Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hát nem tudom... sose értettem igazán minek vesz valaki ilyen szarokat.... aki arra lusta, hogy kitakarítsa az életterét, az nem is érdemli meg azt... 1 óra alatt egy normális porszívóval meg egy felmosóval szebben rendbe rakom a lakást mint egy ilyen kis szar forgó morzsaporszívó szeretné... szerintem semmi értelme, de ez az én egyéni véleményem. Ettől függetlenül a cikk jó és egyedi, aki ilyet akar venni annak pedig hasznos írás:)

(#3) vwpolopg válasza Kalandor (#2) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem vagyok én rossz ember, csak nem szeretem a robotokat:D

(#4) salesboy válasza vwpolopg (#1) üzenetére


salesboy
tag

Természetesen az elejével nem értek egyet, :( de a vége az már tetszik. :C

Köszi. :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#5) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Barátnőmnek hála 2 kis yorki van a lakásban. Ha egy ilyet bekapcsolva otthon hagynék, egész napra meg lenne a programjuk nekik is, de mivel én is szeretem őket ez még viccnek is rossz, szóval állattartók kiesnek a felhasználók közül. Amúgy gratula a cikkhez!

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#6) iMaverick válasza vwpolopg (#3) üzenetére


iMaverick
addikt

Tiszta Skynet! ;]

A cikk érdekes volt, de személy szerint én sem költenék ilyesmire! Ott a jó öreg porszívó meg a 2 kezem... :R

szerk: Persze nem olcsó mulatság,

Erről megközelítőleg kaphatunk infót?

szerk2: VateRicsi! Szerintem megszoknák! Én simán leraknám a kutyámnak, aztán harcoljon vele, ha akar! ;]

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7) edk- válasza VateRicsi (#5) üzenetére


edk-
őstag

És a mozgásérzékelős riasztót sem lehet bekapcsolni.

Nálam volt kölcsönben egy ilyen, nem vált be. A szőnyeg szélén elakadt (ahhoz túl vastag a szőnyeg, hogy felmenjen, ahhoz vékony, hogy akadályként érzékelje). Az ikeás poäng fotel lába köze fekete lyuk volt számára. Onnan nem tudott kijönni, ha egyszer bejutott.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#8) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hetvenért inkább rendelek magamnak évente 1x latin maid egyenruhás utcalányt. ;]
A takarítást meg megoldom magam.Köszi a cikket azért.
Ha nem gond a latin maid takarításáról nem teszek be képeket mert itt siránkoznának a kis modikák. :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) McCann


McCann
tag

Nagy királyság, ha lesz lóvém, tuti veszek ilyet! :)

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#10) hoffman_


hoffman_
nagyúr

70k-ért én rendes porszívót vennék, mert ha már takarítunk, akkor portörlés, felmosás ésatöbbi, az a plusz 5-10 perc porszívózás erre a pár szobára nem nagy mutatvány. De ahhoz mérten, hogy ezek a robik évekkel ezelőtt, mikor elindultak útjukon 4-500.000 hufba kerültek, jó vásárt csináltál. Aztán az is lehet, hogy meg tudnám szokni, látnom kéne egy előtte-utána képet mondjuk a szobára, amiben most vagyok, és lehet, hogy ledumálna a kézi porszívózásról. Hiánypótló írás volt, köszönöm :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

nekem tetszik
ma meg talan ugyetlen-esetlen-lassu, de mindenkepp ez a jovo.
akarhogy is nezzuk, a takaritas idot vesz el az embertol, kiveve persze, ha valaki szeret takaritani :)

(#12) Csepe válasza iMaverick (#6) üzenetére


Csepe
aktív tag

Szerintem is be fog kattani egyszer a sok munkától, és végképp eltörölni módba kapcsol, vigyázni kell ám vele. :D

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#13) #56573440


#56573440
törölt tag

nálam szerencsétlen robi első takarítás indulása után 5 perc és menne az erkélyre hogy leguruljon az emeletről:D legénylakás no :U

