Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Racecam válasza parandroid (#50) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miért, nincs arra erdő, vagy nem ott jársz vadászni? :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#52) dragonfx válasza parandroid (#50) üzenetére


dragonfx
veterán

Vazzz a férj nem megy ki vadászni 1 jó vasárnapi ebéd érdekében :C

hheheeee

Aha értem, nekeme rról a az jut eszembe>>>vana vadas ugye, hús+szósz+meg ilyne gombóc van mellé, na most azta gombócot felvagdosva meg lehet sütni paprikás lisztben pírítani és iylne nudli szerű lesz az fincsi.Erre gondolsz???én nem toma vadashoz levő gombóc mibő van. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#53) parandroid válasza dragonfx (#52) üzenetére


parandroid
nagyúr

Zsemléből. Egyébként állagra hasonlít az elképzelésedhez, de ez krumpli alapú.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#54) kapcs-ford válasza tiv61us (#40) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Hát ahun van píz ott nem is kell főzni, felénk meló na meg este vagy délután főzés másnapra. 2havonta egyszer gyorskaja amitől megy az égetzsír büfizés meg az undor a következő 2 hónapra. ;)
Inkább pizza mint gyorsburger.

[Szerkesztve]

Aláírás

(#55) ladybug válasza dragonfx (#52) üzenetére


ladybug
őstag

Így van. Olyan a tésztája,mint a nudlié, csak kicsit lágyabbra kell keverni, hogy kanállal szaggatható legyen.
Na, most a hagymát olajon megpirítod, és teszel rá pirospaprikát és sót. Ezt a masszát beöntöd a tepsi aljába, és jöhetnek rá a szaggatott dödöllék. Ezeket megforgatod ebben a hagymás-paprikás szaftban, és be a sütőbe kb félórára. Finom ropogós lesz az alja. Kiszeded tányérra mellépakolsz eg nagy adag tejfölt, és eszel mellé finom csemegeuborkát. Nyáron pedig fejessalátával nagyon finom.

Egyébként én ma maradék krumplipüréből készítettem. Nem szeretem kidobni a maradék ételt, és igyekszem vmibe, vagy más ételként felhasználni. És finom lett így is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#56) dragonfx válasza ladybug (#55) üzenetére


dragonfx
veterán

Te vagy a falu szakácsnője ezek szerint ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#57) ladybug válasza dragonfx (#56) üzenetére


ladybug
őstag

Na, igen. ''Falu''... Ez eddig stimmt, de csak a saját családomra specializálódtam. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#58) ladybug


ladybug
őstag

Megsütöttem a kis 40 db palacsintát. Volt kakaós, túrós, lekváros és pudingos is. Almásat nem volt időm sütni, pedig az a kevencem.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#59) dragonfx válasza ladybug (#58) üzenetére


dragonfx
veterán

Ezt nem hiszem el :O
Én életembe nem láttam ennyi palacsintát itthon.Muter csinálja a legfinomabbat :)) , de van 2 szépséghibája a dolognak, hogy fehér holló gyakorisággal csinálja, akkor is keveset :(
Amugy én is a kakósért voltam oda, teljesen addig míg meg nem kóstóltam a fahéjasat ;)

Baxxus de fincsi lehet tűz forró palacsinta, belerakni a jéghideg pudingót, és harapód, meleg-hideg....nyam nyamm.....jó persze a gundel a legfincsibb dehát azt otthon megcsinálni.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#60) VladimirR válasza dragonfx (#59) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hehe, pedig 40 db nem is sok
egyebkent azt kell csinalni, hogy megmondod edesanyadnak, hogy eleg, ha a tesztat bekeveri, te meg kisutod ;p

(#61) ngabor2 válasza VladimirR (#60) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a malomvölgyben is elfogyott vagy 60 db, az vagy 2-3 órámba telt megsütni.és ha az ember rájön a fortélyára, akkor nem is nehéz sütni. lehet, hogy délután ismét nekiállok?

(#62) Whaskes


Whaskes
senior tag

szerintem ételt főz. lehetőség szerint ne mozogjon. :))

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#63) #64791808


#64791808
törölt tag

-- szerző kérésére törölve - rudi --

(#64) parandroid válasza #64791808 (#63) üzenetére


parandroid
nagyúr

''Receptek is lesznek majd a topicban?''

