Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hát nem tudom... sose értettem igazán minek vesz valaki ilyen szarokat.... aki arra lusta, hogy kitakarítsa az életterét, az nem is érdemli meg azt... 1 óra alatt egy normális porszívóval meg egy felmosóval szebben rendbe rakom a lakást mint egy ilyen kis szar forgó morzsaporszívó szeretné... szerintem semmi értelme, de ez az én egyéni véleményem. Ettől függetlenül a cikk jó és egyedi, aki ilyet akar venni annak pedig hasznos írás:)

(#3) vwpolopg válasza Kalandor (#2) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem vagyok én rossz ember, csak nem szeretem a robotokat:D

(#4) salesboy válasza vwpolopg (#1) üzenetére


salesboy
tag

Természetesen az elejével nem értek egyet, :( de a vége az már tetszik. :C

Köszi. :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#5) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Barátnőmnek hála 2 kis yorki van a lakásban. Ha egy ilyet bekapcsolva otthon hagynék, egész napra meg lenne a programjuk nekik is, de mivel én is szeretem őket ez még viccnek is rossz, szóval állattartók kiesnek a felhasználók közül. Amúgy gratula a cikkhez!

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#6) iMaverick válasza vwpolopg (#3) üzenetére


iMaverick
addikt

Tiszta Skynet! ;]

A cikk érdekes volt, de személy szerint én sem költenék ilyesmire! Ott a jó öreg porszívó meg a 2 kezem... :R

szerk: Persze nem olcsó mulatság,

Erről megközelítőleg kaphatunk infót?

szerk2: VateRicsi! Szerintem megszoknák! Én simán leraknám a kutyámnak, aztán harcoljon vele, ha akar! ;]

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7) edk- válasza VateRicsi (#5) üzenetére


edk-
őstag

És a mozgásérzékelős riasztót sem lehet bekapcsolni.

Nálam volt kölcsönben egy ilyen, nem vált be. A szőnyeg szélén elakadt (ahhoz túl vastag a szőnyeg, hogy felmenjen, ahhoz vékony, hogy akadályként érzékelje). Az ikeás poäng fotel lába köze fekete lyuk volt számára. Onnan nem tudott kijönni, ha egyszer bejutott.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#8) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hetvenért inkább rendelek magamnak évente 1x latin maid egyenruhás utcalányt. ;]
A takarítást meg megoldom magam.Köszi a cikket azért.
Ha nem gond a latin maid takarításáról nem teszek be képeket mert itt siránkoznának a kis modikák. :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) McCann


McCann
tag

Nagy királyság, ha lesz lóvém, tuti veszek ilyet! :)

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#10) hoffman_


hoffman_
nagyúr

70k-ért én rendes porszívót vennék, mert ha már takarítunk, akkor portörlés, felmosás ésatöbbi, az a plusz 5-10 perc porszívózás erre a pár szobára nem nagy mutatvány. De ahhoz mérten, hogy ezek a robik évekkel ezelőtt, mikor elindultak útjukon 4-500.000 hufba kerültek, jó vásárt csináltál. Aztán az is lehet, hogy meg tudnám szokni, látnom kéne egy előtte-utána képet mondjuk a szobára, amiben most vagyok, és lehet, hogy ledumálna a kézi porszívózásról. Hiánypótló írás volt, köszönöm :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

nekem tetszik
ma meg talan ugyetlen-esetlen-lassu, de mindenkepp ez a jovo.
akarhogy is nezzuk, a takaritas idot vesz el az embertol, kiveve persze, ha valaki szeret takaritani :)

(#12) Csepe válasza iMaverick (#6) üzenetére


Csepe
aktív tag

Szerintem is be fog kattani egyszer a sok munkától, és végképp eltörölni módba kapcsol, vigyázni kell ám vele. :D

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#13) #56573440


#56573440
törölt tag

nálam szerencsétlen robi első takarítás indulása után 5 perc és menne az erkélyre hogy leguruljon az emeletről:D legénylakás no :U

(#14) drlovi


drlovi
aktív tag

köszönöm az irást!
egyszer én is szeretnék egy ilyet. mire lesz saját ház ,addigra még talán jobbak is lesznek ezek a kütyük :-)

(#15) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Nagyon hasznos kis cucc, nekem is van egy hasonló, az sajnos a vastagabb szőnyegen nem nagyon megy át, illetve a rojtokat beszedi, és magára csavarja. :) :C

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#16) Chiller válasza edk- (#7) üzenetére


Chiller
őstag

"Az ikeás poäng fotel lába köze fekete lyuk volt számára. Onnan nem tudott kijönni, ha egyszer bejutott."

