Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Ismét elkészült a mű, remélem sorozat válik belőle. Véleményeket, kérdéseket várom a kedves olvasótól. A link alján található linkeknél megtaláljátok a mod-ok honlapját

(#2) Vladi válasza Habib[HUN] (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szia!

Én nagyon örülök az ilyen modos írásoknak! Lehet még folytatása persze. Van még jó néhány moddolható játék. Régieket is elővehetsz akár. :))

Szerintem nem is rendes játék, amit nem ''moddolnak szét''. Én speciel az utóbbi időben úgy vásárolok játékot, hogy megnézem milyen szintű a mod-kultúrája.

Javaslat: néhány technikai infót is tehetsz majd az írásokba. (Verziószámok, telepítés stb.) No meg néhány ingame screenshot is jó lenne.

Most akkor csak elsőnek van sp módja?

Hirtelen ennyi. Hajrá a további írásokhoz. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) Habib[HUN] válasza Vladi (#2) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A telepítés rém egyszerű ezeknél a mod-oknál már. Egyszerűen install és kész.
Ingame shot-ok hamarosan, csak kell egy jó tárhely ami linkelhető rendesen.

(#4) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Régen rengeteget játszottunk a Desert Combat-tal. Egyik kedvenc mod-om volt.
Idén nyáron vettem meg a BF2-t, egyelőre nagyon tetszik a játékélmény. idővel majd megnézem ezeket a mod-okat is. Köszi. :R

[Szerkesztve]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#5) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Apropó a képek látszanak? Ha valaki tud egy jó képmegosztó oldalt, akkor ossza meg velem kérem, mert akkor jöhetne több kép, saját készítésűekkel megspékelve

(#6) GameOver


GameOver
aktív tag

Gratulálok a leíráshoz!

Én ezt [link] az oldalt használom képfeltöltésre már lassan évek óta, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szvsz ettől jobb nem kellhet. ;)

(#7) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Hello!

Nem tudja valaki véletlenül mi lett a battlefield.hu-val?
Január 4 óta nincs új hír rajta. :F
Esetleg tudna valaki egy másik jó magyar BF2 oldalt?

(#8) mv


mv
aktív tag

Üdv!

Mekkora a játék gépigénye?

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#9) Habib[HUN] válasza mv (#8) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A hivatalos gépigény:

Minumum gépigény:
Windows XP (2000/ME támogatás nincs)
Intel Pentium 1,7 GHz
512 Mbyte RAM
128 Mbyte GFX (DirectX 9.b támogatással)

Ajánlott gépigény:
Windows XP (2000/ME támogatás nincs)
Intel Pentium 2 GHz / Athlon XP
1 Gbyte RAM
128 Mbyte GFX (DirectX 9.b támogatással)

A POE2 ennél kicit éhesebb, azonban mai szemmel egy átlagos gépen tökéletesen fut.

Nálam: x2 4200+ 2 giga ram x1650xt minen high beállítással vígan akadásmentesen szalad. De annó 9600xt-n se volt gondom vele 2500+ bartonnal, bár akkor közepes beállításokon ment, árnyékok nélkül.

(#10) StoneBridge válasza mv (#8) üzenetére


StoneBridge
senior tag

- Minimum Specification:
CPU: 1.7 Ghz
RAM: 512 Mb
Video Card: NVidia GeForce FX 5700, ATI Radeon 8500 or ATI Radeon 9500
with 128 Mb of RAM

- Recommended Specification:
CPU: 2.4 Ghz
RAM: 1 Gb
Video Card with at least 256 Mb of RAM

Memóriából mindenképp kell 1 Gb szerintem. Sőt érezhetően jobb lett anno, amikor bővítettem 2 Gb-ra.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#11) Jag


Jag
senior tag

Gratula, szép munka. :R

FH2-t nagyon várom. Az az én stílusom.
Az az igazi harc, nem az ''űrbéef''. :DDD

PR-hez annyit tennék hozzá, hogy sokkal taktikusabb lett, mint az alap játék.
Nem nagyon lehet benne rambózni. Eleve min. 2 ember kell egy zászló behúzásához.
Egy kör kb. 3 óra, ha le nem pörög az ellenfél. Sok szerveren kötelező squadba állni.
A squad leeder általában osztja a feladatot rendesen, tehát igencsak csapatjáték.
Ami érdekes és sztem remek dolog, azok a mobil spawnpontok. Teherautó, APC, ezekre mind lehet spawnolni. Persze fel is lehet robbantani. A squadok tudnak úgynevezett Rally point-ot létrehozni. Ez egy, csak a squad számára használható, mobil spawn pont.
Min. 3 ember kell 10 méteres körzetben egy squadból, hogy ez a pont létesíthető legyen.
Persze ezt is meg lehet semmisíteni.
Másik okos ötlet benne, hogy ha megsebeznek és nem gyógyít valamelyik csapattárs, akkor szép lassan elvérzel. Nem lehet medicpackokat dobálni, csak kézből lehet gyógyítani.



