Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [jimmy399:] RÉKUS

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Gratulálok hozzá! :) Nekem az első csókom 16. éves koromban volt, és körülbelül ugyan így éreztem..:) Hány éves vagy ha szabad kérdeznem?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) jorden06


jorden06
senior tag

Nem akarok illúzió romboló lenne, de ennyire nem szabad beleélni magad :) Nagyobb lesz az arcra esés.. A 211km-ről meg ne is beszéljünk, meg, hogy párszor találkoztatok csak :)
fú de sokan lefognak hurrogni..

(#3) Psychonaut válasza jorden06 (#2) üzenetére


Psychonaut
addikt

+1.

Elnézést a bejegyzés írójától, és ennek ellenére sok sikert neki, de ez a véleményem.

(#4) gamerkiller válasza Psychonaut (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

de szívtelenek vagytok..:D Én nem akartam illúzió romboló lenni..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) jimmy399 válasza gamerkiller (#1) üzenetére


jimmy399
senior tag

Persze megkérdezheted, 23 éves vagyok. Kössz a Gratulációt.

--- N/A ---

(#6) jimmy399 válasza jorden06 (#2) üzenetére


jimmy399
senior tag

146 km. mind1. Jah lehet nem kén beleélnem magam. De megtehetem, hogy igen. Az előzményket is elolvashatod. Volt már pár pofáraesésem Réka miatt, ne aggódj, de nem hagytam anniyban, és most itt tartunk.

--- N/A ---

(#7) puttputt válasza jorden06 (#2) üzenetére


puttputt
őstag

Meg lehet azért csinálni...
Igaz, én 90 km-re laktam attól a barátnőmtől, akivel 2,5 évet együtt voltunk (nem is akármilyen egyetértésben), napi telefonkapcsolat, levelezés, stb...
Ráadásul én 15 voltam, ő meg 14, mikor kezdtünk...
Persze, a vége valóban "csúnya" lett, de nekem köszönhetően, abszolút rajtam múlott minden.
Hogyha kellően komolyan vettem volna magát a kapcsolatot a továbbiakban, akkor valószínűleg már a feleségem lenne...
Kívánom, hogy a cikkíró találja meg a lánnyal a (hosszútávú) boldogságot és sok ilyen örömteli találkozásban legyen része! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) jimmy399 válasza puttputt (#7) üzenetére


jimmy399
senior tag

1000 köszönet :) Remélem én is. A z én részemről én maximálisan komolyan veszem ezt az egészet, de ennek kölcsönösnek kell lenni.

--- N/A ---

(#9) puttputt válasza jimmy399 (#8) üzenetére


puttputt
őstag

Ahogy eddig tapasztaltam - s csak a saját kapcsolataimra szűkítek, mert általánosítani ilyen esetben nem szabad -, a nők általában komolyabban vették az ilyeneket. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) jimmy399 válasza puttputt (#9) üzenetére


jimmy399
senior tag

remélem teljesen igazad van. És tényleg komolyan vesz, miert én nagyon is annak veszem.

--- N/A ---

(#11) jorden06 válasza puttputt (#7) üzenetére


jorden06
senior tag

nincs ellenemre a távkapcsolat (bár még nem volt részem benne), de ebben az időben szerintem nem szerencsés. az más dolog, hogyha x idő közeli együttlét után, különböző okok miatt elválásra kerül a sor. összekapcsolódtatok, megismertétek egymást, hiányoztok egymásnak. de az ismerkedési stádiumban fontos a mindennapi együttlét és azok a dolgok, amiket fentebb említettem. mindkét félnek szüksége van ezekre. oké, oké, telefonáltok minden nap, és ahogy tudtuk találkoztok, de nem hinném, hogy ez egy harmonikus kapcsolatot hoz létre.

jaja, sok kivétel van, és ez erősíti a szabályt, de ezt nagy átlagban említettem

(#12) puttputt válasza jorden06 (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Hát nem is hiányzott percenként az utolsó napokban. :DDD

Szóval, igazad van. Ezért is mondom, hogy:
A kapcsolatok első igazi próbája nem a távolság, hanem az először intenzíven eltöltött idő.

Ezt tudom igazolni. Mikor 5 napig náluk voltam, a végén majdnem a falnak mentem, úgy lefáradtam. (Főleg a családjától. :)) )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) Samus


Samus
addikt

17 éves koromban csókolóztam először, szerencsére egy olyan lánnyal, aki velem egykorú volt, és szintén az első volt Neki is. Ebben az volt a jó, hogy ha a találkozásainkat felosztanánk, a csók ideje jó 20% volt. Alkalmanként. Nagyon kedves lány volt, imádtam, csak sajnálom, hogy amilyen gyorsan jött (két nap után az első randi az említett csókkal, de már előtte, hogy leszálltam a buszról (köztünk durván 35km volt/van), már fogta is a kezem, még a Rózsát sem adtam oda Neki, Ő már megelőzött.). Azt sem bocsátom meg Neki, hogy a szakítást is iwiwen "végezte el", de legalább írt sms-t, hogy "írtam iwiwen...". Nem lett hosszútávú kapcsolat, pedig él el tudtam volna képzelni, de első (pár) csóknak tökéletes volt. Pont olyan, amilyennek elképzeltem, egy olyan lánnyal, aki mindenki szerint szép volt, aki után megfordulnak a fiúk (máig sem értem hogy keveredtünk össze...), és én csókolóztam Vele először...

Neked sok sikert és ugyancsak sok szerencsét kívánok. Jöjjön össze az, amit tervezel/terveztek. :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) jimmy399 válasza Samus (#13) üzenetére


jimmy399
senior tag

kösz. Hát, remélem hogy összejön.

--- N/A ---

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [jimmy399:] RÉKUS
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.