(#14) drlovi


drlovi
aktív tag

köszönöm az irást!
egyszer én is szeretnék egy ilyet. mire lesz saját ház ,addigra még talán jobbak is lesznek ezek a kütyük :-)

(#15) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Nagyon hasznos kis cucc, nekem is van egy hasonló, az sajnos a vastagabb szőnyegen nem nagyon megy át, illetve a rojtokat beszedi, és magára csavarja. :) :C

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#16) Chiller válasza edk- (#7) üzenetére


Chiller
őstag

"Az ikeás poäng fotel lába köze fekete lyuk volt számára. Onnan nem tudott kijönni, ha egyszer bejutott."

:DDD

(#17) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Tényleg Robinak hívjátok? Nagyon ari, és ritka név egy robotnak :DDD Mi egy kicsit agyaltunk rajta, így Rodrigo lett a neve. ;)

"Munka közben teljesen össze-vissza megy, látszólag olyan, mint ha megzavarodott volna, de ez így normális. Nem érdemes megpróbálni megérteni a logikáját."

Nincs benne sok logika, mondhatnánk azt is, hogy ez benne a logika. Egyébként fuzzy logikának hívják, amit csinál: pattog össze-vissza, és variál néhány beprogramozott mozdulatsort: bútorláb körbetáncolást, falkövetést, visszapattanást többféle szögben, spirál mozgást. Ha megfigyeled, dokkoláskor pl. a falkövetést használja, "végigtapogatózik", amíg odaér a dokkolóhoz. Ami miatt főhajtás illeti az amcsikat, hogy felismerték ennek a bolyongó mozgásnak az előnyét az 'okosabb' megoldásokkal szemben. A Samsung Navibot-ja pl. egy plafonra néző kamerával, és más érzékelőkkel is próbálja betájolni magát a helyiségben, és arra törekszik, hogy szisztematikusan takarítson, ne össze-vissza. Ez a megoldás mégse nyújt olyan jó hatásfokot, mint az iRobot-é, itt egy videó erről.
Az előzőekből kifolyólag sántít, amit írsz:
"Feltölti az akkumulátort munka után, úgy hogy magától visszatalál a bázisállomásra és ha kell onnan folytatja a munkát, ahol abba hagyta,"
Ilyet még nem láttam a miénktől (555), ha merül az akksi, kitapogatja a dokkolót, rááll, és kész.

A hiánypótlásról :DDD a geeks.hu -n több teszt is van házirobot témában, érdemes ott kezdeni a tájékozódást.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#18) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Átmentünk teleshopba? ;] Elöbb kenyérsütő, most takarító robot, én kérnék egy v-gyalu tesztet :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) WiZARD válasza edk- (#7) üzenetére


WiZARD
addikt

nekem riasztó nem riaszt rá.

amúgy egyik legjobb beruházásom a lakásba, legkényelmesebb dolog. mindig is utáltam porszívózni, így nem kell többé, én 1-2 naponta körbeküldöm, nem pakolok el semmit, elfér kb mindenhol. 1 db vastag szőnyeg van, amit kihagy (hetente lenyomom rendes porszívóval), illetve a fürdőszoba szőnyeget dobom fel a kád szélére...

így hogy 1-2 naponta megy sokkal kevesebb por van a lakásban, így portörölni is ritkábban kell.

blackrulz: van mélység érzékelő, így nem esik le erkélyről, képcsőről stb :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#20) BatchMan


BatchMan
senior tag

Nálunk Jean névre hallgat...
Ikea fotel valóban fekete lyuk, cipőfűzőt a cipön belülre kell tenni, elektromos kábeleket rögzíteni.
Ágy alá, komód alá szó nélkül bemegy, én ezt csak megalázkodva tudom utána csinálni.
Forgó keféje sokszor hatékonyabb, mint a normál porszívó.
Én is kiporszívózok egy óra alatt, de ha van vállakozó, addig inkább PH-t olvasok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.