Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Jó kis írás, nekem nagyon tetszik. :DDD :R Az a baj hogy azt hiszik magukról hogy ők mindent jobban tudnak, közben a legbutább nép a világon. Nem értem azokat az embereket akik oda szeretnének menni dolgozni. :( Én semmi pénzért nem mennék. Elég baj az nekem hogy amerikai tulajdonú vállalatnál dolgonom. Nem a pénz miatt, hanem a felfogás miatt. Mindent elkövetnek hogy megnehezítsék a dolgozók munkáját. Nem elég a magyar törvények betartása hanem még hoznak onnan is sok ''okosságot'' magukkal. Ezekből látszik hogy ott az emberek nagytöbbsége a f........sok szellemi szintjén van. (nem akarok senkit megsérteni). Ahová beteszik a lábukat ott egyből ők a sztárok nem a narancs, az ottlakók pedig a bennszülöttek. Szerintem ez is az oka a lassú de biztos hanyatlásuknak. Kicsit csapongó lett ez a hsz, de mindig 2-es voltam magyarból. :B (lehet hogy ki kellene mennem elvégezni egy egyetemet?)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.