Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Jhonny06:] Nem, nem fogok reklámokat nézni (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez van, a tartalom előállítása pénzbe kerül, és mivel az állam által nagy tételben finanszírozott politikai őrület nem megy az oldalon így hirdetésekből kell fenntartaniuk magukat.

Számos oldalal ellentében egyébként a PH még elég civilizáltnak számít a megjelenítés módját tekintve. Illetve én csak fix tartalmakat látok értelmezhető forrásból, sehol se akartak DD-s kosárméretű társalkodópartnert rámsózni a böngészési előzményeimre alapozva ;] .

Igaz, nekem egy hosts fájl azért bent van egy rakás malware-domain blokkolására, azokat nem vagyok hajlandó akkor sem beengedni, ha szomorú kiscicák vére folyik a pesti utcán.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"A PH! vállalta, hogy ingyenes tartalmat szolgáltat."
A PH tartalmat és reklámot szolgáltat egy csomagban: a tartalom a szolgáltatás, a reklám az ellenérték, mint a kenyérért pénzzel fizetni vagy szolgáltatásért az adataiddal fizetni vagy egyetemistaként kétliteres kóláért kérdőív kitöltésével fizetni. A forgalom kétirányú, van adok és kapok.

Ha a forgalom egyirányú az pl. lehet propaganda, üzleti érdek vagy "tartalom önkényes elvétele", ha a tartalom és reklám integrált kettőséből csak a tartalmat veszed el.

(#53) janeszgol válasza Parci (#50) üzenetére


janeszgol
félisten

Kár hogy nincs. Lehetne minden hónapban valami sorsolás, telefon, tablet, füles stb. A sok kis block-huszár rögtön kikapcsolná, ha ahhoz kötnétek. :)
Az Euronicsnak meg ugye reklám.
Adjam a számlaszámom? :))

(#54) Parci válasza janeszgol (#53) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55) galoslac válasza Parci (#50) üzenetére


galoslac
tag

Olyan cuki vagy, hogy így rácsodálkozol dolgokra. :)

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#56) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Blogoló leírta, hogy nem fog reklámot nézni, na bumm! De ennyit se pislogtam még, amikor végiggörgettem a hsz-eket, 45 hsz volt és minden ébren lévő nagybetűs és egyéb haljakend lőni kezdett emberünkre. :Y Majdnem túlzásnak érzem, de nem merem kijelenteni, mert nem tudom milyen jelet kaptam anno a nick-em mellé, így aztán.....

Szóval vegyük már kicsit azt is bele, ha még nem NERPH, hogy szabad vélemény nyilvánítás van, keretek között persze. :R

A kérdésem az lenne, hogy notebook mobilnettel használva..... ill maga a mobilnet detektálódik nálatok?

Utóbbi 200 oprendszer telepítése után előbb utóbb mindig kikapcsolom a uBlock-ot desktopon, de a napi 1giga mobilnet mellett nem fogom, nap végére eléggé beszűkül a keret(meló is fut innen). Viszont nekem nem jelzett ez a csík vagy mi. (sajnos egy-két topik miatt bepofátlankodom így is, sorry)

Szóval van valami állásfoglalás mobilnet/notebook relációban? (amúgy az első hsz minden lényeges elemet tartalmazott, ott kellett volna bezárni gyorsan a blogot) Vagy csak nekem fura ez, hogy miután 10 válaszban szilánkosra taposott gigával fekszik valaki a földön, akkor már nem kéne még 10 bakancsnak a szemgolyóra emelkednie....... :U

[ Szerkesztve ]

(#57) Parci válasza galoslac (#55) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

gondolom minden oldalunk minden egyes híréről tudnom kellett volna, mert elvárható, ugye?

egyébként jelzőzzelek fel én is?

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58) Parci válasza ubyegon2 (#56) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

próbáljuk elmagyarázni a miérteket, de láthatóan páran tökre nem fogékonyak rá

az eredeti bejegyzés írója meg ne legyen szívbajos a bejegyzése után szerintem. amúgy mutasd, hogy hol van vállalhatatlan vagy sértő rész nagybetűstől.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#59) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

viszont indítok egy gyűjtőtopikot a témának, hogy ne száz helyen menjen a diskurzus, mint most. ezt pedig bezárom.

itt a gyűjtő

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Jhonny06:] Nem, nem fogok reklámokat nézni (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.