Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZooLee


ZooLee
őstag

Hát, jártam már egy pár szerverszobában és teremben, de ez azért tényleg eléggé megdöbbentő látvány...

(#2) maross válasza ZooLee (#1) üzenetére


maross
veterán

Ugy latom nem szeretik a focipalyanal kisebb meretu termeket :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Tyűűűűű az anyját nem semmi!

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4) VIC20


VIC20
őstag

Elég egyhangú munkahely.

Megörültem volna, ha valahol lekapnak egy cserép virágot/plüssmacit/képet a falon. Csak, hogy lássuk: emberek dolgoznak ott is. :)

(#5) Zotya984


Zotya984
senior tag

Kíváncsi lennék ha az egész leállna néhány órára akkor mit okozna > világvége ?
Egyébként tényleg nem semmi.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#6) ZooLee válasza VIC20 (#4) üzenetére


ZooLee
őstag

Nem, ott nem emberek dolgozonak, ott a gépek dolgoznak, az emberek csak kiszolgálják őket...

(#7) vamzi


vamzi
őstag

És én még a saját szervertermünktől voltam elhűlve :DDD

Durva látvány :)

(#8) LackoMester


LackoMester
addikt

Azta, nem semmi egy hely.. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9) BiP válasza Zotya984 (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Amikor a facebook leállt 1-2 órára, már mindenki rinyált, meg cikkeztek az online újságokban, bemondták a rádióban, stb. Most ezt szorozd fel picit.

(#10) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Wow....AWESOME!

(#11) Angel1981


Angel1981
veterán

Lenyűgöző!
Valahogy a Gépek Városa jutott eszembe a Mátrixból. :)

(#12) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Aztakurv@. :Y :Y

(#13) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ennyire interaktívan bemutatni az egész helységet? :)

(#14) eclipse006


eclipse006
őstag

Nagyon brutál, szívesen megnézném élőben is. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#15) atike


atike
nagyúr

Hűbazz... :Y

Nagyon durva.... Érdekes lenne egy pár technikai adat is... :)

(#16) opr válasza tzsolesz (#12) üzenetére


opr
veterán

Azért a streetview-ban a birodalmi rohamosztagos nagyon kemény :DDD
betöltés után egyből balra nyíl, aztán fordulj balra 90°ot, és ott figyel a serverek előtt

Egyébként brutális, állkoppantós hely. Egyszer meglesném élőben is. Persze, csak ha nem üldöznek közben rohamosztagosok. :D

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) Mr President


Mr President
senior tag

Azta, nem semmi egy hely.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#18) tzsolesz válasza opr (#16) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

(#19) joghurt


joghurt
addikt

Azért az durva, hogy ha épp nincs ember a környéken, akinek kellene munkafény, akkor is milyen világosságot generálnak a gépekben levő csicsás kék LEDek (és mennyi energia megy el ezekre)...

A tej élet, erő, egészség.

(#20) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Aztaa el tudnék ott dolgozni, már kicsit nem lihegik túl az adatbiztonságot?:D Színesfím kereskedőknek jó kukahely lenne annyi hdd-t bekebelezni ami ott megsemmisül:D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#21) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Nagyon kemény! :D
És egyre jobban bővül és bővül.. :D

:R
Dió

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#22) Zotya984 válasza BiP (#9) üzenetére


Zotya984
senior tag

Legdurvább elképzeléseim valami katonai riadó. Szerinted mi lenne?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#23) xakta


xakta
tag

Azt hittem nagyobb lesz ... ;] ;] ;]

(#24) BDave


BDave
őstag

Hihetetlenül jó képek, köszi a cikkért! :R

(#25) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Csodálatos. :C :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#26) Thomas1


Thomas1
őstag

Hát ez tényleg nagyon durva.

Viszont ha 1-2 órára valóban kiesne minden, akkor azt az 1-2 órányi megmaradt áramdíjat utalják nyugodtan az én számlámra...

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#27) Taranti


Taranti
senior tag

14-es raktár...

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#28) tzsolesz válasza Thomas1 (#26) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Lehet hogy meg is gazdagodnál. :K

Mindegy, nekem az elmaradt reklámokból származó bevétel különbözet kéne csak. :DDD

(#29) Thomas1 válasza tzsolesz (#28) üzenetére


Thomas1
őstag

Ez is a célom!

De a te ötletedből is csurranna-csöppenne azért némi apró... :N

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#30) ledgeri válasza ZooLee (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A kiszolgált kiszolgálók? ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31) Tamás9x válasza Taranti (#27) üzenetére


Tamás9x
őstag

a 13-as megvan :D de mi a helyzet az előző 12 raktárral?:D:D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#32) Fecogame


Fecogame
veterán

Nagyon durva. Bár, én szűkebb helyre gondoltam, kisebb szabad terekkel.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#33) BiP válasza Zotya984 (#22) üzenetére


BiP
nagyúr

Az előbb kicsit túloztam. De amúgy ugyanúgy hír lenne, meg meg lennének lőve az emberek egy időre. Főleg, ha mondjuk azt nézem, hogy nem csak a kereső esik ki (ezt még túl lehet élni, van más kereső is, kicsit többet Bing-eznének aznap az emberek), hanem youtube, gmail, google docs (most már drive vagy mi), stb. Az úgy már sokkal neccesebb.
Talán az átlaguser szintjén már jobban rá vannak kattanva az emberek a facebookra, nehezebben viselik annak a hiányát, többet lógnak rajta. Google cuccokkal kapcsolatban talán nincs akkora függőség, azokat talán célirányosabban használjuk.

