Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FATtila78


FATtila78
tag

Samsung Galaxy S2 Neo ? :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#2) mAiNiAc


mAiNiAc
csendes tag

iPhone by Samsung

(#3) Remiel


Remiel
őstag

azért az hihetetlenül szánalmas elgondolás, hogy egy fémkerettel kívánják megváltani a világot, miközben a telefon többi részéhez felhasználják a raktárban bennragadt összes alkatrészt

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#4) werbed


werbed
csendes tag

Engem is nagyon az S2re emlékeztet :)

(#5) kbyte1024 válasza Remiel (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Csak nem valami egetvero ujitasra szamitottal a Samsungtol? :))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Thaaleum válasza werbed (#4) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Engem az S Advance-re emlékeztet. :K
Amúgy meg igazán bemutathatnák már, mert úgyis mindent tudunk már róla. :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#7) RepeatSector válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én minimum egy gumírozott vagy bőr esetleg recézett gumis ne adj isten üveg hátlappal lettem volna megelégedve akkor nekem ez instant vétel lenne

Ez így megint egy tucat készülék fém kerettel :P Ilyet még a 200dolcsis kínai cuccok is tudnak!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Jönne ki egy Samsung Wave kinézetű androidos csúcstelefon. Az volt az utolsó normális kinézetű érintőképernyős Samsung.

(#9) w333


w333
félisten

Szép -szép ... de az ára valahogy kicsit túlzás lesz szerintem ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10) Taybore


Taybore
aktív tag

Azért tök jó olvasni, hogy folyamatosan szidja mindenki a Samut, hogy sz@r műanyag telókat csinál, még a felsőbb kategóriában is, most meg itt egy fém, és most meg pont azért fikázzátok, mert "egy ilyen fémkerettel akarja megváltani a világot". Nektek tényleg semmi se elég jó? :R

(#11) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem sincs semmi gond vele, de az ára tuti HTC-s lesz.

(#12) Obyboy


Obyboy
addikt

Nekem a Z2 jutott először eszembe róla.
Szépen sarkosodnak a samu telefonok.
Lassan perelhet a Sony :D

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#13) roli543


roli543
őstag

Nekem az alpha névről valaki óriási nagy újítás ugrik be, valami forradalmi... Nem ez!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) BatchMan


BatchMan
senior tag

Hogy jön ide az iPhone 6?
720p-vel nem egy kategória...
Amúgy, ha a hw rendben, itt a SGS2-m utódja!

(#15) youngboy válasza Taybore (#10) üzenetére


youngboy
senior tag

Nem a fémmel van a baj, de ezen kívül lesz más is? Miért csak most? Továbbá ezt állítják majd be egy úgy, hogy mekkora királyság és micsoda innováció?

(#16) kbyte1024 válasza Taybore (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem fém, hanem fémkerettel.Azert akad némi különbség :)

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) Pálin(t)ka válasza Taybore (#10) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Látod, ha műanyag az a baj, ha fém az a baj, ha üveg az a baj... sajnos olyan sosem lesz, ami mindenkinek jó lesz, ezt bárki beláthatja.

(#18) dsr


dsr
senior tag

Tiszta s2 , ami persze nem baj, sőt... :)

(#19) mightymo3 válasza Taybore (#10) üzenetére


mightymo3
tag

Többeknek nem a fémmel van a baja vagy bármi mással, hanem marketingelik hogy milyen premium teló lesz, közben meg nincs benne 20 gr több fém :D fémhátlap vagy üveghátlap vagy bármi ami valóban preimum lenne, ehelyett bele tolják a fröcsöntöntettet!

(#20) LordX válasza Pálin(t)ka (#17) üzenetére


LordX
veterán

Erre jön a Samsung, hogy akkor itt van műanyaggal, meg itt van fémmel is.

Erre meg az a nyavaja, hogy minek csinál ilyen sokféle verziót.

(#21) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Nekem kifejezetten tetszik, csak épp egy fémkerettől meg a húzogatós ujjlenyomat-olvasótól nem lesz iPhone-kategória, pláne vetélytárs.

Persze 90K körül jó ajánlat lenne a felső-közép szegmensben, de valami azt súgja, hangyaf@sznyival drágább lesz... :)

Nem a lényeg a fontos.