:DDD

(#17) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Tényleg Robinak hívjátok? Nagyon ari, és ritka név egy robotnak :DDD Mi egy kicsit agyaltunk rajta, így Rodrigo lett a neve. ;)

"Munka közben teljesen össze-vissza megy, látszólag olyan, mint ha megzavarodott volna, de ez így normális. Nem érdemes megpróbálni megérteni a logikáját."

Nincs benne sok logika, mondhatnánk azt is, hogy ez benne a logika. Egyébként fuzzy logikának hívják, amit csinál: pattog össze-vissza, és variál néhány beprogramozott mozdulatsort: bútorláb körbetáncolást, falkövetést, visszapattanást többféle szögben, spirál mozgást. Ha megfigyeled, dokkoláskor pl. a falkövetést használja, "végigtapogatózik", amíg odaér a dokkolóhoz. Ami miatt főhajtás illeti az amcsikat, hogy felismerték ennek a bolyongó mozgásnak az előnyét az 'okosabb' megoldásokkal szemben. A Samsung Navibot-ja pl. egy plafonra néző kamerával, és más érzékelőkkel is próbálja betájolni magát a helyiségben, és arra törekszik, hogy szisztematikusan takarítson, ne össze-vissza. Ez a megoldás mégse nyújt olyan jó hatásfokot, mint az iRobot-é, itt egy videó erről.
Az előzőekből kifolyólag sántít, amit írsz:
"Feltölti az akkumulátort munka után, úgy hogy magától visszatalál a bázisállomásra és ha kell onnan folytatja a munkát, ahol abba hagyta,"
Ilyet még nem láttam a miénktől (555), ha merül az akksi, kitapogatja a dokkolót, rááll, és kész.

A hiánypótlásról :DDD a geeks.hu -n több teszt is van házirobot témában, érdemes ott kezdeni a tájékozódást.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#18) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Átmentünk teleshopba? ;] Elöbb kenyérsütő, most takarító robot, én kérnék egy v-gyalu tesztet :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) WiZARD válasza edk- (#7) üzenetére


WiZARD
addikt

nekem riasztó nem riaszt rá.

amúgy egyik legjobb beruházásom a lakásba, legkényelmesebb dolog. mindig is utáltam porszívózni, így nem kell többé, én 1-2 naponta körbeküldöm, nem pakolok el semmit, elfér kb mindenhol. 1 db vastag szőnyeg van, amit kihagy (hetente lenyomom rendes porszívóval), illetve a fürdőszoba szőnyeget dobom fel a kád szélére...

így hogy 1-2 naponta megy sokkal kevesebb por van a lakásban, így portörölni is ritkábban kell.

blackrulz: van mélység érzékelő, így nem esik le erkélyről, képcsőről stb :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#20) BatchMan


BatchMan
senior tag

Nálunk Jean névre hallgat...
Ikea fotel valóban fekete lyuk, cipőfűzőt a cipön belülre kell tenni, elektromos kábeleket rögzíteni.
Ágy alá, komód alá szó nélkül bemegy, én ezt csak megalázkodva tudom utána csinálni.
Forgó keféje sokszor hatékonyabb, mint a normál porszívó.
Én is kiporszívózok egy óra alatt, de ha van vállakozó, addig inkább PH-t olvasok :)

(#21) Crus


Crus
őstag

120.000 Ft körülbe fáj egy ilyen... ennyiért rabszolgát lehet venni Ukrajnába :DDD

Viszont, ha 30 körül vihető lenne, nem mondom, hogy nem kéne... de ez egyelőre erősen túl van árazva :-/

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#22) #56573440 válasza WiZARD (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

arra akartam utalni hogy öngyilkos lenne vélhetőleg:D

(#23) iMaverick válasza Crus (#21) üzenetére


iMaverick
addikt

Huh... Hát ez kissé tényleg drága játék... Még jó hogy kb. 30-32nm a kéglim. Inkább a porszívó! :K

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#24) zoli7610


zoli7610
tag

Nem sokat érnek.
A cégnél is próbálkoztak velük, 10-15 db járkált felalá, de :(

Telefon: 30 8822700

(#25) hoffman_ válasza DoItYourself (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A hiánypótlásról, a geeks.hu -n több teszt is van házirobot témában, érdemes ott kezdeni a tájékozódást.

