Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) .tnm válasza alcsa (#15) üzenetére


.tnm
addikt

őőő ezt honnan veszed? nekem ez így eléggé nem stimmel
valami+xyz@gmail.com
ha itt a + az csak a konkatanálás jele, akkor azt jelentené, hogy kovacsjanos@gmail.com levédése után már senki nem lehet kovacsjanos2@gmail.com ami egyrészt rohadtul lecsökkentené a kiadható címeket, másrészt ténylegesen tudható, hogy nincs ilyen
ha a + nem csak jelölése az összefűzésnek, hanem az ilyen "alias"-okban kötelezően + után kell tenni az alias képző utótagot, akkor az egész szart se ér, mert minden spammer/adathalász tudni fogja, hogy a gmail címek esetén le kell vágni a + utáni részt, hogy a fő fiókodhoz férjenek.

vagy én értem félre az alias jelentését és ez nem arra van, hogy elrejtsd az elsődleges e-mail címed, hanem, hogy a bejövő leveleket kategorizálhasd aszerint, hogy hova címezik? (túl sok hasznát utóbbinak nem látom)

szerk: kipróbáltam: második eset tényleg működik, sok értelmet a leírtak alapján nem látom [főleg, hogy az inbox-ban csak a részleteket mutató popup kinyitásával lehet egyáltalán látni, hogy +-os címre jött a levél].

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.