Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

"Aki hülye haljon meg."

Sajnos ez van, nem lehet mit csinálni. Nem veszem meg én sem a játékokat ha nem GOTY kiadásban adják és nem vásárolok Steamen, meg sehol máshol, ahol csak digitálisan adják. Szeretem én is a polcomon a díszdobozokat kitenni, bármennyire is gáznak tűnhet ez a többiek szemében.
De mit lehet tenni ha hülyék az emberek? Semmit. Sajnos hozzá kell szokni. Már ezért sem várok egyetlen játékot sem, mert tudom, hogy csak a pénzem kell nekik és nem az én szórakoztatásom a cél.

(#1) pmheros: Én gerjedtem a Quake 3 Arénára, sokszor ki is dobtak a szerverekről amikor 10 évesen annyira bele voltam merülve, hogy fejlövéssel soroztam mindenkit. ;] UT3 multi is kegyetlen jó volt. GoW multi is. Azért ne mondjuk, hogy fölösleges a single kampányok mellé. Főleg, ha nincs co-op mód.

(#7) sto1911: Szerintem kegyetlenül túlértékelt játék lett a D3. Megbántam azt a 17 rongyot amit kiadtam az alapra és a kiegre együtt. Marvel Ultimate Alliance és X-Men Legends 2 jobban lekötött ebben a műfajban.Mai napig előveszem őket pár havonta, D3 meg első 2-3 hétben volt elcsöppenős.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.