De én nem olvasok geeks.hu-t(csak hébe-hóba, ha venni akarok valamit :DDD), én PH!-t olvasok. Itt bizony hiánytpótol :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26) #13260800


#13260800
törölt tag

Több mint egy éve melózik itthon nekünk egy ilyen robot. (nem programozható azt hiszem 520-as a verzió száma de lehet 530)

"Akkor fog sokáig örömet okozni ez a szerkezet, ha valóban odafigyeltek rá és megfelelően ápoljátok, tisztítjátok, különben a hajszálaktól és egyéb szennyeződésektől a forgó alkatrészek megszorulnak, beállnak és a robot nem fog megfelelően takarítani, majd később egyáltalán nem működik."

Ez hülyeség. Karban kell tartani havi 2X KB. Ami megvan 10 perc alatt de inkább 5. A forgó részek kivétel a keféknél jól vannak védve kefét meg könnyen lehet cserélni. A miénk is lassan cserés mert már igencsak elkopott.

Szerintem naponta érdemes körbeküldeni a lakáson. De ha pl elmegyek itthonról is bekapcsolom hagy menjen. A töltőjét pedig eldugom, hogy ne tudjon dokkolni ugyanis hajlamos dokkolásra fél óra meló után.

Írja is a kézikönyve had menjen minél gyakrabban. Már nem tudom elképzelni nélküle a takarítást szenzációs találmány. A felmosóhaverját is megfogjuk venni hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#27) banhammer válasza Kalandor (#2) üzenetére


banhammer
veterán

"Már majdnem lesújtott a banhammer"

Nem akarom bántani vwpolopg-t, ő se bántott engem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) banhammer


banhammer
veterán

Talán idővel olcsóbb lesz, addig maradok a TESCO porszívónál és a két kezemnél.

Az ilyen robotokkal egy baj van, hogyha ilyet használ az ember nem lehet a másikkal üvölteni (ha összekoszolja a szőnyeget, padlót), hogy: Nem becsülöd a másik munkáját és következőre te fogsz takarítani!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) WiZARD válasza banhammer (#28) üzenetére


WiZARD
addikt

de a robot előtt lehetett hallgatni, hogy "én takarítok, porszívózok, de te mit csinálsz? nem értékeled"

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#30) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A teljesítménye nem túl alacsony? Egy jobb porszívó 1500-2000W-os, hogy ne csak szívni tudjon, hanem átpréselni a levegőt a sok szűrőn keresztül. Ez gondolom ennek csak töredékére képes az akku miatt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) Attichu


Attichu
csendes tag

Hát ez a kütyü tényleg azoknak való akik nem tudják hová tenni a pénzüket! Ráadásul nem értem miért az az általános nézet hogy mindenkinél járólap vagy laminált padló van? Ugyanis ez a készülék egy jófajta szőrös szőnyeggel semmit nem tud kezdeni, ráadásul a teljesítménye is gyenge. Ez tényleg csak egy nagyranőtt, autómatizált morzsaporszívó és ehhez mérten kissé drága játék. Bár szó ami szó, vannak emberek akik ennél sokkal hitványbb dolgokra is elverik a pénzüket pl. dohányzás és ha így nézzük már nem is olyan haszontalan. :D Mindenesetre nem rossz az írás! THX! :R

(#32) banhammer válasza WiZARD (#29) üzenetére


banhammer
veterán

Miután én szoktam takarítani így kellően csúnyán tudok nézni arra aki nem takarít.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) Patice


Patice
nagyúr

Én simán beruháznék egy ilyenre. A porszívózástól nem ódzkodok, de sokszor tényleg nincs rá időm egyszerűen.

