Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Így már nem bánom hogy nem váltottam le a Z1C-t a Z2C-re az úgy is csak ráncfelvarrás volt, de jövőre már jöhet a Z4C :D

Xbox One: bandymnc

(#2) Wajk


Wajk
addikt

én nem gondolnám...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) bandi0000 válasza Wajk (#2) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sony, és a Sony Mobile nem 2 külön dolog? Mármint hogy majd jön a közlemény h a Sony mobile meg ezt és ezt mutatja be a CES-en

Xbox One: bandymnc

(#4) nbg válasza bandi0000 (#1) üzenetére


nbg
senior tag

mintha Z2C nem nagyon letezne... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#5) Jaffa75 válasza bandi0000 (#1) üzenetére


Jaffa75
őstag

hasonlóan vagyok, maradt a Z1C, és kimaradt a Z3C... :C

Majd elgondolkodom, ha a Z4C speckói meglesznek, és hasonló anyaghasználat mellett készítenek el egy olyan készüléket, amelyre érdemes váltani... :K még több mag, meg Sn.805 v. 810 nem érdekel, csakúgy mint a QHD kijelző... :N

(#6) bandi0000 válasza nbg (#4) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jól van már mondom hogy kimaradtam a Z3C ből annyira hogy meg sem jegyeztem a nevét :D

Jaffa75: _Igazából a hardver engem sem érdekel legyen annyira prémium mint a Z1C igazából csak előre meg hátra kéne üveget rakni maradhat a Z3C kijelző mérete és már boldog is vagyok, persze ha nem butított kamera szoftvert raknak rá

Xbox One: bandymnc

(#7) Wajk válasza bandi0000 (#3) üzenetére


Wajk
addikt

A Z3 sorozat nemrég kerül bemutatásra, igaz elég gyorsan a boltokba kerültek. Ez még a Sony-tól is gyors lenne. Egy Nexus 6 ellenfelet (Z? Ultra) esetleg kinéznék belőlük, hogy kihoznak.

A "kiszivárgott" Z4 speckókat meg akármelyikünk összeírhatta volna, semmi extra nincsen bennük -> újabb proci, nagyobb felbontás.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) bandi0000 válasza Wajk (#7) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igen kár fél évente váltani, de igazából ha belegondolsz pl a Z1c fő modell a Z3c ráncfelvarrás, most jön egy Z4C papírforma szerint, mivel tudni lehetett hogy 64 bites procival jönnek, ez lesz az újdonság, ha belegondolsz mit tudsz csinálni ami arra késztetne hogy most meg kell venni? Minden évbe belepakolják a legerősebb hardvert,mást nagyon szerintem nem lehet, esetleg olyan hülyeségeket mint a G2 hátlapi gombjai vagy ujj szkenner stb stb

Xbox One: bandymnc

(#9) Jaffa75 válasza bandi0000 (#6) üzenetére


Jaffa75
őstag

ugye az üveg hátlap vagy egy Nilkinnel, vagy cserével garivesztés árán létrehozható... :C

(#10) babkukta


babkukta
senior tag

Szeretem a Sonyt, de ha tényleg kidobják januárban a Z4C-t... az elég gáz lesz. Ez túl gyors ütem. Mondjuk van hova fejlődni, mert a Z3al se mutatták fel az akkori legerősebb hardvert, de akkor is, 5 hónap. Már fél év se kell a következő csúcshoz?? Vagy 2015től indul majd az évenkénti 1 flagship ciklus?

Üdvözlettel, Tibi

(#11) bandi0000 válasza Jaffa75 (#9) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kösz... :D Beneveztem egy Nilkin 9h+ üveg elöl fólia hátul, szal ezzel orvosoltam a hibát nagyrészt :D

Xbox One: bandymnc

(#12) Wajk válasza bandi0000 (#8) üzenetére


Wajk
addikt

A DigiTimes szerint várható az 1 éves ciklusra vált a Sony is és beáll a sorba. Én inkább nekik hiszek, mint az ilyen "kiszivárgott" speceknek...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#13) bandi0000 válasza Wajk (#12) üzenetére


bandi0000
nagyúr

biztos be fog állni, de a 64 bites cuccokkal tuti ki fognak jönni ez nem kérdés, ki kell jönniük hogy ne maradjanak le

Xbox One: bandymnc

(#14) Dinsdale


Dinsdale
tag

Nem értem a háborgókat. Minden valamire való mobilos cégnek QHD van a csúcsmodelljében, míg a Sony még adós ezzel. A Sony pedig a prémium kategóriára akar fókuszálni, szóval nem maradhat le.

