Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soderes


Soderes
aktív tag

Ugye milyen rohadék állat ez a nyest?

(#2) mephi666 válasza Soderes (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

...el kell kapni és lesz asszonynak télire menő sál a bundájából...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Soderes válasza mephi666 (#2) üzenetére


Soderes
aktív tag

Nem olyan egyszerű az. Rendkívül intelligens, rafinált állatról van szó.

(#4) mephi666 válasza Soderes (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

az... de az is 99%, hogy ahol egyszer jól belakmározott, oda vissza akar majd térni :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Nyest? De jó. Remélem, belekóstol a kocsiba is. :((( De nem hiszem el,hogy kutya mellett is akciózni mert. Bátor egy dög. Hogy tudnék ellene védekezni?

(#6) mephi666 válasza Jack Hunter (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

...valami masszív csapdával befogni, aztán készülhet belőle a sál :DDD (valaki biztos azt mondaná, hogy "engedd szabadon jó messze" ...én a károkozás miatt lerendezném, mert nem védett és másnak se ártson)

úgy tudom, hogy a kocsit nem cseszteti, ha eddig még nem csesztette: viszont elvileg megjelöli és ha más nyest vadászterületén álltok le vele, az előszeretettel fogja büntetésből széjjel rágni, ahol éri :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) zoo8800


zoo8800
veterán

Tipikusan nyest csinál ilyet. Nagyon szereti a vért, és kis helyen befér mindenhova. Nagyon príma ketrec kell ellenük, különben nem marad csirkéd.

rip and tear, until it is done

(#8) husztiimi válasza zoo8800 (#7) üzenetére


husztiimi
csendes tag

Nehéz elkapni, de nálunk pl. a kutyák levadásznak mindent. (Sajnos időnként a csirkéket is.)

(#9) Soderes válasza Jack Hunter (#5) üzenetére


Soderes
aktív tag

Nem könnyű feladat.

Nehéz elkapni még élő csapdával is. Sanszos nem lehet. Van annyi esze.
Fönn dögölhet valamelyik padláson. Nagy valószínűség szerint nálad.
Viszont szerencsére nagy zajt csap, így tudni merre van.

Ha vedlik a kutya, akkor tegyél be minél több kutya szőrt a tyúkólba és udvarba.
Gyűlöli a szagát.

(#10) Met


Met
nagyúr

Vigyázz, ha elfogynak a csirkék ti jöttök :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) body007


body007
addikt

Én meg azt hittem az elején, h egy mini novellát olvasok :D

Kell egy fasza vad macska. Az elboxolgat majd a rémeddel :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#12) Erunosta


Erunosta
tag

Részvétem a mészárlásért. Viszont a nyestnek hála én ma olvastam egy igen szórakoztató irományt. :R

(#13) Met válasza Erunosta (#12) üzenetére


Met
nagyúr

De okosan úgy írta meg hogy benne van a második rész lehetősége. :DDD
A Rém: vérbosszú

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14) Soderes válasza body007 (#11) üzenetére


Soderes
aktív tag

Nem ajánlom. Mert teljesen pariban van a macskával. Még az is lehet kinyírja.
Természetesen ha valódi vad macska, akkor más a helyzet. :)

(#15) mephi666 válasza Soderes (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerezni kell egy rozsomákot :DDD ...habár az lehet elfogyasztaná maradék nélkül a teljes baromfiállományt... előételnek... aztán jönne a többi kisebb-nagyobb állat a ház körül

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Jack Hunter válasza mephi666 (#15) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Teszkóban láttam akciós velociraptort :DDD Ha már így. Ezt a kutyaszőrös technikát kipróbálom, bár lehet hogy Buksi nem fog örülni neki. :D Nagyon bosszantó egyébként, mert eddig a 20 tyúkocskától csak összejött 10-12 tojás, most meg biztos kevesebb lesz.
Macskát sajnos nem tudok tartani, pont Buksi miatt, mert mindet meghajszol. Azért is furcsállom, hogy ez a rohadt dög ide bátorkodott.

(#17) mephi666 válasza Jack Hunter (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

...akkor egy masszív, ketreces csapdát szerezzetek be neki mielőbb... kb be tudjátok lőni, hol jutott be az ólba? a vonulási útjába ki kell rakni valami számára ízletesnek tűnő csalival :) ha a fejeket elvitte, venni kell csirkebótba külön néhányat, ne a túlélőket fejezzétek le miatta :K

csirkefejről van jó sztorim: pár éve kitaláltuk asszonnyal, hogy főzünk jó pörköltöt csirkéből és bevásároltunk a helyi csirkeboltban... gondoltam tegyünk bele 2-3 fejet is pluszba, mert már kiskoromban is kedvencem volt a taréja meg az agyvelő... (az meg a csirkének nincs sok) ...ha jól meg van főzve, tompa késsel is gyenge mozdulattal felnyitható... szépen megtisztítottam az aprólékot, letollaztam, felraktam a pörköltöt és 10-15perc főzés után nézem, hogy valami hibázik a képen... nézzük: "bszki nem vágtam le a csőrét" :DDD kiszedtem a fejeket, hogy akkor javítom a hibát... viccelődtem is asszonnyal, hogy: "na, ha szerencsénk van, még egy szem kukoricát is találunk a csőrében" :DDD ...aztán tényleg: az egyik csőrében ott volt még egy szem kukorica

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ezt nem nyest csinálta, menyét csinál ilyet :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#19) mephi666 válasza Donki Hóte (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

...akkor szerinted családon belüli erőszak történt? "megölte a menyét?" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Donki Hóte válasza mephi666 (#19) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A poszt címe az, hogy a Rém. Az pedig az anyós, nem a meny :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#21) body007


body007
addikt

Ez érdekes lehet a szerzőnek:

Kerti ragadozók: nyuszt, nyest, görény, menyét és társaik

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#22) Donki Hóte válasza body007 (#21) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A falu szélén lakunk, nálunk van borz, aranysakál, menyét és nyest egyaránt :(

Az asszony autóját imádják a nyestek, bármit csinálunk, belemásznak. Ezt 2 éve csinálták:

Az idén nyáron pedig a kábeleket rágták meg, zárlatos lett pár dolog, 107 eFt-ba került a megsérült kábelek és alkatrészek cseréje :W

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#23) body007 válasza Donki Hóte (#22) üzenetére


body007
addikt

Úgy olvastam egyetlen tuti módszer van ellenük: a villanypásztor. Persze nem a kocsi köré hanem a motortérbe szakszerűen telepítve :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#24) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A megcincált tyúkokat jobb nem megenni, mert mi van ha valami veszett dög volt a látogató. Veszett a szó orvosi értelmében. :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) Evil Snowman válasza Donki Hóte (#22) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nálunk is van nyest. Én 3 éve ezt használom, befújom vele a motorháztető belső felén lévő hővédő szivacsot - amit ugye előszerettel rágnak szét - és azóta nincs cincálás egyik autóban sem.

[link]

(#26) Jack Hunter válasza mephi666 (#17) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Ízlésről nem illik vitatkozni, csak halkan megjegyezném a csirkefejes sztorihoz hogy fujjjj.... :N

(#27) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Sejtettem amúgy, hogy érdemes írni róla, legalább a hozzászólásokon jókat lehet röhögni :DDD És persze köszönöm a hasznos tippeket! :K

(#28) SpaceKombajn válasza Jack Hunter (#26) üzenetére


SpaceKombajn
tag

MájkRÉM, amúgy Mephi volt, szép hegyes fogai vannak és levest is főzött belőlük. ;] :DDD

spacetime

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.