Jó társra lelne egy rendrakó robotban, ami porszívózás előtt előkészítené a terepet. Tisztára mint a Wall-E-ban. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#34) banhammer válasza Patice (#33) üzenetére


banhammer
veterán

Én inkább jobban örülnék ha végre feltalálnák a teregető robotot.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) MrTwister válasza #56573440 (#13) üzenetére


MrTwister
őstag

Terminátor 2 óta tudjuk, hogy önmagukat nem tudják megsemmisíteni, így neked kéne Robit fenéken billenteni az erkélyről, esetleg ha van otthon házi acélkohód(kinek nincs?! ;] ) akkor az olvadt fémbe ereszteni láncon... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#36) VateRicsi válasza banhammer (#34) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Na az nagyon jó lenne! Meg egy vasaló és mosogató robot. Meg egy kutyasétáltató. Meg egy polcokat törölgető és még egy, amelyik az összeset koordinálja. Bár lehet hogy már van ilyen és úgy hívják: takarítónő. A barátnő is hasonló, csak az túl sok feladatot akar elvégeztetni az emberrel és többet fogyaszt.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#37) salesboy válasza Tigerclaw (#30) üzenetére


salesboy
tag

Nagyon kicsi a teljesítménye, nem a szívóhatással éri el a tisztaságot, hanem a keferendszer van jól kitalálva. A szívó hatás az minimális, egy picike kis ventilátor fejti ki, azt.

Viszont ebben az üzemmódban simán elporoszkál egy órát is.

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#38) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Oké, hogy nem egy gőzborotva, de ha valaki hetente egyszer takarít és ez hogy egy pl "3 napos" szintet állandó jelleggel, akkor már megéri 2 naponta körbezavarni a lakásban szerintem. Ha meg patyolat kell valami esemény miatt, akkor meg rásegítünk.

Az tény, hogy szegénynek be kell rendezni a lakást, olyan bútorok kellenek, amik teljes alapterülete földön van, vagy befér alá, lábai közt elfér, kevés konvex sarok, és nincs mit felborítania. Az én esetemben ez két új étkezőszettet jelentene a nappaliban, kenjem a hajamra a bőr forgószékem és a TV-sarok egy koszfészek marad.
A következő életteremet majd eképp alakítom ki.

De mondjuk irodában, ahol egyszerűbbek, funkcionálisabbak a bútorok, kevesebb az akadály, megfelel. A riasztó mozgásérzékenységét is lehet állítani. Amikor a kutyát viszed sétálni, ezt is lehet járatni. De majd veszel ilyen robotot, amikor eltemetted a kutyát, a kiskutya pedig majd megszokja, ha a robot volt előbb a lakásban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#39) DoItYourself válasza hoffman_ (#25) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ezzel az érvvel már nem tudok vitába szállni. :R

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#40) DoItYourself válasza Attichu (#31) üzenetére


DoItYourself
addikt

"Ugyanis ez a készülék egy jófajta szőrös szőnyeggel semmit nem tud kezdeni, ráadásul a teljesítménye is gyenge."

Neked is van? :F Ha nem, akkor honnan tudod, mit tud vele kezdeni?

Amelyik szőnyegre fel tud mászni, arról leszedi a szöszt, állatszőrt és a hajszálakat - abból pedig van elég minden háztartásban (kivétel a singli skinhead lakása). Először szkeptikus voltam én is vele - de aztán meggyőzött. Ha már a porszívózással hasonlítjuk össze, akkor vegyük figyelembe, hogy ez 1-2 órát is elbolyong a lakásban, míg egy átlag porszívózás 5-10 perc alatt megvan.
A porszívózást nem helyettesíti, de ha van ilyened, ritkábban fogsz porszívózni, kb. így lehetne a lényegét meghatározni.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#41) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Csak belenéztem az írásba nem olvastam el, de hasznos kütyünek látszik. Kár hogy nem olcsóbb és nem 8 lábú, akkor a küszöb sem lenne probléma. :D

(#42) Angel1981


Angel1981
veterán

Szerintem ezeknek a szerkezeteknek még kell 2-3 generáció, amire igazán okosak, és hasznosak lesznek - és nem utolsó sorban olcsóbbak is.

(#43) salesboy


salesboy
tag

Olvasgattam a hozzászólásokat. Érdekesek a reakciók. :C

Írtam a cikkben is, (de ennek ellenére többen megjegyeztétek) hogy nem szereti a hosszú szálú szőnyeget, ez valóban alap dolog, tehát akinek ilyen van otthon az ne vegyen magának.
Amúgy a normál magasságú szőnyegeket nagyon szépen kitakarítja.

Az ára valóban borsós és 120 000 Ft-ot én sem fizettem volna ki érte még a 70 000 Ft is sok volt, de ne felejtsétek el hogy egy normális porszívó is 30-40 000 Ft és az nem takarít ki helyetted, ráadásul ez minden alkalommal bemegy a 10 cm magas bútorok alá is.
Mielőtt nem volt Robim azelőtt bevallom ritkán nyúltam be minden bútor alá, így a por is
nagyobb volt a lakásban.

