Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Letöltve, kipróbálva. Tetszik azt kell mondjam, a grafika ha nem is lenyűgöző, de mindenképp tetszetős, Joker meg ász még mindig:)

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Huhh akkor töltenem kell, bár mint silveres valósznű ki kell várnom azt az egy hetet... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) eddie17 válasza nrgia (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Kb 10-15 perc játékidőt ad a demó, de azért érdemes megvárni:)

(#4) N3ST1C


N3ST1C
tag

Nagyon kemény játéknak tűnik :D

(#5) nrgia válasza eddie17 (#3) üzenetére


nrgia
őstag

Gondolom ezek a demók már csal ilyenek... :)) :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) eddie17 válasza nrgia (#5) üzenetére


eddie17
addikt

Nem feltétlenül ;) Voltak hosszabb demók is már.

(#7) nrgia válasza eddie17 (#6) üzenetére


nrgia
őstag

Igaz, mondjuk a fuel demója tényleg hosszabb. :DDD ..de a mostani gammák pl fear2, ghost busters, ice age3 stb, igen-igen rövidkére sikeredtek...
Melyik játékdemó volt hosszabb...? abba belenéznék :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) D1Rect válasza eddie17 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Páh. 10 Perc? :( Mondjuk annyit meg lehet nézni, hogy fut-e rendesen.

(#9) eddie17 válasza nrgia (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Ninja Blade. Na az ennél látványosan hosszabb demó.

D1Rect: Igen kb annyi. Nálam jól futott:D

(#10) dunc


dunc
nagyúr

Nem rossz szépen fut,amikor detektive modba kell váltani akkor mit kell csinálni az örültnél aki detonátort fog?

(#11) nrgia válasza eddie17 (#9) üzenetére


nrgia
őstag

Basszus tényleg, pedig azt is letöltöttem... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#12) dunc válasza dunc (#10) üzenetére


dunc
nagyúr

Közbe rájöttem a játék tényleg szép,de szerintem unalmas a játékmenete,lehet késöbb beindul de a demo elég vontatott......

(#13) XuChi


XuChi
addikt

Már töltöm is a demot a boxomon. Kiváncsi leszek rá. Bár nem vagyok egy Batman rajongó, azért adok neki egy esélyt.

(#14) volvoguy


volvoguy
addikt

sráco kitt valami nagy gond van...felhúzta mindent maxra, de úgy nagyon akad...nem is akad, csak mint a lassított felvétel...persze a megoldás egyszerű, vegyem le a beállításokat...de én nem vagyok hajlandó ezt elfogadni....ennek a játéknak a grafikája semmivel sem szebb mint a Bioshock, Vegas, Gow és társaik....fizika meg...na nehogy már a rag-doll és a physx akasszon be neki....itt valami nagy hiba van

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#15) dunc válasza volvoguy (#14) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam maxon stabil full HD felbontás,és minden maxon ati 4850,látom neked nvidiád,van a pyhix-el játsz szerintem ha nincs bekapcsolva kapcsold be! Nálam alapba off,mivel atim van.

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem nagyon tetszett. :K
1680x1050 gyönyörűen fut.

(#17) volvoguy


volvoguy
addikt

jah a physix volt a hiba..de nem értem....volt már iylen játék a gépemen..pl. GHOST RECON, MOHA....de ott van még a BIAHH is

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18) dunc válasza volvoguy (#17) üzenetére


dunc
nagyúr

Szívesen :) ki vagy be volt kapcsolva?

(#19) Nunder


Nunder
őstag

Na ezt lehet én is megsasolom. Tetszettek az előzetesek, szerintem megéri kipróbálni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20) athomi


athomi
veterán

"Aki szeretné letölteni az asztali gépére az erre fáradjon (1.57Gb a mérete)"

A link alapján 2.04 GB az az 1.57GB

[ Szerkesztve ]

(#21) Gyusz


Gyusz
őstag

Különbségek PhysX on/off módban link. Sokat szerintem nem tesz hozzá az élményhez, és talán egyedül a csempe töréséhez kéne tényleg PhysX (bár ha ennyi az összes törhető objektum, akkor kétlem). Papír/zászló/füst/szikra, ezeket eddig is megoldották, én pénzes bőröndöket érzek a háttérben.

(#22) Jojo5


Jojo5
őstag

Ez az egész physx-es dolog nálam vicc tárgyát képezi már bocsánat, de ez nevetséges, hogy az nvidia, hogy szenved ezen a sz@ron :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23) dunc


dunc
nagyúr

Oké vannak látványos dolgok Phyix alatt de ezeket az efekteket meg lehet csinálni nélküle is pl szikra ami az elektronikából jön ki.....ati-n nincs szikra érdekes programozás,hogy amit egy atis kártya is simán megcsinál azt egy "védett2 nvidia efektel helyetesitik? Nos ezért biztosan nem fogok venni Nvidiát mert ár/érték arányba sehol nincs az nvidia......

(#24) athomi


athomi
veterán

Nekem a demo alapján tetszik a játék, csak kissé zavar, hogy a kamera nem Batman háta mögött helyezkedik el, hanem jóval mellette.

