Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Jhonny06:] Nem, nem fogok reklámokat nézni (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2) Cucuska2 válasza #20749568 (#1) üzenetére


Cucuska2
őstag

Egyetértek veled, nincsen ingyenkonyha.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3) Tuomas


Tuomas
addikt

Én nem értem miről van szó, nem látok reklámokat.... :F Oh wait... :DDD
Mellesleg tisztelem a ph!-t annyira, hogy havi egy sör árával támogassam az oldal működését, reklámok ide, reklámok oda. Sőt, még önként (jópár társammal együtt) segítem is a fórum működését, tg-ként és ármesterként, nézzenek már oda...
Nekem csak az a fura, hogy emiatt itt hisztizel, amelyik oldal működésével bajod van. Ott a fb, vannak biztos tuti kis csoportok, oda még ez az asztalcsapkodós stílus is jobban megy.
Ha már a kávézós példát írtad, gondolom semennyi jattot nem adsz ott, vagy a rendelt pizza mellé sem, mert ugyebár a futárok, meg a pultosok vállalták azt a munkát amiért a fizetést kapják. :U
Hm fura... No mindegy, további jó fórumozást, cikk olvasást, blogolást meg minden, élvezd ingyen nyugodtan, mert az neked alanyi jogon ingyen és bérmentve jár.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4) Intruder2k5 válasza #20749568 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"A PH! vállalta, hogy ingyenes tartalmat szolgáltat."
Ez most is így van.

Te pedig a regisztrációd során elfogadtad az ÁSZF-et, annak II/13.-mas pontjával együtt, ami így hangzik:
A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja, ehhez segítséget nem kérhet és nem adhat a Felhasználói Tartalomban.
A blokkolással ezt te megszeged. Akkor most kiben van a hiba?

Bocs Aweriot, nem Neked akart válasz lenni.

[ Szerkesztve ]

(#5) elder troll válasza Intruder2k5 (#4) üzenetére


elder troll
senior tag

Tippre ez még nem szerepelt a regisztrációjának időpontjában az ÁSZF-ben, amit elfogadott. Vagyis ez ilyen egyoldalú szerződésmódosításnak néz ki, így ezzel nem feltétlenül érvelnék.
Ha holnap beleírják, hogy minden vagyonod a prohardver kft-nek ajándékozod, ha be mersz lépni az oldalra, stb...

[ Szerkesztve ]

(#6) Intruder2k5 válasza elder troll (#5) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Biztos bele fogják írni. Egyébként meg ha valaki nem ért egyet a módosítással, akkor van lehetősége lépni. Ez más szolgáltatások esetén is így működik, ha pl. a DIGI módosít és neked nem tetszik, akkor mehetsz nyugodtan a Telekomhoz vagy a Vodához. De megkérdezni nem fognak, hogy mit szólsz hozzá.

(#7) Tuomas válasza elder troll (#5) üzenetére


Tuomas
addikt

Tehát ha a google, a facebook, a bankok meg hát kb minden szolgáltató változtatja időben az ÁSZF-et az rendben van, csak a ph-n nincs, mert az egyoldalú szerz.mód. Ühümm, ok, köszi.
Megjegyzem a fenti esetekben is vagy elfogadod az új feltételeket, vagy nem használod tovább.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#8) Intruder2k5 válasza Tuomas (#7) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vagy szarik rá, és nem érdekli, de használja tovább. Itt most ezért kardoskodnak egyesek. Szóval van bőr elég vastagon...

(#9) fogtunder válasza elder troll (#5) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Azért ne akarjuk már ezt úgy kezelni, mint egy fizetős szolgáltatást, ahol tényleges PTK által szabályozott szerződés van életben. Van egy site, a használatának vannak feltételei, nem fizetsz érte, nincs hűségidő, ha nem tetszik, nem használod, ennyi. Nem kell túldimenzionálni és főleg nem kell emiatt rinyálni, ahogy a kolléga tette.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az megvan, hogy a kávézóban készpénzzel fizetsz, itt meg a reklámok letöltésével? Vagyis, ha ragaszkodsz a kávézóhoz, a reklámok blokkolása olyan, mintha a kávézóban nem fizetnél a kávéért (nem a borravalóról van szó!), és még neked állna feljebb, hogy pénzt kérnek érte.

