Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akheron


Akheron
senior tag

Én a magam részéről nagyon hasznosnak ítélem az ilyen írásokat, de a módszerek tárgyalását, a kategorizálást és az előnyök, eszközök felvázolását nem érzem teljesen helyénvalónak. Valamire persze fel kell tudni függeszteni a kezdetekben az egyszeri ember érdeklődését, de egy utat így járva nagyon hamar felmerülhet az erőfeszítések milyenségének és a haszon gondolatának problémája.

Szerk.: Írom ezt úgy, hogy saját magam a mai napig képtelen voltam egyetlen írást is alkotni... :)

[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#2) Sir Pocok válasza Akheron (#1) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Ez csak amolyan kedvcsináló jelleggel íródott, természetesen ezt a témát sokkal bővebben is lehetne tárgyalni. Egyenlőre csak arra vagyok kíváncsi, hogy egyáltalán hány embert érdekel a dolog.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Én annyira buzgó vagyok, hogy a buszon, suliban is koncentrált figyelést hajtok végre sokszor némi enigma segítségével. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) menpee válasza BloodRay (#3) üzenetére


menpee
aktív tag

Dettó...a fülhallgató szinte már a fejemhez nőtt :D Mivel 5-kor kelek, az alvásból elvett értékes időt a buszon pótolnám, ha tudnék aludni ott. Azonban ez 5 év alatt egyszer sem jött össze, ezért a zenehallgatás maradt az egyetlen relaxforrás. Szoktak is rajtam röhögni, mikor zombiként meredek ki az ablakon, aztán észbekapok.

[Szerkesztve]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#5) BloodRay válasza menpee (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Pedig értelmesebb elfoglaltság mint az aktuális sorozatokat/valóságsókat kitárgyalni. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) Akheron


Akheron
senior tag

No és ambient zenéket nem szoktatok hallgatni? :)

Évekkel ezelőtt találtam egy albumot, amit sokáig egyetlen más album sem múlt felül a hallgatottak közül. Ashtorath - Darkstorm Entwined a becses neve. Ha valakit érdekel, ingyen letölthető a netről, igaz nem túl jó minőségben. :)


[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#7) BloodRay válasza Akheron (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Max vangelist. :) Én sajna többet nem nagyon ismerek de arra rákukkantok amit írtál.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Ööö ha találnék egy oldalt ahonnan le lehet egyszerűen tölteni(no regisztrálás). :(
Nem emlékszel véletlenül honnan lehetett letölteni? :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.