Ahogy Katicát ismerem, tömegével. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65) Racecam válasza parandroid (#64) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A blogban kellene egy ilyen sorozat, hogy ''Legjobb receptjeim''. :)
Vagy: ''Bugos receptek'' :U
Esetleg: ''Recept, bug, élet'' :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#66) dragonfx válasza Racecam (#65) üzenetére


dragonfx
veterán

Vagy csak egyszerűen kaják 2007 :C :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#67) Templ@r


Templ@r
tag

Pizzát, meg ne rendeljetek, hanem csináljatok! :)
Tésztához recept (ha valakinek van kedve elkészíteni):
Fél kiló liszt, 1 csomag szárított élesztő, 1 teáskanál só, 1 teáskanál cukor, 1 késhegyni őrölt kömény, 1 késhegyni őrölt korinader, másfél deka zsír - ez kb egy púpos evőkanál, 2 tojás, oregano érzés szerint. Por, örlemény alapú összetevőket nagy keverőtálban összekevered, majd a zsírt és tojásokat belerakod és negyed liter kézmeleg vízzel felöntöd, összegyúrod, majd kétszer fél órán át keleszted (első fél óra után újra gyúrod a tésztát). Én általában felfűtőm olyan 50 fokosra a sütőt és ott kelesztem.
Ja és olyan sütőben érdemes nekikezdeni amiben van hőlégkeverés és képes vagy 250 fokot előállítani.
A tészta 2, kb 35 cm átmérőjű pizzához elég.

[Szerkesztve]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#68) ladybug


ladybug
őstag

A palacsintákat már egyre gyorsabban ki tudom sütni. Max 1 óra, és 2 palacsintasütő elég ahhoz, hogy 50-60 db palacsinta mosolyogjon a tányérról. Még úgyis, hogy Réka ott üldögél vagy totyorog mellettem.

Recepteket szívesen teszek be, ha megmondjátk, éppen mi az ami érdekel benneteket.

Nos, ma a szokásos rántott husi is elkészült. Mellé párolt rizs és párolt krumpli volt. Készítettem salátát is hozzá, hogy egy kicsit feldobjam az ízeket.
Saláta: fejessaláta csíkokra vágva, sárgarépa, alma lereszelve, lilahagyma felkockázva. Öntet: kefír vagy tejföl, majonéz, ketchup és só összekeverve. Néha teszek bele almaecetet is. Ezzel nyakonönteni a zöldségeket, és eheted is. Önállóan vagy husi mellé köretnek is nagyon ízletes.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#69) dragonfx válasza ladybug (#68) üzenetére


dragonfx
veterán

Ugye nem arra gondolsz ezzel hogy tudod egyikből a másikba dobálni ilyen triplaszaltókkal fűszerezve? :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#70) ladybug válasza dragonfx (#69) üzenetére


ladybug
őstag

Ezt írtam volna?
Amúgy nem. Csak egy mezei háziaszony vagyok, nem mesterszakács és ételzsonglőr.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#71) dragonfx válasza ladybug (#70) üzenetére


dragonfx
veterán

nem, de a 2 serpenyő nekem erre utalt, jó lenne ha minden nő csak enynire tudna főzni

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#72) rudi válasza dragonfx (#71) üzenetére


rudi
nagyúr

felteszem, azért kell kettő mert az egyik ráborít a másikra, két serpenyő megfordít és a palacsinta máris az egyikből a másikba került, biztonságosan.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#73) #64791808 válasza rudi (#72) üzenetére


#64791808
törölt tag

viláááágos :)

egyébként olyan a palacsintasütés, mint a RAID1. Jó az két más méretű serpenyővel is, de azért az ugyanakkora az igazi :)

Elnézést, szakmai ártalom :)

(#74) Racecam válasza rudi (#72) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én meg úgy gondolom, hogy kettővel adott idő alatt kétszer annyit lehet sütni, mint eggyel, nem?
Egyébként a palacsintát dobálva kell forgatni nem? :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#75) #64791808 válasza Racecam (#74) üzenetére


#64791808
törölt tag

Hát már aki tudja dobálva forgatni.

De gondolj bele, ha a palacsintasütős árust a piacon kereszteznénk a polippal, akkor egyszerre tudna 8 palacsintát sütni... :D

(#76) Racecam válasza #64791808 (#75) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Láttál te balatoni palacsintasütőt?
Na, az legalább 4-el süt egyszerre. ;)

u.i.: Miért, ki nem tudja dobálni, azt még én is tudom. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#77) parandroid válasza Racecam (#76) üzenetére


parandroid
nagyúr

Akkor az már egy fél polip. Vagy félig polip.

Dobálni egyébként még én is tudom, bár nem mindig esik vissza a serpenyőbe, de ez a része már csak gyakorlás kérdése.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#78) Templ@r válasza Racecam (#74) üzenetére


Templ@r
tag

Szerintem majdnem jol gondolod, azzal a különbséggel, hogy egyik serpenyőbe tészta be, várakozás, mikor már kész az egyik oldal, akkor át a másik serpenyőbe, a menetközben megürült serpenyőbe tészta be és repeat elölről. Így adott idő alatt (2x - 1) mennyiseget tudsz kisütni 2 serpenyővel. :) :))

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#79) ladybug válasza Templ@r (#78) üzenetére


ladybug
őstag

Ez túl hosszadalmas és bonyolult lenne.
Mindkét serpenyőben megy a sütés. Fordítás dobással, és folytatás, amíg el nem fogy a tészta.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#80) Racecam válasza Templ@r (#78) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hoppá! :D
Akkor talán mégsem. ;]

Gondolod, még nem láttam ilyet? ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#81) tildy


tildy
nagyúr

El fogtok hízni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#82) parandroid válasza tildy (#81) üzenetére


parandroid
nagyúr

Attól, hogy beszélgetünk róla? Kizárt.

