Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Socket A


Socket A
aktív tag

Nagyon sajnálom őket.

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2) schawo


schawo
titán

Az LG vezetői szerint az idei év során további erősödés várható, hiszen a 3D televíziók és 4G LTE okostelefonok iránti növekvő igény is a gyártó malmára hajthatja a vizet.

Vagy nem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) stilo18 válasza schawo (#2) üzenetére


stilo18
addikt

Hat azert az, hogy szereny velemenyem szerint az LG 3D tv adjak a legjobb hatast es a toretlenul novekvo igeny erre azert pozitivan hathat az LG eladasaira...

Vagy nem. :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4) Vtwo


Vtwo
senior tag

Nincsenek egyedül,pl.a Sony-hoz képest annyira nem vészes a helyzetük-A passzív 3D-n szerintem kaszálnak idén is.
Amúgy nekem és a baráti körmömnek pozitívak a tapasztalataink az LG cuccokkal.

(#5) RaveForce


RaveForce
veterán

derossz...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) spuros


spuros
őstag

Ilyen pocsék supportal nem is lehetne másképpen az LG házatáján (gondolok itt elsősorban a telefonokra)...

(#7) xlife11


xlife11
senior tag

Megérdemelten.Remélem így is marad amíg rá nem jönnek hogy nem kéne leszarni a supportot.

(#8) RaveForce válasza spuros (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

kár h pont a telefonok azok ahol volt nyeresége ennek ellenére, nemtudom elolvastad-e a cikket.. :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) AS


AS
félisten

Jah pont drága okostelok segítetek a cégen valamennyit. Cikk kicsit félreérthető.....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Naughty9011


Naughty9011
tag

ez sok kamu, hagyuk mar h mind1ik veszteseget csinal es millio keszluket adnak el: :W

Mate 10 pro

(#11) #19158016


#19158016
törölt tag

Milliószámra sz@rják a telefonokat, és mégis veszteséges ? Irány a rúdmixer.Hát nem....? :K

(#12) kolosanyi válasza #19158016 (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

El is olvastad a cikket? Pont a telefonos részleg volt a nyereséges...

Viszont azért ez elég gáz, hogy ekkora sz@rban vannak. Valamit ki kell találniuk gyorsan, mert különben kezdhetik félteni a hátsójukat.

[ Szerkesztve ]

(#13) griiischdoov


griiischdoov
tag

itt ugyanarról van szó, mint az országok esetében. Folyamatos hitelek, visszafizetések, stb. Nem attól kell félni, hogy holnap-holnapután melyik gyártó megy tönkre, mert az nem egy gyors lefolyású dolog.

[I]Most személyes ízléstől eltekintve: sokkal ijesztőbb, hogy csak két gyártó nyereséges, azok viszont messze elhúztak a többiektől...

[ Szerkesztve ]

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#14) spuros válasza RaveForce (#8) üzenetére


spuros
őstag

Nem nem olvastam, a levegőbe beszélek. Minden téren értettem. A telefonokat csak kiemeltem..

Az Lg híresen trágya support miatt hiába volt nyereséges a mobil ágazatuk.

[ Szerkesztve ]

(#15) Srodney válasza Socket A (#1) üzenetére


Srodney
senior tag

hát én nem,amilyen szar telókat csinálnak a motorola sorsára fognak jutni...remélem.. ;] :((

(#16) Naras


Naras
őstag

Egy kis plusz pénzt pedig muszáj lesz áldozniuk a szoftverfejlesztőkre, és szupportra, különben az a mobiltelefonos plusz is szépen lassan lecsorog a csatornán... pedig már második LG telefonom nyüstölöm, és a hardver, design (amiben LG azért sztem elég erősnek mondható) eléggé ott van, csak a gyári Android gázos kicsit (állítólag, mert nekem ezen soha nem volt olyan, és köszöni jól van :DDD )

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Hát én mondjuk nem igazán tartom megbízhatónak az LG-t, és ezt a véleményemet világon semmi nem fogja megváltoztatni... Mindenesetre emiatt nem lesznek álmatlan éjszakáim. (És ezt most nem trollkodásnak szántam, mert tényleg így gondolom.)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#18) spuros válasza sz.balazs.95 (#17) üzenetére


spuros
őstag

Nem rossz az LG viszont pont a support ami miatt nem LG lesz a következő telefonom..

(#19) Puma K


Puma K
veterán

A 3D tévé egy idiótaság.

