Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Csapoati válasza sad_Vamp (#249) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én egy kis csipkelődést eresztettem meg, az hadd férjen már bele...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#252) ldave válasza Döglött Róka (#250) üzenetére


ldave
félisten

Én meg a döglött rókákat utálom, bödüsek és betegségeket terjesztenek.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#253) BiP válasza Döglött Róka (#250) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig lehet betegség is, ennyiben maradhatunk.

No meg persze alkat, akaraterő és genetika kérdése is, hogy kinek mennyire van könnyű vagy nehéz dolga.
(van, aki hamburgert zabálhat egész nap, és vézna marad, valaki meg szinte a levegővételtől is hízik.)
Én sem azt mondom, hogy aki 200 kilós, az normális, és nem tehetne ellene, de aki meg szerencsés, az maradjon inkább csendben.

(#254) Döglött Róka válasza BiP (#253) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem vagyok szerencses;) De amikor baj volt fogtam es egy ev alatt leadtam 10 kilot.

Szeretem a kifogasokat. Betegseg, lassu anyagcsere, rosszak a geneim, bla bla bla... Gyengeseg, semmi tobb. Ez nem szerencse, hanem akarat kerdese. A fenti csoka nem beteg, hanem egy kurvara lusta kocka.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#255) BiP válasza Döglött Róka (#254) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez tény, 99%-ban gyengeség. Csak nem egyenlőek a feltételek. Aki nem szerencsés, 100x nehezebb dolga van, sokkal-sokkal több akaraterő kell. És az meg nem terem csak úgy a fán, személyiség kérdése is. Nem minden ember ugyanolyan erős.

Abban meg egyetértünk, az említett fószer szerintem sem egy ritka genetikai betegség áldozata, hanem csak el van punnyadva, de nagyon. De ettől még túlzás lenne általánosítani, hogy minden kövér azért olyan, mert egy akaratgyenge zabagép.

[ Szerkesztve ]

(#256) arty válasza Döglött Róka (#254) üzenetére


arty
veterán

Ezt ugye nem tudod, csak fogalmatlanul ítélkezel :)

Ismerősnek volt pajzsmirigy gondja, tizenévig "kövéren" élt miatta, kapott gyógyszert és automatikusan 1-2 év valatt perfekt méretre fogyott.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#257) Döglött Róka válasza BiP (#255) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Teny, hogy nem mindegyik. Van 1% ;]

En magammal eljatszottam mar ezt, tudom hogy gyengeseg, ezert nagy a pofam ;)

@arty: Nekem is van pajzsmirigy alulmukodeses csaladtagom, az hogy valaki hulye es nem megy el orvoshoz, az az o baja. Mellesleg ott fokepp vizesedik az ember nem zsirt gyujt.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#258) arty válasza Döglött Róka (#257) üzenetére


arty
veterán

az a szép, hogy nem tudta, hogy beteg :)
elfogadta magát nagydarabnak.... kor, lassu emésztés, ésatöbbi. más panasza után jutottak el a dokik a problémáig, és annak gyógyítása utáni következmény volt a lefogyás :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#259) Döglött Róka válasza arty (#258) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lattam en is ilyet sajnos, nem ertettem hogy nem fogja fel, ha dietazik es nem bont zsirt akkor hogy nem feltetelezi hogy baja van:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#260) Kisgépkezelő válasza Döglött Róka (#259) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ez már csak ilyen. Nekem egy torokgyulladás kapcsán derült ki, hogy valami gond van a pajzsmirigyemmel. Annyira nincs is benne a köztudatban, hogy ilyen létezik, ráadásul ez nem olyan, mint az influenza, hogy tegnap még nem volt ma meg már fel sem bírsz kelni. Inkább olyan mint amikor az ember hosszabbíttatná a jogsit és rájön, hogy már nem látja a táblán azt a sort, amit 10 éve még látott,.Neked se tűnik fel, hogy évente jön +2 kiló, mert az annyira nem sok, meg a körülötted lévők is megszokják.

@Arty: Free to play játékok között is van jó sok hulladék meg néhány ami egész jól sikerül. Nagy kedvencem a NavyField, de a Battlefield p4f sem volt rossz. Én jobban szerettem mint a 3-at vagy 4-et pedig azok kőkemény pénzbe kerültek. MOBA játékok rendszerint nem is jelennek meg más formában. Van pár ilyen játék, ahol tényleg szinte csak az "INSERT COIN" felirat hiányzik, de vannak olyanok is, ahol egész jól eltalálják az egyensúlyt.

