Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

A cloud "messziről nézve" olyan, mint egy nagy FTP - semmivel nem mond le jobban az adatairól a cloud-ba való felöltéskor, mint korábban amikor webszerveren, vagy ftp-n tárolta a cuccait backup céllal...

Igazából egy többfelé partícionált SQL szerver, vagy egy DFS is cloud. De egy Raid tömb is cloud abból a szempontból, hogy kívülről nézve nem tudod, melyik lemezen vannak az adataid.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) lapa


lapa
veterán

fellegtörés pölö.

@sztanozs: pont ez a lényeges különbség, hogy eddig legfeljebb másodlagos volt. most viszont a sok szép és okos bácsi elsődlegesíti. az 1.0-nak meg nem jön le a bakupolás, mint tematika. lásd keretes írásunk.

[ Szerkesztve ]

(#3) Jim Tonic válasza sztanozs (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az FTP nem volt tendencia.
A RAID-et nem értem, miért keverted ide. Más a működési elve, valamint fizikailag nálad van. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) Ygg válasza sztanozs (#1) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez nagyon nem ugyanaz a tészta.
Nagyon messziről nézted azt a felhőt.
A cloud nem szimplán elosztott erőforrás, mint amik a pédáid.
A RAID meg tényleg végképp nem illik ide.

(#5) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

az a gond hogy a gyártók rákényszerítenek a használatra pl. azzal, hogy elveszik a telefonok bővítési lehetőségét. engem ez nem zavar, mert én elvagyok egy pár gigás kártyán, de sokan évekre költöznek bele egy telefonba.

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Na és akkor megáll az idő, ha behal egy kicsit a hálózat? :) Nem vagyok különösebben a felhő híve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.