(#12) StoneBridge válasza Jag (#11) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Jól hangzik, asszem kipróbálom. :)
Szervereket mennyire lehet találni?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#13) Habib[HUN] válasza StoneBridge (#12) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ha nem is dúskál szerverekben a PR azért akad pár. Én is még csak most kóstolok bele ismét, nehéz a játék. De ezt szeressük benne. Ahogy tapasztaltam az AK is jobban visszarúg mint a sima Bf-ben.

(#14) Plutor


Plutor
aktív tag

Grat a cikkhez.
Mi a haverokkal már 1 éve csak a Poe2-vel játszunk.
Néha a Pr-vel is.
A Poe2 szerintem jobb lett mint az alap bf2.
a zenéit szeretem hallgatni,mert nagyon jó hangulatot csinálnak minden pályának.
ötletes,jó pályák vannak.néhol csak csapatmunkával lehet eredményt elérni.
a szervereken jók a szabályok,és be is tartatják azokat.
itt is van ranked szerver,de nem tul sok.de nem is az a lényeg.
mindenkinek jó játékot.

(#15) Plutor válasza Jag (#11) üzenetére


Plutor
aktív tag

Nekem az is tetszik a PR-ben,hogyha eltalálnak(helytől függöen)utána elkezdesz
köhögni,homályosan látni.
Itt nincs olyan,hogyha melletted robban 1 gránát akkor még sokáig élsz.

(#16) mv


mv
aktív tag

Jag, StoneBridge: köszönöm a választ. :R

Nagyon tetszik az írás, meghozta a kedvemet a játékhoz.

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#17) Jag


Jag
senior tag

Csicseregték a madarak, hogy szeptember végén jön egy kis sivatagi pálya FH2-höz.
:DDD

Egy kis ízelítő. [link]

[Szerkesztve]

(#18) Jag válasza FlekkeN (#7) üzenetére


Jag
senior tag

Bf.hu-nak annyi, nem foglalkozik vele senki.
Kissé széthullot a mezőny. A ''vezetők'' sem nagyon játszanak már. BurnBaby-t is csak nagy ritkán látni. Mondjuk már vagy fél éve nem klánozom, de ez jellemző a magyar scene-re.
Beleunt mindenki, várják a nagy ''gémet'', az utódot, de olyan nem nagyon lesz sztem. :D
[link]

(#19) Allien válasza Jag (#11) üzenetére


Allien
veterán

Engem a sebzés az eredetiben (is) zavar. Snipa volnék, de mindig utáltam, hogy egy M95-s nem fejlövést mé élnek túl, és mért tud utánna lazán 600 méterről visszalőni, és kinyírni. :W Sokkal jobban értékelném, ha ilyenkor, ha sebesült valaki, akkor a látó távolság is szűküljön be, meg esetleg hasonló dolgok. Persze, a sok láma ilyenkor jön, hogy így a snipa, meg úgy, pedig akkor sokkal jobban figyelnének, hogy ne eszettlenül vágjanak át mondjuk egy tér kellős közepén, hanem fedezékből fedezékbe menjenek. Ezek az illetők azt persze normálisnak tartják, ha a nagy rohanás közepette befordulva a sarkon egy tankkal álnak szembe, és megnyekkennek, de mondjuk egy snipa claymore-tól ugyan ez már szentségtörés. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#20) Jag válasza Allien (#19) üzenetére


Jag
senior tag

:D
Ne kezd...