Az egészséges, kiadós és rendszeres táplálkozás pedig a boldogság egyik fontos alappillére. Úgyhogy nem félek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#83) ladybug


ladybug
őstag

Mai menü: párolt rizs hirtelen sült csirkemellel+párolt gomba és/vagy almás-tormás saláta.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#84) YouCanCANON válasza rudi (#72) üzenetére


YouCanCANON
tag

sztem meg arra hogy eccerre 2ben sül... csak igy lehet egy óra alatt kb 60at előállítani ;) amugy levegőben én is profin forgatom, yeah :))

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#85) Xpod


Xpod
addikt

Sajna újabban szembesülök a Tildy által felvetett problámával. Otthon kb 10-éves korom óta önállóan főzök, ha anyu megkér. Eddig ezzel nincs is baj, de általában 4-5 személyre főzök.

Namost barátnőmnél is szinte mindig én főzök (méghogy csak a férfiak szívéhez lehet eljutni a hasukon keresztül :) ), barátnőm amúgy sem eszik túl sokat így általában 2-3 napi adag van az edényben, mert nem bírjuk megenni ketten. Már próbálkoztam azzal hogy mindenből sokkal kevesebbet teszek bele de akkor 3 evést kifutott. Egyszerűen még nem tudtam rájönni, hogy tudnék 2 személyre főzni úgy, hogy ne maradjon ki egy fél hadseregnek való kaja.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#86) ladybug válasza Xpod (#85) üzenetére


ladybug
őstag

Pont a felét vedd meg mindenből, amit eddig szoktál, és akkor akartalanul sem esel ebbe a hibába.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#87) tildy válasza parandroid (#82) üzenetére


tildy
nagyúr

A negyven palacsintától;)
Hát kiadósnak kiadós, az egészségességében már annyira nem hiszek:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#88) #64791808


#64791808
törölt tag

de ha a felét vesszem mindenből, akkor egyszerűen nem tudom leküzdeni azt az érzést, hogy kevééééés lesz.

Így sikerült jó 3 kiló marhalábszárból pörköltet főznöm 10 emberre. Elvileg 30 deka/fő. Gyakorlatilag meg még harmadnap is ettünk belőle :)

(#89) ladybug válasza #64791808 (#88) üzenetére


ladybug
őstag

Micsoda étvágytalan banda. Pedig milyen finom is a jó szaftos marhaprökölt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#90) #64791808 válasza tildy (#87) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ilyen, hogy egészséges étel, ilyen önmagában nincs. Van egészséges életmód, ahol megválasztod az étkezést a tevékenységhez.

Sarkított példa: a saláták meg zőccségek egészségesek, sovány fehérhússal. Namost aki megy szántani, az megehet 3 kiló salátát, semmi. Oda bizony reggelire kell a 30 deka kenyér meg a 20 deka szalonna. És nem egészségtelen, mert a szervezet lebontja, felhasználja, beépíti.

Reggelire be kell zabálni, mint állat, mert egész napra kell a kalória a gondolkodáshoz, és a stresszhez. Aztán visszafogott ebéd, és minimális vacsora.

Szóval nem legelni kell, mint a kőszáli kecske, hanem mindig meg kell választani az étkezési kultúrát a tevékenységhez. Ülőmunka: kevés kaja, sok rost. Erős gondolkodást igénylő munka: nem sok kaja, némi rost, sok cukor. Pörgős, stresszes munka fizikai igénybevétellel is (futkosás): bőséges reggeli, valami kis ebéd, lájtos vacsi. Kemény fizikai munka: zabáljál, mer' elvisz a szél.

Más: egészségesen szeretnél élni? Egyél halat, sült zöldséget, rizst, salátát, csirkét, és havonta egyszer egy botrányosan nagy adag borsos bélszínt, egy liter vörösborral.

(#91) #64791808 válasza ladybug (#89) üzenetére


#64791808
törölt tag

resztelt májat szoktál csinálni? pulykamájból szoktam, mert az láááágy.