(#34) imibogyo


imibogyo
veterán

A nagy szerverteremben található eszközök árát szívesen venném a bankszámlámon. Amúgy hihetetlen, hogy milyen nagyságú rendszereket raknak össze. Pedig én is voltam már pár szerverteremben. :K

(#35) XtremLor: annyi pénznél már nem lehet gond. Sokkal kisebb összegekkel is meg lehetett már sok mindent tenni Magyarországon, nem is kell vissza menni túlságosan a múltba.

[ Szerkesztve ]

(#35) XtremLor válasza Taranti (#27) üzenetére


XtremLor
őstag

:DDD
A masodik keprol nekem is ez jott le :D
Video nagyon jol sikerult, szepen nagyvonalakban felvazoljak a letesitmenyt. :K

(#34) imibogyo: Maradnek a kp-nal, az adohivatal lehet dorzsolne a tenyeret amint megneznek a szamlat ;]

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#36) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nagyon jól elkapott (beállított) képek, és bár így nézne ki minden szerver / rack szoba

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#37) tzsolesz válasza XtremLor (#35) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Maradnek a kp-nal

Szakadok. :DDD :DDD

(#38) kakuk.tamas válasza imibogyo (#34) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én megelégednék a villany, és fűtés/hűtés számlának az árával is... Azt havonta kapni... Jajj istenkém... :DDD

Szerintem egy pár hónapos számlával finanszírozva van egy kisebb háború ára...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#39) tzsolesz válasza kakuk.tamas (#38) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Halljátok, ha ezt a topicot lefordíttatná magának egy külföldi, nem is röhögné ki a Magyarokat.
Bevágnak egy ilyen hírt, és mi egyből a fűtés számlájukat, a bezúzott színesfémet, meg a villanyszámlájukon való spórolást vitatjuk. Áhh, nem is mi lennénk. :DDD

(#40) kakuk.tamas válasza tzsolesz (#39) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Elég ha csak a napi híreket olvassa, hogy megint több km magasfeszültségű vezetéket loptak a vasútról... És már sír is... De szerintem ebbe ne menjünk bele...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#41) tzsolesz válasza kakuk.tamas (#40) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

nah igen, ez is gáz. :)

(#42) Zotya984 válasza BiP (#33) üzenetére


Zotya984
senior tag

Akkor nem éppen vagyunk (család) átlag user-ek. Nagyon sok google származékot használunk. Eléggé szétesnénk ha nem menne órákon keresztül. Ezen felbuzdulva át is mentek minden adatot egy alternatív megoldásban.
Energiaigénye nem semmi. Kíváncsi lennék a "villanyszámlára"

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#43) vinibali


vinibali
őstag

szerintem külön erőművük van :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#44) fatallerror


fatallerror
addikt

aztakurva :Y ez biztos h a földön van?

don't tell me what i can't do!

(#45) Narxis


Narxis
nagyúr

Elképesztő. Itt nem hogy dolgozna, itt ÉLNE az ember! :Y

Thanos was right.

(#46) Valentin90 válasza Angel1981 (#11) üzenetére


Valentin90
tag

Nekem is egyből a Mátrix jutott eszembe. Az idegenvezető pedig maga lenne az Építész.
Lenyűgöző a terem! :)

(#47) kakuk.tamas válasza Narxis (#45) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Elég durva proguru lehetsz, ha Te élnél itt. :DD Nem tudom, hogy melyik készítene ki hamarabb: a bent lévő hőmérséklet, vagy inkább a folytonos, monoton zúgás???!!! De legalább a főzést megtudnád oldani... Kikapcsolod 1 másodpercre a hűtést, és megfől a kakaspaprikásod az egyik gépen :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#48) Trebron09


Trebron09
őstag

Megnézném én is élőben, de így is megdöbbentő a látvány :D :C

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#49) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Az origoTV szerverterme hangyapöcs méretű ehhez képest :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#50) Meridian válasza Zotya984 (#5) üzenetére


Meridian
senior tag

Semmi nem történne, cak ép nem tudnád használni a Google Mapst, Translate-t, GMail-t, Youtube, Google keresőt és a G+-t. És persze a google-s hírdetések sem jelennének meg sehol sem.

Ennyi. De ettől még messze nem lenne világvége - csak az összes hírportál újságírójának lenne mit írogatnia egy ideig.
Pl. Facebook-ozni még tudnál, sőt a facebook-os játékokkal is tovább tudnál játszani. stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.