Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) genlog


genlog
junior tag

A BeQuiet legkisebb háza is nagy. Jó, de van jobb, nem nagy durranás általában a cég termékei/minősége.
Jó KIS házat készíteni művészet, nem nagyot.

(#2) chopin42 válasza genlog (#1) üzenetére


chopin42
őstag

Nos a pure base 500dx egy kifejezetten jó minőségű. top performer ház lett. Illetve a kuckók minősége alapvetően jó a bequiet!-nél, csak kissé melegek, de rájöttek ők is, hogy nyitott előlappal és halk ventikkel ugyanúgy csendes egy gép, miközben hűvösebb. Az ára ennek a kuckónak nem épp budget, de ha top performer lesz, akkor a phanteks p300a/p400a/p500a/p600s/entho pro 2 házakhoz és a lianli lancool2 mesh/o11 dynamic mellé lesz egy újabb kifejezetten ajánlott ház (drága) gépekhez. Ráadásul konfigurálható, mint a p600s a phanteksnél. Illetve az még elmondható, hogy a beqiet jobb ventiket ad a házai mellé, mint a legtöbb gyártó, itt meg kap az ember 3-at is, és forgatható az alaplap, ami miatt a gpu a tető irányába néz és szívhat. Szóval nekem tetszetős, várom a teszteket :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#3) NomadND1


NomadND1
senior tag

Ajjaj, ez karácsonyi ajándék lesz :DDD

(#4) genlog válasza chopin42 (#2) üzenetére


genlog
junior tag

Állítólag vág a lemez széle, meg ilyenek. Mikor éppen keresek valamit, hogy megvegyem, a BeQuiet mindig kiesik a "legjobb" kategóriából. (Bár nem feltétlenül abból választok.) A tápjuk is a Seasonic alatt marad stb.

(#5) Találtgyerek válasza genlog (#4) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem több Be Quiet! házam volt. Jelenleg is egy 801 Silent Base van.
Egyiknél sem vágott a lemez széle. Sok ház megfordul nálam. Nem azt mondom,hogy ez a csúcs minőség,de az átlag felett van bőven.

06-3o/9759I39

(#6) ubiii válasza genlog (#4) üzenetére


ubiii
csendes tag

Pure base 500-asom van, tesómnak silent base 601, sehol, egyik házon sem találkoztunk a jelenséggel :)

(#7) Memora


Memora
senior tag

Én nagyon ritkán mondok ilyet, de ez a ház szép. Már azt hittem, a Corsair-en kívül más nem tud szép, stílusos, letisztult házakat csinálni (és ők sem mindig).

Fancy quote placeholder

(#8) CrV6000


CrV6000
csendes tag

Pont ma néztem, hogy a 801-esből ablakos elfogyott mindenhol, 802 pedig sehol sem kapható (legalábbis nem találtam) :(

(#9) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok! Keresek új számítógéphàzat de nem igazán tudok dönteni. A keret 40-50 körül legyen, 2 SSD férjen el benne, nem baj ha több is és lehessen benne kényelmesen szerelni. Ha valaki tud ilyet azt megköszönném.

Csé

(#10) Armantor07


Armantor07
csendes tag

Sziasztok!
A SILENT BASE 802 Window -al kapcsolatban lenne kérdésem.
Ha videókártyát PCI-E Riserrel építem be, milyen széles kártya fér el az ablak mellett?
És ha az alaplap tálcát átfogatom, felül tudom rögzíteni a Risert?

(#11) Baliclarus


Baliclarus
csendes tag

Jó pár ház megfordult már a kezeim alatt, de soha nem volt még ilyen szuper házam mint a 802-es.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.