[ Szerkesztve ]

(#261) Csapoati válasza Kisgépkezelő (#260) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez oké, valóban van ilyen (nekem túlműködésem volt, kb két hónap után rájöttem, hogy ha zabálok és fogyok, az nem normális), de mennyi lehet az aránya a túlsúlyos embereknél? Meg lennék lepve, ha 2-3%-nál több. Egyszerűen mozogni kell és normálisan étkezni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#262) Lajos8721 válasza Cifu (#41) üzenetére


Lajos8721
csendes tag

Azért az érdekes hogy osztod mindenkinek az észt mintha előjogokkal születtél volna meg kinálgatod mindenkinek a kerbal space-t (biztos élvezetes kilöni az űrbe 13 ezredikszer is) ki kéne egy kicsit szálnod a szkafanderedböl és vissza térned a tejútrendszerböl a földre hogy megnézhesd milyen is volt a régi nfs sorozat,mondjuk az első 5 rész,MOHAA,COD1 vagy hogy 2005-ben milyen volt a Gun,,2010-ben az AC 2 ahol is minden átvezetőnek volt mondanivalója és tökéletes sztorit adott,amik az újakban már nyomokban sem fedezhetök fel,,de leporolhatjuk a 2004-es Far Cry-t,ahol meglehetett szülni egy-egy szakaszon médium/hardba,,de mehetünk még visszább amikor is a Cod még Cod volt,Pl United offensive kieg,ahol is szinte fekve kelett nyomulni,és az élvezeti faktora az egekbe volt,,de emlitendő még az Enclave,Heretic,,,,,Nem tudom te mivel játszhattál vagy mivel sem olyan 10 évvel ezelöttröl,a hsz-eid alapján nem sok mindennel,,és tökéletesen igazuk van akik azt mondják régen jobb játékok voltak,,,Ezeket a mostani gémeket egyszerüen nem lehet imádni mint annó,kezdve az elsz@rt Codokkal,Nfs széria,Far Cry (ahol a is a sztorit már egy brazil szappanopera is lekörözi) Assassin Creedek,a föhöseikkel már abszolut nem lehet hasonulni,totál noname karakterek,elötörténet nélkül,mintha szándékosan a 15 éves pálott szájú Tóbiásokat szeretnék lenyügözni,,,,A Fallout 4 meg egy pocsék optimalizáciojú bughalmaz,ronda összképpel,ide gyere oda menj küldetésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#263) dabadab válasza Lajos8721 (#262) üzenetére


dabadab
titán

"milyen is volt a régi nfs sorozat,mondjuk az első 5 rész"

Meglehetősen egyenetlen szinvonalú, az ötödik (a Porsche Unleashed) egy nagyjából korrekt szimulátor volt, a többi meg árkád idétlenség.

"MOHAA,COD1"

Tucatfps-ek.

"A Fallout 4 meg egy pocsék optimalizáciojú bughalmaz"

Ha az bughalmaz, akkor a Fallout 2 (főleg a megjelenéskori változata) mi volt?

DRM is theft

(#264) Döglött Róka válasza dabadab (#263) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A fallout 2 konkretan jatszhatatlan volt kiadaskor. Emlekszem milyen boldogan vettem eszre egy betolteskor, hogy a kocsi csomagtartoja kiurult, mig nem jatszottam :D

De a build engine-es tucatfps-eket is elfelejti mindenki. RTS-ek folytak a a csapbol is a westwood sikerei utan. De ugye regen minden jobb volt:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#265) Csapoati válasza dabadab (#263) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tucatfps-ek. :DDD Később visszanézve már lehet, hogy azok, de azt a mozihangulatot tátott szájjal figyeltem 2002-ben és 2003-ban. Megközelíteni se tudta semmi akkoriban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#266) BiP válasza dabadab (#263) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezzel vitatkoznék, de tudjuk le azzal, hogy egyéni ízlés kérdése.
Szerintem az NFS 1 és 3 nagyot durrantott a maga idejében, és szerintem nagyon jók, élvezetesek voltak.
A Porsche viszont valóban más, más szinten élvezhető vonalat hozott az NFS szériába.

Medal és Cod1 pedig akkoriban minden volt,csak tucatfps nem. Persze később az lett a szériából, de a 2 első rész nem volt az.

(#267) dabadab válasza Csapoati (#265) üzenetére


dabadab
titán

Ez nyilván szigorúan szubjektív vélemény, de nekem ezek a megjelenéskor is annak tűntek.
Mondjuk alapvetően az FPS-ekről azt gondolom, hogy valahogy félrement a dolog és az egész műfaj unalomban fulladt a Doom után.

DRM is theft

(#268) Csapoati válasza dabadab (#267) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát akkor viszont nem nagyon van miről beszélni. :) Nálam az RTS-ek fulladtak ki ugyanígy, de pont ezért már nem is nagyon foglalkozom velük.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#269) Lajos8721 válasza Csapoati (#268) üzenetére


Lajos8721
csendes tag

Azért én egy Empire Earth-öt vagy Warcraftot el tudnék képzelni mai grafikus motorokon,,,kicsi uncsi már a CIV5 :) Igazi RTS-ekböl meg elég nagy hiánycikk lett.

[ Szerkesztve ]

(#270) sad_Vamp válasza Lajos8721 (#269) üzenetére


sad_Vamp
őstag

nekem pl a TBS-ek hiányoznak sokkal inkább. Bár most volt az X-com az elég üdítő volt.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#271) Redneck


Redneck
veterán

Ugyan már nem aktuális, de a Rise of the Tomb Raider tele van kifosztandó sírkamrákkal és rejtett dolgokkal. Óriási játék, a 2013-as csak a prológus volt hozzá képest.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.