Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Shing


Shing
őstag

Örülök a TR kiemelésének, jó példa.
DE. Mikor beszéltek utoljára arról, hogy nem törődnek a PC-s változattal mert kalózkodnak a játékosok? Én elég rég láttam ilyen érvet a kiadóktól.
Miért csak a PC portok vannak kiemelve, hisz ugyan úgy tojnak bele az előző és jelenlegi konzolok változatába is.

Problémák: Elfogadhatatlan grafika, elfogadhatatlan teljesítmény a gyenge grafika ellenére, 30 FPS, alacsony felbontás, random FPS dropok, 4 hetes peccselgetés, stb. Ez minden platformon előfordul.
AC Unity, WD, Witcher 3, Fallout 4, BO3, Payday 2, Prototype Remastered, Alien Isolation, Batman, Mortal Kombat, RE Remaster. Lehetne még sorolni, főleg az érthetetlenül 30FPS-re korlátolt játékokat. Ezek közül egyik sem futott jól minden platformon, valamelyiken mindig voltak hibák.

Ezt sem tudom egyszerűen nem tudom mire vélni: "Ráadásul a legtöbb játék, ami XBOX One-ra kijön, megjelenik PS4-en is, viszont PC-n már nem mindig.

A következő játékok közül egy sem jelent meg a konkurens konzolra, csak PC-re.
Titanfall (XO), Ryse (XO), Gears of War (XO), Dead Rising 3 (XO), SOMA (PS4), No Man’s Sky (PS4), Final Fantasy XIV (PS4), Warframe (PS4), Helldrivers (PS4), War Thunder (PS4), Planetside 2 (PS4),
OlliOlli 2 (PS4), Magicka 2 (PS4), The Talos Principle (PS4), Devil's Third (Wii), Sonic: Lost World (Wii).

Azért a gagyi játékokat már direkt nem sorolom fel. Na, de hol van a sok konzol only cím?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.