(#15) Integra


Integra
titán

hm, marha sokat kellett volna várnia a googlnak az n6-hoz az s810 soc-ra.... :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) bandi0000 válasza Dinsdale (#14) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ezt azért Minden valamire való mobilos cégnek QHD van a csúcsmodelljében nem jelenteném ki így, mert van egy értelmi szintje ennek is hogy minek van értelme ugye, 32"-on fullHD-n nem látod 1 m ről már a képkockákat akkor telóba se fogod a 720p-n, persze jól hangzik de elég sok erőforrás elmegy arra hogy számolgassa a képpontokat én most is teljesen meg vagyok elégedne a 720p-vel

Xbox One: bandymnc

(#17) Dinsdale válasza bandi0000 (#16) üzenetére


Dinsdale
tag

Nem mondtam, hogy van értelme, csak azt, hogy ez a verseny hatása. Ha egy cég elkezdi, a többi sem maradhat ki.
Mint ahogy csúcskategóriás autót sem lehet eladni V8 és bőrbelső nélkül. Akkor is ha egyesek szerint értelmetlen.

(#18) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Jól számolom, hogy a Sony kábé fél évre rövidítette a csúcsmodellek vátását? Eszméletlen sebességgel tolják ki a készülékekeket, szinte minden új Snapdragon csúcsprocesszorhoz jön egyből egy új Z is.

Persze jó, ha egy gyár termékkínálata up to date, de ez azért kezd beteges lenni, és egy halom probléma is jó eséllyel bejátszik.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) Integra válasza dreamdancer (#18) üzenetére


Integra
titán

azért csinálja, mert most van rá lehetőség, igazából most hozza magát arra a szintre, ahol már mások vannak, most hozza be a lemaradását. meg ugye a 64 bit-es soc-ra való átállás is most történik, ezt is kihasználják. kétlem, hogy ez a féléves intervallum tartható lenne továbbra is, akárcsak rövid távon, nincsen mire.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) mrlujoak válasza dreamdancer (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mire kiszámoltad (feltűnt) már változni is fog.

Épp a 2015-ös évre az egy év/flagship modell tervet szellőztették meg.
2011, 2012, 2013 és 2014 után jöhet is a frissülés.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) janeszgol válasza mrlujoak (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Az oké, de tavaszig biztos kihoznak valami QHD-s, 64 bites telefont. Különben akkor lemaradnak a többiektől. (Z4C nem hiszem, hogy lesz.)
Z3 meg ősszel jelent meg.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) daniel909


daniel909
addikt

Nagyon sietős nekik az Iram. De jó lenne már egy új dizájn

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#23) Wajk válasza janeszgol (#21) üzenetére


Wajk
addikt

ezért is írtam, hogy egy Z? Ultra beleférhet a Nexus 6-ra válaszként, és abba még jól is jöhet a 64bit és a QHD felbontás és a 810-es SoC...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#24) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Én havonta adnék ki flegsippet a Sony helyében. :P

Samsung Galaxy A54

(#25) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ha belegondolok ez jön most jókor és a Z2-Z3 közül volt az egyik felesleges.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Megvárom a Z38-at, nemsokára az is kinn lesz :D

(#27) Integra válasza janeszgol (#21) üzenetére


Integra
titán

szerintem lesz z4c, az kap majd fhd panelt
n5 és n6
z4 és z4c
i6 és i6plus (kakukktoljás a panel miatt, de érted)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) Enci1983 válasza bandi0000 (#8) üzenetére


Enci1983
senior tag

A Z3c mindenben megelőzi a Z1c-t, nem ráncfelvarrás hanem generáció lépés. Kevered a Z2-Z3 párossal.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#29) h4h01


h4h01
senior tag

Januárra, vagy év elejére elérhető lesz a snapi 810? Nem úgy volt eredetileg, h 2015 őszére lesz elérhető? Am várós a cucc! Kíváncsi vagyok mi lesz igaz abból, h jövőre csak egy csúcstelefonja lesz a sony-nak, és hasonlók..Én személy szerint örülnék neki, ha ez lenne a 2015-ös csúcstelójuk, és ennyi, z5 pedig csak 2016 elején jönne..