(#22) BoC1ka válasza youngboy (#15) üzenetére


BoC1ka
senior tag

és ki állította hogy királyság és micsoda innováció? :)

Teljesen rendben van ez a készülék...amíg meg nem látod az árcéduláját -> majd..

dreamdancer - egy nagyon mutáns hagynafsznyival :D

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#23) Straw válasza Thaaleum (#6) üzenetére


Straw
senior tag

Engem az összes többi samsung telefonra emlékeztet. ;]

42

(#24) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Valaki mondja már meg, hogy ez akkor egyezik az S5 Prime-mal és Galaxy F-fel? Mert annak kellett volna a "prémium S5-nek" lennie, de ez inkább prémium SIII. Azokon a kémfotókon egyáltalán nem így nézett ki.

(#25) Taybore


Taybore
aktív tag

(#15) youngboy: a Samsungtól ömlenek az "új" telefonok. Nincs bennük semmi újítás, de minden rést lefednek a piacon. Most épp ezzel próbálják, ki tudja melyiket lefedni. Biztos lesz, aki ezt is megveszi pár 10ezer példányban.
(#16) kbyte1024: oké akkor csak fémkeret :R
(#17) Pálin(t)ka: látom :K És biztos nem lesz sose olyan, ami mindenkinek tetszik. De ez így van jól. Ha lenne, akkor ki venné az összes többi modellt?

(#26) AS válasza Dr. X (#24) üzenetére


AS
félisten

Szerintem nincs értelme még s5 nek nagy tesot csinálni .

Elenben Note 4 már közel van:
Samsung sends out UNPACKED invites for September 3

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Micsoda merész formai újítás az oldalán a kicsit beljebb ívelt középső rész!! ;]

(#28) B********


B********
aktív tag

Szerintem fain telefon lesz ez, kár hogy nem az én pénztárcámhoz fogják szabni...

(#29) blagolf


blagolf
senior tag

Ismét egy fantasztikus formaterv.

Üdv, Zoli

(#30) AS


AS
félisten

Amugy HTC ennyit ér a fémével.....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) vicze válasza AS (#30) üzenetére


vicze
félisten

Nem sok köze van a pénzügyi sikernek a telefon minőségéhez. Lásd BB10 vagy akár N9, 808, L1020 stb.
-50%-ot nem váltam csak 30-at. :(

[ Szerkesztve ]

(#32) emvy


emvy
nagyúr

Mennyire jo lenne egy 1280x720 felbontasu 4.7"-os telefon S801-el, 3G memoriaval.. :)

while (!sleep) sheep++;

(#33) vicze válasza emvy (#32) üzenetére


vicze
félisten

Újabb Exynos, 2GB RAM, 720p 4,7/8". A 720p-hez mocsok felesleges a 3GB 1,5 ott állna állandóan üresen.

(#34) AS


AS
félisten


Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) falijja válasza vicze (#33) üzenetére


falijja
őstag

Nem baj akkor is jobb ha benne van mintha nem...! mert ha nem lenne benne akkor meg azért sírnának... és kompakt kialakításban kicsi fémmel és jól is néz ki szvsz

[ Szerkesztve ]

(#36) WilSonn


WilSonn
csendes tag

Azért csalódás sokak számára ez a készülék, mert tényleg mindenki egy prémium S5-öt várt. Ez meg inkább egy prémium S5 mini talán :) Biztos sokan csodálkoznak, hogy ki veszi ezt meg, de úgy tűnik Samsungék minden apró piaci rést be akarnak tömni. Ők tudják, ő pénzük.

"A jó ízlés egyszerű dolog, csupán a legjobbat kell választani mindenből" (O.W.)

(#37) turit válasza b4zsi- (#8) üzenetére


turit
tag

Köszönöm, még mindig a wave2-em használom :) Ameddig bírja nem lesz lecserélve.

(#38) Willhunting válasza WilSonn (#36) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Figyelj a Sony-nak is bejött. Viszik a Z1 Compact-ot mint a cukrot. Ha tényleg olyan hardvert kap mint ami kiszivárgott ekkora kijelző mellé akkor nálam is esélyes.

turit: A wave széria tényleg gyönyörű és minőségi, windows-os fronton az omnia, androidon meg szerintem az SII ami még szép volt

[ Szerkesztve ]

(#39) Bar1 válasza WilSonn (#36) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nagy hiba lett volna egy prémium S5, mert az annak beismerését jelentette volna, hogy az S5 csak műanyag vacak. Ha van eszük, az S6-tól kezdve vezetik be azt anyaghasználatban és designban, amit az S5 Premiumra szántak, így az S5-tulajdonosok sem fogják magukat becsapva érezni, hogy zászlóshajót vettek, erre maga a Samsung értékeli le saját készüléküket. Így a kecske is jól jár és a káposzta is megmarad.