Dínsztelt hagyma, rá a máj, bors, meg bors, és egy kis bors. Mikor kezd összepirulni, akkor pici vörösbor, pici majoranna, és egy pici pirospaprika. Mindezt krumpipürével :)

Ha pl a gyerek vérszegény, akkor célszerű ezzel (is) etetni, persze minimális fűszerrel, mert intenzív az ízvilága, és sok vasat tartalmaz. Koleszterin-problémával nem feltétlen javasolt egyszeri étkezésre kiló fölött fogyasztani belőle :D

(#92) ladybug válasza #64791808 (#91) üzenetére


ladybug
őstag

Csirke- vagy pulykamájat használok én is (amúgy is csak szárnyas kerül az asztalra nálunk). Lányok és én is szeretjük. De régen is volt már. A hétvégén lehet, hogy készítek.
Tudod mivel szoktam még megbolondítani? Egy kis szójaszósszal. Isteni finom ízt ad neki.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#93) tildy válasza #64791808 (#90) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem is tudom. Szerintem ha reggelire a parasztbácsi betolna fél kiló csirkemellet + 20 deka krumplit, akkro is lenne rá energiája, hogy egész nap kinn legyen.
Gyúrosok pl ezt tolnak be, és enm zsírszalonnát.

De úgy nagyjából egyetértek veled.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#94) parandroid válasza tildy (#93) üzenetére


parandroid
nagyúr

A gyúrósok nem jó példa, ők úgy állítják be az étkezésüket, hogy minél jobban kiegészítse a mesterséges táplálékkiegészítőiket.

Amúgy kíváncsi lennék a beszélgetésre, amikor a paraszt bácsinak is előadod az ötletet, hogy a második reggeli felese után nem a zsírszalonnát kéne betolnia fehérkenyérrel, hanem száraz csirkemellet párolt zöldségekkel, mert az egészséges, és kerülni kell a szénhidrátot.

De úgy nagyjából egyetértek veled.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95) tildy válasza parandroid (#94) üzenetére


tildy
nagyúr

Parasztbácsi már megszokta a zsírszalonnát, és valljuk be, olykor olykor finomabb is, mint a száraz csirke:U
Igaz ami igaz, neki kell az energia, egész napra, az tuti.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#96) Xpod


Xpod
addikt

Beszéltek itt a szalonnáról. Én meg megkívántam egy szép darab abált szalonnát pirospaprikásan-fokhagymásan, puha kenyérrel. Mindössze 2 probláma van vele, az egyik, hogy nincs itt koleszba, a másik hogy közvetlenül lefekvés előtt nem biztos, hogy ilyet kellene enni. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#97) ladybug


ladybug
őstag

Ma cukorborsóleves lesz és szilvásgombóc.
[link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#98) PazsitZ válasza ladybug (#97) üzenetére


PazsitZ
addikt

Kár, hogy messze laksz, szivesen elmennék megkóstolni. :D

Amúgy belinkelem az ide kapcsoló topicot [link], ahol ladybug-nak is nem egy receptje fellelhető :)

- http://pazsitz.hu -

(#99) ladybug válasza PazsitZ (#98) üzenetére


ladybug
őstag

A viccrovatban? :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#100) PazsitZ válasza ladybug (#99) üzenetére


PazsitZ
addikt

Már javítva :B .

- http://pazsitz.hu -

(#101) #64791808 válasza Xpod (#96) üzenetére


#64791808
törölt tag

F@szt nem! (Elnézést).

Abált szalonna, jóóóó hidegen, paprikásan, fokhagymásan, borsozva, sózba, friss fehér kenyérrel!

Mennyit tudnék belőle megenni? Mééé, mennyi van...?

(#102) ladybug


ladybug
őstag

Mai ebéd: rizses hús.
[link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#103) ladybug


ladybug
őstag

Mai ebéd: babos tészta. Baranyaiak számára biztos nem ismeretlen.
[link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#104) ladybug


ladybug
őstag

Mai ebéd: Csirkehúsleves,utána rántott sajt és rántott csirkemáj párolt rizzsel, savanyú uborkával.

Tegnap vacsorára pedig összedobtam egy kis smarnit (császármorzsát).

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#105) ladybug


ladybug
őstag

Ma csirkebrassói volt sült krumplival.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#106) ladybug


ladybug
őstag

[link]
Sütöttem egy kis pogácsát.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#107) #64791808 válasza ladybug (#106) üzenetére


#64791808
törölt tag

Üdvözlöm, kisasszony!

4 enyhén tápos egyetemistára kellene estebédet főznöm, valami kissé üneppi egytálételt, vagy szaftos husit körettel. Szempont lenne a relative gyors elkészítés (1,5-2 óra maxxxx)

Milyen ad-hoc ötleted van?

Előre is tenkjúúú

Cerebellum

(#108) ladybug válasza #64791808 (#107) üzenetére


ladybug
őstag

A natúr csirkemellet javasolnám, hirtelen kisütéssel. Hozzá esetleg párolt rizs. Plusz még párolt zöldség vagy gyümölcs.
Ez hamar meg is van, és mégsem ez a snassz kaja.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.