***

(#11) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

"Ha máshogy nem tud működni, akkor meg kell hozni a döntést, hogy vagy lehúzzák a rolót, vagy fizetőssé teszik. És akkor majd szépen mindenki eldönti, hogy megéri-e neki az az X ft, amit fizetni kell a használatért."

1. de hát most is lehet fizetősen, reklámok nélkül használni, ott a tagsági
2. de ha fizetés helyett inkább reklámot nézne valaki, azt is lehet

nem világos nekem, hogy mindezért rohadjon meg a ph, de ha a második lehetőséget eltörli, akkor faszagyerek. :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) elder troll válasza Tuomas (#7) üzenetére


elder troll
senior tag

Egy szóval nem írtam, hogy rendben lenne az egyoldalú szerződésmódosítás, csak arra utaltam, hogy ez elég harmatos érv jelen esetben.

Én is előfizettem azzal a nem titkolt reménnyel, hogy egyszer még értelmes cikkeket olvashatok ph hasábjain belül (pl.: fLeSs, Oli, régi Abu), mert a mostani rögtönzött "újságíró" által publikált cikknek álcázott reklámok kivágják nálam a biztosítékot. Azon már a szemem sem rebben, hogy fals eredményeket publikálnak, és a grafikonokat kb 1 percig nézve észrevettem a hibát a történetben.

[ Szerkesztve ]

(#13) Intruder2k5 válasza elder troll (#12) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Alakul ez... És lassan eljutunk a náci moderátorokhoz is, ami mindig a vége a hasonló topikoknak.

(nem általad, csak úgy általában)

[ Szerkesztve ]

(#14) Parci válasza elder troll (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

melyik ez a cikk és ez a grafikon? (cikknek álcázott reklám nincs, eleve törvénytelen)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

Az oldal a reklámokból és a fizetett cikkekből/tesztekből él, a kávézó pedig a szolgáltatásból és termékek érékesítéséből.

A példád azért nem a legjobb, mert a reklám az biza a termék ára lenne és nem a borravaló.

A borravaló és a hálapénz az az a plusz jutalom, amit azért adsz jó esetben egy konkrét egyénnek, mert messzemenően elégedett vagy a szolgáltatással. Mondjuk mint mikor itt verbálisan megsimogatod a szerző fejét, hogy igényes volt a cikk.

(#16) elder troll válasza Parci (#14) üzenetére


elder troll
senior tag

grafikon
A fogyasztás/teljesítmény mutatót egy hibás teszttel prezentálták többször.

reklám
A szerző még le is írta, hogy ez egy szponzorált cikk.

(#17) Tuomas válasza elder troll (#16) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor az nem cikknek álcázott reklám, hanem szponzorált tartalom, elvégre "A szerző még le is írta, hogy ez egy szponzorált cikk."
Tőled idéztem. :DDD

We were here

(#18) elder troll válasza Tuomas (#17) üzenetére


elder troll
senior tag

Elszólta magát a cikkíró :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

KELL a logout, ennyi :) Kit érdekel, hogy ott az a **** idegesítő alza manó a tetején... olvasás közben úgy se látszik. Szerencsére itt nincs hangja. Írni kéne egy alza manó gyilkolászós játékot, szerintem kapós lenne...
Sok sok segítséget lehet itt kapni a fórumokon, kár lenne érte. Ennyi reklám nem sok.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#20) Parci válasza elder troll (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meg kéne kérdezni synthitől, hogy mit értett szponzorált cikk alatt, mert konkrétan fingja sincs, hogy miről beszél. pontosabban akkor fingja sem volt, hogy miről beszélt. :(((

(de így már értem a felháborodást, ami jogos is. más kérdés, hogy nincs ilyen formában szponzorált tartalom, a terméket a cég adta, hogy teszteljük (mint kb. minden terméket), de onnantól nincs beleszólása semmibe, soha nem is volt, soha nem is lesz)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Jhonny06:] Nem, nem fogok reklámokat nézni (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.