Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Talán most már ennek örömére kiadhatnanak egy patchet az előző részhez hogy a 64 bites alkalmazás legyen az alap, illetve hogy 60 hz-nrl többet tudó kijelzőn is bug mentes legyen
75 hz-es panelen nem ismeri fel normálisan a frissítést és nem lehet vsync-et kapcsolni, 144 hz-es panelen meg beáll 60 fps-re+mellé még mikroakadast is látni.

(#2) Plazmacucci válasza Darth_Revan (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Texture popup van e még? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Most komolyan ha nem tudom mit nézek, totál azt hittem volna, valamelyik CoD részből látok részletet. :D Nem tudom mi tette, de valamiért CoD ugrott be teljesen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) Ragnar_ válasza laceszgamer (#3) üzenetére


Ragnar_
addikt

Remélhetőleg nem 5 órás kampány lesz amiből 1/2 óra átvezető... Én inkább az új Doomból és a régi Rageből vélek fölfedezni elemeket., és valószínűleg megveszem, elég funnak tűnik a játékmenet, és a grafikával sincs gond.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#5) pomorski


pomorski
őstag

Nekem az első rész sem tetszett, ezt meg pláne nem várom.

(#6) Ryder62


Ryder62
őstag

Ennyi rózsaszín még egy Barbie játékban sincs.

Ez nem Post-apok érzést kölcsönöz hanem mintha egy vidámparkban lennék.

(#7) laceszgamer válasza Ryder62 (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Divat... " lazára " kell venni manapság mindent, mert sokan azt hiszik, hogy már nem lehet eladni a " komolyabb " játékokat. Az más kérdés, hogy el lehet, sőt, csak dolgozni kell vele, utána viszont akár klasszikus is lehet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) s912


s912
aktív tag

Eternal-ról "csepegtess" Bethesda.. Ez pedig Mad Max lesz, Rage-hez köze már nem sok :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.