(#30) alex devil


alex devil
senior tag

Másfél év múlva veszek egy Z12C-t. Uff.
(Ha nem lesz 4cm keret alul-felül)
:DDD

S23

(#31) Flind válasza daniel909 (#22) üzenetére


Flind
senior tag

De milyen design? Túl sok lehetőség nincs már.. Inkább a kávából faraghatnának egy kicsit, ahogy a Z3c-vel tették, és kész.

(#32) Luck Dragon

Már ? Még a Z3-on is rajta a tojáshéj. Egyre jobban alacsonyodik a Sony a szememben. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) hue2000


hue2000
tag

Ez most komoly :F
Sony :
2013 április : xperia z , z tablet
2013 szeptember: xperia z1 , z1c
2014 április : xperia z2 , z2 tablet
2014 szeptember : xperia z3 , z3c , z3 tablet
2015 január : xperia z4
Samsung:
2013 március : galaxy s4
2014 április : galaxy s5
2015 április : galaxy s6

[ Szerkesztve ]

Az élet mindig drága

(#34) churchill0


churchill0
csendes tag

Egy jó kamerát, és esetleg új dizájnt !

A géped olyan gyors amilyen gyors a leglasabb alkatrész.

(#35) mrlujoak válasza hue2000 (#33) üzenetére


mrlujoak
veterán

...azért az fel sem tűnt, hogy a samsungos felsorolásból nemes egyszerűséggel kifelejtetted a note-okat, meg a megszámlálhatatlan tab-eket...

Ha már szentségelsz, tedd pontosan!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Silenzio válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Silenzio
addikt

Lényegtelen, egyik sem ellenfele az S-sorozatnak. A Sony is csinált T-t M-et, L-t meg minden szart, mégse érdekel senkit, mert nem ebbe a felsorolásba való.

(nem mondom, hogy meglepődtem - szinte csak Sony cuccod van ;] )

Remek ötletnek tartom, hogy mostanában audio cuccokat csomagolunk a telók mellé, de a Z3-as széria mellé adott bluetooth golyó röhej. Ótvarul szól, minősíthetetlen. A Z1 Compact mellé adott AKG viszont istenkirály. Szerencsétlen döntés...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37) mrlujoak válasza Silenzio (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

A pontos tájékoztatás, és vélemény.
Ez a fontos, és nem az, milyen cuccaim vannak. Ha bármilyen összehasonlítási alapot nézünk (és itt a középkategória nem szerepelt) akkor a másik brandet is kezeljük helyesen!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Úgyis egyszerre fog jönni minden mobil flagship, legalábbis android fronton. Senki nem hagyná, hogy a Sony előbb adjon ki Snapi 810 es telefont.
Azt már be sem írom, hogy a Note az phablet, míg az S sorozat az mobil, tehát nem egy kategória.

Amúgy ne bántsátok a Sonyt, mert szent és sérthetetlen. Bezzeg a Samsung ;]

(#39) Tidzsimon válasza churchill0 (#34) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nézd meg jobban, a z1v teljesen máshogy néz ki mint a z3c. Szvsz a z1c szebb, de ha csak a téglalapot nézed akkor igazad van...

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#40) mrlujoak válasza ctvagyok (#38) üzenetére


mrlujoak
veterán

...látom foggal körömmel ragaszkodtok, hogy a note ne kerüljön bele, mert phablet. Rendben.

Akkor hol vannak az S3, S4 minik, és a tabletek?!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) Terrayon


Terrayon
tag

Ezek a kommentek...
"Jajistenem alig spóroltam össze 5 év alatt a z3-ra, máris kiadják a z4-et."
Köztudott, hogy a Sony fél évente újít. Ha nem teszik, vegyél Samsungot vagy bármi mást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.