(#21) Allien válasza Jag (#20) üzenetére


Allien
veterán

O.k. hagyjuk a snipákat. De a sebzés attól még zavar. :DDD
Mondjuk, ha utánna is csökken, már tényleg jobb. ;)

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#22) Jag válasza Allien (#21) üzenetére


Jag
senior tag

PR-ben ezt sztem egész jól megoldották.
Ha komoly lövést kapsz, akkor szédülsz, szinte nem látsz semmit és alig mozogsz.
Sürge kell egy medic, aki pumpálja beléd a cuccost, különben gyorsan elpatkolsz.
Vannak ilyen hányószacsik, amiket ha ledobsz, lendít valamit rajtad, de nem sokat. :)
Az élesztés sem olyan egyszerű már, illetve az az, de utána fél óráig nyomod hozzá a medic pakkot, mire magához tér.

(#23) simonzé


simonzé
addikt

De jó, hogy rábukkantam erre a cikkre! Színvonalas, és informatív. Először a linkek hiánya tűnt fel, aztán láttam hogy a végén csak megvannak. Szerintem logikusabb lett volna az elnyert díjak mögé beszúrni, de azért a guglival kivédtem a hiányát. A POE már jön lefelé. :)
Az a fajta ember vagyok, aki ha megtalál egy jó játékot, azt nem ereszti. '92-től 2002-ig a Transport Tycoon volt az állandó kedvenc, Aztán egy évig a BF1942, majd két-három éve a BF2. Na ezt nagyon szeretem, de még sosem néztem utána a modoknak, mert nem tudom megunni az eredetit. Néhány Map Packot felraktam, de azok kevés kivételtől eltekintve elég gyatrák voltak. Ez a POE viszont egy komplett új játékot csinál az eredetiből.

A Forgotten hope meg hab lesz a tortán... :)

Köszi a cikket, várom a folytatást!

I don't fit in. I fit out.

(#24) Habib[HUN] válasza simonzé (#23) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Köszönöm az építő jellegű kritikát. Utólagos engedelmetekkel áthelyeztem a linkeket :R

(#25) _cirmos_


_cirmos_
őstag

hű de kedvet kaptam hozzá! desert combatoztam nagyon sokat, még mostanában is néhanapján, ezt nálam nem tudta felülmúlni a bf2, de ezek a modok elég ígéretesek... egy A64 3200+ / 1gb ddr400 / gf 7600gst kombón mire számíthatok?

(#26) Hombár Jenő


Hombár Jenő
csendes tag

Van még ezen az elbaszott planétán, aki nem háborúzni akar kicsiben és nagyban? Balfasz játékokból, látom, továbbra sincs hiány. Pedig mennyi felfedeznivaló és izgalom van a valódi világban...

(#27) Habib[HUN] válasza Hombár Jenő (#26) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Köszönjük az építő jellegű kritikát.... :C

(#28) Jag válasza Hombár Jenő (#26) üzenetére


Jag
senior tag

Már bocs, de sztem inkább a gép előtt lövöldözzön, mint az utcán...
Az meg, hogy kinek mi a hobbija, ki-mivel tölti a szabadidejét, egyáltalán nem tartozik rád.
Biztos van olyan dolog az életedben, amire én is nyugodt szívvel mondom, hogy balfasz dolog...
Másrészt honnan veszed, hogy nem látott/tapasztalt már annyit a világból, amennyit te?

(#29) feka007


feka007
nagyúr

Én is kedvet kaptam ezekhez a BF2 modokhoz, csak a tesóm magával vitte egyetemre a lemezt. :W :DDD

(#30) Jag válasza feka007 (#29) üzenetére


Jag
senior tag

Tőcsed' le, kódot meg elküldi e-mailben. :DDD

(#31) feka007 válasza Jag (#30) üzenetére


feka007
nagyúr

Hétvégére hazajön. :DDD

[Szerkesztve]

(#32) naraku


naraku
aktív tag

Nekem a Point of Existence 2 és a Forgotten Hope 2 tetszett meg az irás alapján.Eddig nem is tudtam ,hogy ennyi mod van hózzá.Szerintem aki megunja a sima Bf2-őt akkor lesz mivel játszania..Majd lehet én is kipróbálok egy-kettőt.. :)

(#33) q2w3


q2w3
senior tag

Itt megtalálható monden mod: [link] rangsorolva

(#34) Freddy TNT válasza feka007 (#29) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Látezik bf2 mini DVD kép és akkor nem kell hozzá az eredeti DVD :D

(#35) Jag


Jag
senior tag

Battlegroup jó lett, de nem sokan játszák.
Holnap viszont FH2! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.