Elkezdtem nézni egy 46"-os tévén (Samsung) egy Blu-Ray lemezen lévő filmet és fél óráig bírtam mert megfájdult a fejem, meg az élmény se volt olyan "hűha" kategóriába sorolható...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20) BloodRay válasza RaveForce (#8) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudom jól értetted-e, de többek között volt a telefonos részleg(ez pont meglepő mód) nyereséges. Csak épp voltak erősebben mínuszos ágak és nagyobb kiadásai a cégnek az évben.

(#13) griiischdoov -> Azért ennyire nem rossz a helyzet. :D

(#19) Puma K -> OMG... Legalább annyit tudnál ha már így szólsz hozzá, hogy pont az általad említettben más főként az LG 3D-je... Ott nem vibrál közvetlenül a szemed előtt 60Hz-en egy lcd. Ne az egyik legsz@rabb megoldásból vonj le következtetést.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#21) Kaiku


Kaiku
senior tag

Remélem a monitor panel gyártást nem megy tönkre!!! Nem akarok Samsung panelt... :O

(#22) Remekelek28 válasza Kaiku (#21) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az lg panelek jobbak,mint a samu??

(#23) schawo válasza Remekelek28 (#22) üzenetére


schawo
titán

Persze, a legjobb monitor és tévé paneleket az LG gyártja. Talán a Samsung lassan beéri, majd ha nagyobb mennyiségben gyártanak PLSt.

Egyébként a 100 milliós veszteség szinte semmi egy ekkora vállalatnál. A Sony többmilliárdos veszteséget hozott össze. Ami érdekes, hogy csak 10 milla lett a mobiltelefonos nyereség.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#24) kcsa válasza Puma K (#19) üzenetére


kcsa
veterán

Pont azért fájt a szemed/fejed mert samsung. Ők ugyanis aktív shutteres technikát használják, nem a passzívat.

Sose fogom megérteni ezt a samsung mániát magyarországon...

(#25) Kaiku válasza Remekelek28 (#22) üzenetére


Kaiku
senior tag

Monitorban abszolút!!! Csak egy apró példa! Több Dell illetve LG monitor 3,5 évi folyamatos értsd úgy, hogy még képernyő kímélő sincs rajta "nem ég be" nem barnul be. Pedig nem animáció fut rajta, hanem folyamat irányító kép illetve oszlop diagram. Ezek a 45-60k-s monitorok. A Samsung 1,5-2 év után olyan ronda lesz, hogy csak na. Még a színek is valamiért összemosódnak. A világos vonalak beleégnek a képbe. Ez is többféle monitoron tapasztalva. Ja és sem a kontraszt sem a fényerő nincs az egekbe. Nekem is meglepő tanulság volt!!!

(#26) a.sebi válasza Srodney (#15) üzenetére


a.sebi
őstag

azert azt nem allitanam hogy szar telefonokat gyartanak. pl az o3d mai napig kiemelkedő darab .az egyetlen elvezhető 3d s telefon. konkurenciája lehet a htc evo 3d de az nem 3d menus.es egy vekni szar...haveromnak van ...sokkal jobb a z o3d az o black is siman egy fasza telefon az o 2 x is fasza nekem is volt... a support szar de cserébe 30 % al olcsobbak ezek a modellek mint a samu modelljei....nezzük csak meg hogy mennyivel olcsobb az o3d mint a galaxy s 2....es ha ingyen valaszthatnek az kéttelo kozul biztos h nem a samut valasztanám...

(#27) #19158016 válasza kolosanyi (#12) üzenetére


#19158016
törölt tag

Bocs de eddig tartott míg megtaláltam, szóval 2011-ben az LG 114 millió telefont értékesített (ebből 24 millió "okos" telefont), és ezen keresett 10 milliót ?? Darabján kb.10 centet..Gratulálok hozzá! Mégis inkább rúdmixer...azt kenik vágják.Meg nincs vele ennyi macera. :Y

(#28) stilo18 válasza Puma K (#19) üzenetére


stilo18
addikt

Igen, ezzel en is igy vagyok...ezert nezz meg egy 3D-s LG tv-t. Lehet megvaltozik a velemenyed! :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#29) stilo18 válasza BloodRay (#20) üzenetére


stilo18
addikt

En pont azt olvastam valahol, hogy a fejlesztesekbe raktak rengeteg lovet es ez emesztett fel plusszba ekkora hianyt!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#30) syl5


syl5
őstag

Durván OFF, szori!
De ez most valahogy kijött...

