Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HussarF

Miylen Bazsó? Bazsó Gábor?

(#2) Jack Hunter válasza HussarF (#1) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Bazsó nem Gábor, hanem gengszter. :) Amúgy Zsolt. Volt valami stiklije, és néhány hétig nyomkövetővel a lábán járt dolgozni. Erről nem hajlandó többet mondani, de nincs is senki aki komolyabban faggatná. Ilyen 130 kilós tüsihajú kigyúrt cula, tele tetoválással. Rendes tag amúgy, lehet vele hülyéskedni is, de a főni is inkább megkéri valamire, nem utasítja. :DDD

(#3) zoo8800 válasza Jack Hunter (#2) üzenetére


zoo8800
veterán

Bazsó Gábornak is volt egy sötét színű, talán pont padlizsánlila E36 M3-asa.

rip and tear, until it is done

(#4) Jack Hunter válasza zoo8800 (#3) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Fél karomat adnám, ha tudnék Karottával személyesen is beszélgetni, hátha még együtt is dolgoznánk! De erről szó sincs sajnos. Nem tudom, volt - e bajor sportautója. A Hangyász megvan, állat gép (egyszer talán az én Renaultom is az lesz :DDD ) rémlik egy Alfa, és van valami puttonyos franciája is. De BMW ről nem tudok.

(#5) 8th válasza Jack Hunter (#4) üzenetére


8th
addikt

(#6) joghurt


joghurt
addikt

Nem tudom, miért zavar, hogy a 6-os főúton nem takarítják a havat. Amikor az M3-M35-ön sem, ami pedig az ország narancssárga fővárosába vezet, és amúgy is autópálya.
Már erősen délután jöttem vissza, amikor megjelentek a hókotrók. A hó rendes elkotrása helyett csak visszatoltak kb. 10 centi havat az addigra megtisztult nyomokba.

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.