Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) finest válasza sztikac (#3) üzenetére


finest
őstag

Szia!
Szerintem ne írd le Chomskyt iylen hirtelen! Ami azt illeti elég értelmes tag, simán tennék fel tőle még számos cikket, de nem akarom, h már így az elején egy szerzőtől több írást is legyen itt, hiszen azt írtam, h a világra akarunk kitekinteni, és hát akkor már lehetőleg minél több gondolkodón keresztül tegyük.
Én nem értek a rakétákhoz, úgy vélem azt kellene felfedezni, h Kelet-Európban fokozódik az amerikai jelenlét. Csehorszégban rakéták, nálunk radarállomás (igaz ez NATO), Romániában öt katonai támaszpont, ott van aztán még Bush koszovói felhívása a függetlenség kikiáltására stb. Ez nem nagyon van ínyére az oroszoknak. Ezért együtt gyakorlatoznak a kínaiakkal, berepülnek az amerikai légtérbe, tiltakoznak. Szóval elég feszült a helyzet és ebben az USA felelőssége egyáltalán nem elhanyagolható.
Bush és a kormánya igazi elefánt a porcelánboltban, azért kell tiltakozni, h tegyenek idő előtt túl sok kárt a régió politikai egyensúlyában.
Ez a címben megszólított Tomas gyerek amúgy valóban egy vérbeli aktivista. Van itt róla egy cikk: [link]. Ezt az oldalt én nem ismerem mert koréábban nem az én szájízemnek megfelelő dolgokat írtak, így nem olvasom.

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.