Azt gondolom, hogy a jót könnyű megszokni. Ez ugyan még egy kezdeti stádiumban lévő szerkezet, de már nagyon közel áll a tökéleteshez.
Szerintem ez is olyan, mint az okostelefon.
Két évvel ezelőtt még sokan feleslegesnek tartották, sőt még ma is sokan ezt gondolják, mégis manapság már minden második ember ilyennel rohangászik.
Pont tegnap volt egy olyan esetem, hogy egy találkoztunk egy baráti házaspárral, akiknek még nincs okostelefonjuk és közölték nem is vesznek.
Majd feltették a kérdést: Miért is jó az?
Miután kifejtettem a választ és megmutattam egy-két alap dolgot, azután úgy rákattantak mind ketten a mi telefonjainkra, hogy 1 óra múlva én szóltam már, hogy akkor most már elég lesz, mert így nem tudunk beszélgetni. Szerintem 1-2 hónapon belül Ők is vesznek maguknak. :C

A Robival is ez van. Most még sokan feleslegesnek tartják, de egy pár éven belül az életünk részévé fog válni, persze addigra már egészen tökéletesek lesznek és még több funkcióval fognak rendelkezni. :K

Köszi a dicséreteket :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#44) DoItYourself válasza Angel1981 (#42) üzenetére


DoItYourself
addikt

Ez már a sokadik generáció - túl nagy tolongás nincs ezen a piacon. Az LG és a Samu is megcsinálta/ja becsületből évente a maga modelljét, néhány kínai koppintás van még, és félévente van hír egy újabb szupersztárról - ami GPS-el / lézerrel / 268bites processzorral tájékozódik - és kb. ennyi. Volt a Kärcher-nek is poszívórobotja, fénykorában 300e Ft volt, de nem nagyon kapkodták, így leálltak a gyártással.
Visszatérve az árra: mivel nem telített a piac, ezért a gyártók határozzák meg; 250-300$ nem egy nagy összeg érte az USA-ban. Van hozzá szervíz, és pótalkatrész - ez mindenképpen fegyvertény.
30-40e Ft-ért lehet venni itthon is nevenincs kínai robotporszívót - sok sikert hozzá, és a pótalkatrészekhez is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#45) siti válasza salesboy (#43) üzenetére


siti
senior tag

Pont tegnap volt egy olyan esetem, hogy egy találkoztunk egy baráti házaspárral, akiknek még nincs okostelefonjuk és közölték nem is vesznek.
Majd feltették a kérdést: Miért is jó az?

jó pár éve ugyanezt mondták a sima telefonra, ha olyanod volt és megszólalt a buszon, akkor te voltál a bunkó. nekem is lesz ilyen robotom, de megvárom azt a modellt, ami lepucolja az ablakot, tud vasalni és ha nincs otthon sör, akkor lop valahonnan (mert venni én is tudok)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#46) WiZARD válasza DoItYourself (#44) üzenetére


WiZARD
addikt

azért a Neato robotjai nem rosszak állítólag...

barátnőm is ellenezte, hogy minek robot, takarít ő szívesen.
végül többnyire ő indítja útjára a roombat (olcsóbb, nem programozható modell)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#47) Benőke


Benőke
őstag

Jó ötlet a robi, meg úgy egyébként klassz dolog hogy magától takarít. Olvasva az az érzésem támadt mintha többet időt kellene a robot igényeinek kielégítésére fordítani, mint magának a valós takarításnak. Heti 2x porszívózás nem tart összesen 1 órán át...

Azért frankó :D

Magamnak nem vennék ilyet. Egyenlőre biztosan nem...

(#48) WiZARD válasza Benőke (#47) üzenetére


WiZARD
addikt

nekem otthon 1 szőnyeg felvételén kívül (vékony fürdőszobaszőnyeg, amit amúgy maga alá gyűr) nem kell(ett) semmit átrendezni...
étkezőasztal+székek lábai közt elszórakozik, de végül mindig tiszta, és kitalál onnan...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#49) domi007


domi007
őstag

Nekem is van, bár egy a kisebbik (535), de az egész család nagyon szereti, szerintem hasznos. Kösz a cikket :C :R :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#50) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tetszik csak drága.... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.