(#40) Ali G.


Ali G.
senior tag

mindig mindenki új dizájnt, prémium anyaghasználatot, normális újításokat vár, de a samsung ezeket soha sem csinálja meg, inkább elad drágán csomó műanyag fost, az nem lenne nyereséges ha megcsinálná a legfaszább telót azt venné mindenki aztán meg már nem lenne mivel überelni önmagát :D

(#41) correctman


correctman
tag

Itt a mindenki által várt "prémium" samsung. Csak én nem látok semmiféle változást? Vagy az hogy fém a keret az már azt jelenti hogy prémium?
Ismételten bohócot csináltak magukból de biztos jön mindjárt pár fanatikus aki elmagyarázza hogy ez bizony prémium :)

(#42) pohár válasza correctman (#41) üzenetére


pohár
félisten

mutass egy sajtónyilatkozatot, ahol a Samsung azt állította, hogy ez a telefon biza prémium lesz :U
egy büdös szóval nem mondtak ilyet... az, hogy a híroldalak annak titulálják, arról ők nem tehetnek

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ennek a telefonnak csak én nem látom a célközönségét?Házon belül is van jó pár alternatíva!Főleg ha az ára is "prémium"lesz!

(#44) halkow


halkow
őstag

Multidézés... Vajon ezentúl az s2 formaterve lesz a termék paletta új irányelve és vajon a fém keret minden szegmensben megmutatkozik

Alcatel onetouch idol2s the king

(#45) LordX válasza NeRo28 (#43) üzenetére


LordX
veterán

Jelen.

Bár még kicsit kisebb mindig lehetne, utálom hogy a high-end telefon kislapátot jelent.

(#46) Luck Dragon

Advance és SII keverék

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#47) macskea válasza vicze (#33) üzenetére


macskea
őstag

Szerintem is teljesen rendben van az általad megnevezett konfig. 4.8 incsre teljesen jó a 720p, persze, lehetséges nagyobbat tenni bele, de nem feltétlenül látom értelmét, talán-talán 1080p-re még rá lehet mondani, hogy nem nettó mókusvakítás, legalábbis ebben a méretben, de túlzásnak már talán túlzás lett volna.

Az előző szivárogtatott képeken még egy fekete-barna kivitel volt, hát... az nekem nagyon retrónak tűnt, pláne a csillogó alumínium kerettel, olyan volt mint egy jobban megcsinált szoci zsebrádió. viszont ez a fehér nekem kifejezetten tetszik, még a keret sem tűnik olyan fényesnek. Bár a fehér telefon nem a stílusom, de elismerem ha szép. És ez az. Tényleg az ára a kérdés, a középkategória felső felébe illene pozícionálni, el lehet ezt adni jóval 100e fölött is, csak arra vigyázzanak, hogy a kezdőárral se szaladjanak be nagyon a 200 közelébe, amire sajna megvan az esély.

A fanyalgók meg vegyenek mást, választék szerencsére van. :))

(#46) Luck Dragon És tényleg. :D

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#48) AS


AS
félisten

550 Euros árat jósolnak

Ami 100%:
4,7 hüvelykes Super AMOLED kijelző,
1280 x 720 felbontás, 320 pixel
4G, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 A2DP, GPS, microUSB, EDR és LE
12 megapixeles hátsó kamera autofókusszal és LED vakuval

Soc vagy Ex 5420 vagy 5433 ezt még nem tudni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) sys25


sys25
aktív tag

Nem tudom ki hogy van vele,de engem az a hír jobban mozgat,hogy állítólag a wayteq hamarosan forgalmazni fogja itthon a Xiaomi és a Oneplusone telókat!Hazai gari,hazai szervíz stb...
Már ha igaz ez a cikk:
http://tech2.hu/wayteq-xiaomi-oneplus-magyarorszag-0447563 (Bocs,telóról írok és nem tudok linket beszúrni)

Adja az ég hogy tényleg igaz legyen!Egy pillanatig nem gondolkodnék hogy Samu,vagy a fentebb leírt kínai márkák közül válasszak!

[ Szerkesztve ]

(#50) kengyel


kengyel
nagyúr

Eszméletlen jól néz ki !

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.