Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Fuji XF1 nagyon pofás darab. :K

⭐ Stella

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Nyelvtannácizok, tudom, de: a kölni pacsuliként is kis ká, egyébként a forrását meg lehet lesni az Opera/WDR mellett, a Breite Straße közelében.

[ Szerkesztve ]

(#3) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A Panasonic GH3 nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Videóban már a GH2 is össze-vissza veri akár az új 5D mkIII-at is, a GH3 ilyen tekintetben szerintem most a legjobb. Tele van innovatív dolgokkal, az iPad élőkép kapásból megspórol egy legalább 100 000 Ft-os monitort. Biztosan megállja a helyét állóképek terén is, nagyon várom a teszteket. Nekem ezt a m43-ot kell szokni még, nagyon rá voltam indulva a mérsékeltebb árú FF gépekre, de ez úgy néz ki nem jött be a Nikon D600-zal és a Canon 6D-vel. kicsit olyan mintha a két nagy márka alábhagyott volna innováció terén és érdekes módon a m43 megy ezerrel. Persze lehet máshogy van, eddig csak kívülről figyeltem a piacot.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A 3D fotózásban várhatóak újabb készülékek?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Tigerclaw válasza #06658560 (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Arra mindig kíváncsi voltam, hogy ezt a szabályt melyik barom találta ki és miért van erre szükség...

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) #06658560 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem értelmes megkülönböztetni hogy kire mire gondolunk.

(#7) Throme válasza M@trixfan (#3) üzenetére


Throme
veterán

Azért a D600 nézd meg hová kategorizálják.
Egy "belépő" FF gép. Idén már hozott két vázat a nikon. A D800 lehet a Te géped.
Persze mélyen kell nyúlni a pénztárcába...

(#8) M@trixfan válasza Throme (#7) üzenetére


M@trixfan
addikt

A találgatások 1500 dollár környékén mentek a D600-nál. Én innen közelítettem meg. Nekem még az is komolyabb összeg és nagy áldozat lenne fotózásra. Igényesebb amatőrként szerettem volna kihagyni az APSC-t. Persze később ki tudja, lehet nagyon rákattanok komolyabb szinten. Most még nem jönne vissza belőle pénz, csak a művészet élvezete és a kreativitás. Egyébként a jelenlegi árazásnál abszolút értem, hogy miért javasolnád a D800-at. A GH3 pedig tökéletes amatőr kamera is egyben, videóban sokkal jobb mint az 5D mkIII. A D800 ilyen irányú képességeit érdekességből megnézem még.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#9) Throme válasza M@trixfan (#8) üzenetére


Throme
veterán

Az 1500$ találgatások már az elején irreálisak voltak. D600 FF gép, hogy lehetne már annyi pénz, pláne, hogy újdonság....
Nem is értettem.

Sajnos nem az itthoni átlagkeresetekhez mérték. 2100$-t és kb ennyi eurt a jóléti társadalmak egy havi fizuból kihozzák, hogy még marad is.
Radásul nálunk még jön rá egy bizonyos hungarikumnak számító extra költség. így lesz a 4xxk huf ból 670k huf.

Szóval az igényesebb fotósok gondban vannak az árcédulával.

Én is kipróbálnék egy ilyen gépet, persze nem vagyok potenciális vásárló ami az FF gépeket illeti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.