Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) Tüzi válasza Szten Márs (#61) üzenetére

Lehet, hogy én vok hülye, de néztem SZIN honlapját 2-3 nappal a rendezvény elött, akkor még mindig 11 volt írva. Amikor leértem a főbejárathoz, akkor a jegyeladó is mondta, hogy nekik is pár órája jelentették be, hogy 9 lesz. Én az ottani főeladó szavaiból vettem ki, hogy a banda keverte meg az időpontokat. No mindegy, hibáiból tanul az ember, legközelebb sok órávaé elötte bemegyek az ojjektumba :)) Biztonságiakkal nekem is meggyűlt a bajom, alig akartak beengedni a géppel a nyakamban :D

Én nem akarok rossz színben fentűntetni senkit, ezt szeretném kiemelni, kétszer is!
Amikor meg láttam azt a vastag fekete vasfüggönyt a színpad háta mögött, már akkor letettem, hogy esetleg beálljak fotózni oda is, gondoltam biztos csak az időmet pazarolnám. Erről is lecsúsztam akkor :DDD :W
Igazából még sose voltam ilyen koncerten, meg igazából semmilyen koncerten nem voltam, szóval, van mit bepótolnom. Remélem valamikor fél éven belül megint jönnek, addigra beszerzem az f1.4-es obit, aztán mehet vaku nélkül a fotózás. :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.