(#25) Gyusz válasza athomi (#24) üzenetére


Gyusz
őstag

Nekem inkább az nem tetszik, hogy futás közben visszamegy Batman középre. Most vagy legyen fixen baloldalt, mint a Dead Space-ben, vagy legyen középen, mint általában. Még az se szokott zavarni, amikor célzás miatt vállhoz emelkedik a kamera (pl.: Resident Evil 4), de ez nekem így furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#26) athomi válasza Gyusz (#21) üzenetére


athomi
veterán

Kicsit nevetséges, hogy physx nélkül nincs még füst meg szikra sem. Meg azt sem értem, miért nem lehet semmilyen tárgyat szétzúzni.

[ Szerkesztve ]

(#27) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért meg lehet érteni az NV-t is. Beharangozta a Terminator Salvationt és a Bionic Commandot PhysX-nek. Nos megjelenésre egyik sem lett az. Most kerítettek egy UE3-as játékot, és gyorsan belepakolták a PhysX-et, vélhetőleg a Demo még nem az optimalizált verziót képviseli, de valamit mutatni kell, mert új hardver nem nagyon van és a DX11-re nincsenek felkészülve. Ráadásul a Capcom a megbeszélt 2-ből 0 PhysX játékot szállított le, szóval már a fanok is kezdik elveszíteni a türelmüket. Nyilván pénzbe került a Batman, de meg kellett lépni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#28) Mappa


Mappa
addikt

Hát demo alapján meg győzött...minden okés benne ....zene is mint az új batman filmekben nagyon tetszetős .....egyedül batman hangjával nem vagyok kibékülve ...amolyan Sam Fisher beütés...de ezt leszámítva azt kell hogy mondjam ...jó :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#29) mad1


mad1
veterán

Tudna valaki linkelni olyat ahol nem kell regisztrallni? :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#30) athomi válasza mad1 (#29) üzenetére


athomi
veterán

google?!

szerk.: első link ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) acura


acura
tag

Sok helyen fent van már, de ami a leggyorsabb az az nvidia szervere:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#32) rocket válasza acura (#31) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez tenyleg gyors, ~4MB/s-el jon lefele 1 szalon, Hardwired FTP-rol csak 200KB/s-el csordogalt :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33) mad1 válasza athomi (#30) üzenetére


mad1
veterán

Tenyleg??? :N
Tapasztalatot vartam kinek jon fullal...nameg regmentessen.
(#32) rocket:koszi :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#34) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , megnéztem aazt a videót amit Gyusz kollega linkelt a PhysX on/off mód videóról , háát ez valami szánalmas a NVDIA részérőől fizet a játékfejlesztőknek . ehhez nincs több hozzáfűznivalóm.

(#35) Nimrod válasza D1Rect (#8) üzenetére


Nimrod
addikt

Emlékeim szerint a GTA 1 demója is csak 10 perces volt. Pedig az nem is most volt. :U

(#36) athomi válasza mad1 (#33) üzenetére


athomi
veterán

"Tudna valaki linelni olyat ahol nem kell regisztrálni?"

Itt csak azt kérdezted, tudunk e olyat, ahol nem kell regisztrálni. Kérdésedre teljes mértékben kielégítő választ adtam. Egyébként nekem fullal jött, 4Mb-es netem van.

[ Szerkesztve ]

(#37) mad1 válasza athomi (#36) üzenetére


mad1
veterán

Sorry ha felreertheto voltam...alairom.
Nekem ilyen 70 k val jott. :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#38) gabor85


gabor85
őstag

Ne legyetek már ilyen szerencsétlenek :DDD erre tessék

(#39) Ateszzero válasza gabor85 (#38) üzenetére


Ateszzero
őstag

Olvastam hogy a fejlesztők már ki is adtak hozzá 3 INI fájlt amit be kell másolni valahova a játék könyvtárába, azért mert gondok voltak a játék futásával.
Szóval ha valakinek gondja támadt a játék stabilitásával, akkor keressen rá mert én már meg nem mondom hol olvastam.

(#40) tomi_mod válasza GrG1210 (#34) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

A physx körül valamit nem nagyon értetek szerintem!

Ha van egy olyan progid ami ezt a "módot" támogatja, akkor az csak úgy hajlandó elindulni -én így tudom- ha fent van a physx drivere. Szal ha valakinek Ati kártyája van a driver akkor is kell.

A ki és bekapcsolás és a látott effektek elvileg azért nem mutatnak egetrengető változást, mert egyik állapotban szoftveresen másik módban hardveresen történik a gyorsítás.
értelemszerűen mindkét esetben van physx!! csak épp máshol számolódik más más sebességgel. Ezért akad vagy épp fut röccenésmentesen!
Ezért kell kapcsolgatni, ha nvidiad van, ha Ati akkor meg tökmindegy mert úgyis szoftveres lesz a gyorsítás.
Szóval szvsz hülyeség az összehasonlító videó!
Max annyit tudok elképzelni, hogy egy két részecskeszimulációt használó effektet csak hardveres gyorsítással mutat, de ennek nem különösebben látnám értelmét...
A physx jelenleg elég gyerekcipőben jár -már ami a játékokat illeti. Jó dolog lenne, ha értelmesen használnák ki!

Itt a Batmanban egy két szalag és a pókháló kivételével nem láttam sehol a hatását, a Mirrors Edge-ben is csak a zászlók ponyvák stb. Assasins Creed Havokja is ugyenez, ott csak 1 azaz egy helyen volt értelme -pavilonrombolás.

(#41) copass válasza tomi_mod (#40) üzenetére


copass
veterán

"csak a zászlók ponyvák"
csak. :W

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.