Ugyan már...
Ma már minden cég negatívba zár, meg csődbe megy...Elmennek a pi..ba...
Hol van akkor az a tömérdek mennyiségű pénz, amit kihúznak az emberek zsebéből...
A jó múltkorába már komolyan röhögtem azon, hogy Amerika válságban van...

Ha meg tényleg így van, hogy már az egész világ csődbe van meg sajnálkozik, akkor nem kéne elgondolkozni úgy a komplett népességnek,de legfőképp a drága vezetőinknek (akiknek van lehetőségük a változtatásra) hogy valami nem jó?!
Én biz' Isten eltörölném a Föld színéről az ingyenélőket (pénzzel kapcsolatos munkaköröket és társait), meg a felesleges luxus dolgokat. A milliárdosok pénzének felesleges részét meg szétosztanám azok között, akik valóban rászorulnak, mert minden ember egyenlő bánásmódot érdemel.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#31) schawo válasza syl5 (#30) üzenetére


schawo
titán

Őszintén sajnállak.

Mellesleg a politikát mellőzd itt a fórumon.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

mennyi közgazdász és gazdasági szakértő... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) #19158016 válasza bolondember (#32) üzenetére


#19158016
törölt tag

Ja....

(#34) syl5 válasza schawo (#31) üzenetére


syl5
őstag

Ez nem politika, ez a valóság...

(#32) bolondember
Ugyan már... :U

Pont a sok szagértő miatt vannak ezek. Lassan már tudományosan fogunk beszélgetni olyan dolgokról is, mint szerelem, és ez nem jó...

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#35) Kaiku válasza syl5 (#30) üzenetére


Kaiku
senior tag

Itt is megy a trükközés, hogy papíron veszteségesek mert akkor több lóvét tudnak megmenteni. Meg a melósnak lehet hazudozni, hogy miért nincs fizetés emelés.

(#36) bolondember válasza Kaiku (#35) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez pontosan így van! :K
Mocskos trükközők, nem is értem miért nem ülsz te az igazgatótanácsban, s rántod ki a "bajból" az LG-t... :U

(szarkazmus alert)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37) Platypus


Platypus
csendes tag

ahogy én láttam eddig midnen nagy cégnek sír a szája év végén, hogy mennyire veszteséges volt (indok h idén már megint nincs fizetésemelés :) )

az LGvel semmi bajom nincs, se a termékekkel se a támogatással, nekem csak az votl eleinte az ilyen óriásoknál furcsa, hogy egyszerre gyártnak mikrohullámú sütőt és okostelefonokat... ott valami valamelyikkel tuti nem kóser. de már megszoktam a gondolatot.

(#38) kolosanyi válasza syl5 (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

[Politika ON] Próbáltak ilyet, úgy hívták, hogy szocializmus, nem jött be... Sőt, az egész ideológia csak egy eszközzé vált egy kőkemény kommunista diktatúra kiépítésére, amiből meg látjuk mi lett. A szocializmus egy nagyon szép eszme lenne, csak pont az ember a legnagyobb hibatényező, az ember miatt nem fog sose létrejönni az egyenlőségre alapuló társadalom (meg gondolj bele, ha mindenki egyenlő, az anarchiához vezet).
Egyébként meg az egész monetáris rendszer az önnön pusztulása felé halad, főleg ha így folytatjuk. Persze lehet jönni mindenféle utópista eszmékkel, mint például amit a Zietgeist Addendumban javasolnak, de egyrészt maga a film tele van erős csúsztatásokkal, másrészt egy ilyen "ősközösségi" állapot soha nem fog létrejönni már. [/Politika OFF]

[ Szerkesztve ]

(#39) schawo válasza kolosanyi (#38) üzenetére


schawo
titán

:K

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#40) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Idővel rájönnek, hogy nem az 1. telefonokat kell kiadni, mert hiába adják ki ők 2 maggal az első telefont, ha szarul van optimalizálva a szoftver és még csúszik is a 2.3-as frissítés, ráadásul kétséges volt az ICS... lolkaésbolka. a parasztvakító 3D-t meg hagyjuk is inkább :(((

Megérdemlik. Idővel csak felnyílik a kis szemük.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#41) Kaiku válasza kolosanyi (#38) üzenetére


Kaiku
senior tag

Azt azért ne felejtsük el, hogy szocializmus nélkül is van egyenlőség. Jó példa erre Svédország és Finnország is. Csak hát nálunk mindjárt mindenki a szocializmus/kommunizmus-ra gondol. A szociális háló pedig kiválóan működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.