azért hívják dézinek, mert nem tudják, vagy nem akarják kimondani, hogy dizájör, az meg hogy desi, hülyén hangzik.

A galaxy s-t nem nagy cucc kiejteni

makraipeter1: köszi

(#9) JoeYi válasza Soockit (#4) üzenetére


JoeYi
őstag

a desire nagyon béna ebből a szempontból, nem érdemes hozzá jobb kiegészítőket gyártani, mert nem lehet TV-re kötni és hangot is csak a jack csatiján tud kinyomni, az USB felületén csak tölteni lehet meg szgéppel izgatni.

HTC Evo-hoz már biztos lesznek normális kiegek

(#10) <NewL> válasza JoeYi (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

én így mondom ki : dezire :D
htc-t htc-nek mondom (écstícíí - amikor a vodás ismerősömhöz bement egy srác écstíci hírót venni csak lesett, hogy miafing? még a mobilos oldalak is Bog&Bocha a videótesztekben is htc-nek mondják a hátécét)
a diamondt pedig diamondnak

There's an app for that

(#11) Lenry válasza <NewL> (#10) üzenetére


Lenry
félisten

egy csomó mindent helytelenül mondunk: ádzsípí, ájsztea... egy hátécé még simán belefér

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) tildy válasza <NewL> (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem az volt a fura, mikor az az ié-t itt ájinak kellett mondanom, vagy a az eseshát (ssh) eszeszédzsnek.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) i400


i400
senior tag

Ő Deziré aki nem ismerné :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14) turbobusa


turbobusa
senior tag

Tetszik nekem is a telefon és a post is tökéletes.
Bölcsőt majd én is szeretnék venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.