Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38) pockhome válasza 25zsozso (#32) üzenetére


pockhome
senior tag

és szerinted egyként tudnánk tenni ez ellen? szerintem te, vagy én, vagy egy harmadik jobban teszi ha kimegy, mert ha itthon nem jó, tényleg nem jó. és rengetegszer hallani azt hogy "kimentem x évre, hónapra, és sokkal többet kerestem" ok hogy ott a megélhetés is több, de akkor is félre tud belőle tenni, meg hazaküld a szüleinek meg egy évbe 2x hazalátogat...nem csinálná az a sok ember ha nem lenne jó...
a másik meg hogy ha mindenki azt látja hogy csak rosszabb lesz(mert nagy valószínűséggel nem fog ez már javulni) akkor csak EGYÜTT! és ez a kulcsszó hogy együtt mert közösen kellene tenni valamit nem egyénként pocskondiázni a másikat hogy te szemét hazaáruló, mert kimegy a jobb megélhetésért...

szerintem teljes mértékben megérthető az is aki kimegy, meg az is aki itthon marad, mert mindkettőnek meg van rá az elég nyomós indoka, vagy gondolkodása hogy pl ne hagyja itt a hazáját :))

(#35) moonlight115 na ez meg tényleg eldönt mindent. inkább haljon éhen a három gyerekével, de elmondhatja hogy a hazámban haltam éhen? sok értelme lenne ;)

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.