Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

Jó írás! :R
Nagyon állati bicók lehettek!
Tudnál róluk képeket feltölteni (már csak azért is mert: nagyon kíváncsi vagyok rájuk), mert így csak egy szöveg... nem gond?

''Bedőltem a kertbe'' :DDD

(#2) Zotya84 válasza #19617792 (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Az írás nekem is tetszik.

A spd-ről csak annyit, hogy én nem ismerek olyan embert, aki az első pár órában ne járt volna úgy mint Te. (Magyar bajnok MTB-s, stb... Hozzáteszem én is.)

Az első hirtelen megállásnál fordul elő ált. nem t'od kivenni a lábad, és dőlsz, mint a sózsák. Azokat nem irigylem, akik ezt aszfalton/betonon/murván teszik. Hála égnek én erdőben dőltem be az avarba... :DDD

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) Löaci válasza #19617792 (#1) üzenetére


Löaci
csendes tag

Tudok, de sajnos csak az utolsó 3-4 brinyóról, ha azok is érdekelnek, holnap felröffentem. A régi tákolmányokról nem készült kép. Olyan gyorsak voltunk, hogy nem ért utol a fény :D

(#4) Löaci válasza Zotya84 (#2) üzenetére


Löaci
csendes tag

Jaja :D

Én a kertben próbálkoztam, gondoltam, ott nem esek akkorát, ha megfogom a falat. Jelentem apám 15 percet röhögött, mert nem volt jól beállítva a rugóerőm, és b@szott kioldani a szerkezet. :DDD

[Szerkesztve]

(#5) bmx powa


bmx powa
tag

vééégre egy alleycat-es fixis ember!!! a nevem ne tévesszen meg, országútizok!!!!! örülök hogy te is rátaláltál az oldalra :D sok sikert a fixiddel kapcsolatan!!! amúgy nekem egy bianchi vázas 105/600-as szettes bringám van.

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#6) ketutem1


ketutem1
csendes tag

Én most akarok egy outit építeni, de mivel a kollégámnak majdnem készen van egy fixije, ha kipróbálom, lehet, hogy az lesz belőle. De csak második bicónak, mert néha bekerekezek munkába, ami 80 km és az szerintem sok lenne fixivel.
Most egy régi montit nyúzok, (CrMo váz, mert nem vagyok könnyű) elöl outi lánckerék és általában 52-13-as áttétellel tekerek, hogy haladjak.
Az SPD-vel még csak 4-500 Km-t tekertem le. Várható, hogy ezután még tanyálok egy nagyot? Néha még most is van, hogy kicsit késve kapcsolom ki! :)

(#7) Löaci válasza ketutem1 (#6) üzenetére


Löaci
csendes tag

Szerintem nem sok a 80km sem. Ha oútival megy, fixivel még kevesebb energia lesz, bár tereptől függ. :R
Én először estem /nem is estem, dőltem :D / kettő-hármat, aztán kb 1k km után dőltem egy nagyobbat, aztán semmi több.

(#8) redskinhu


redskinhu
csendes tag

Én jégen egykerekeztem SPD-vel. Annak rendje és módja szerint biciklistől estem hanyatt. :) Így tanul az ember... Viszont az oldalra sózsákosodás elmaradt, bár volt már egy-két kapálódzásom. Aki nem próbálta az nem tudja milyen jó, főleg hegyre fel. Meg le is.

Szóltam. A.

Nincs, nem volt, és nem is lesz...

(#9) Zotya84 válasza redskinhu (#8) üzenetére


Zotya84
őstag

Na, az első embör aki aszonta, hogy a sózsák elmaradt. :R

Amíg nem próbáltam, én sem tudtam mennyire jó. És nem csak hegyre fel, vagy onnan le, hanem mindig, mert sosem kell arra figyelni, hogy a lábad még a pedálon van. (Régebben a hiánya miatt lett pár nagytányérnyom a vádlimon.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#10) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Akárhányszor meglátok egy ilyen KONA-t szerelmes leszek:) Mennyibe fájt eza bicó ha meg szabad kérdezni?

(#11) krazi


krazi
csendes tag

Jelentem az én sózsákos történetem egy rakat ember szeme láttára sikeredett. Az a tipikus esés volt... Én eldöltem, de rögtön felpattantam, majd hírtelen körülnéztem hogy nem-e látta valaki. (persze az emberek vagy bambultak rám vagy röhögtek magukban)

(#12) bmx powa


bmx powa
tag

BASSZUS most nézem csak hogy ki a szerző...te AZ a Löaci vagy?

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#13) Löaci válasza bmx powa (#12) üzenetére


Löaci
csendes tag

Nem, hála az égnek! :DDD Csak annó ez jutott eszembe először regisztrációnál.

(#14) Löaci válasza -FreaK- (#10) üzenetére


Löaci
csendes tag

Ez összetett dolog, mert szépen lassan cserélődött minden rajta, meg ha darabonként veszed, sokkal drágább, mintha egybe vennéd. Becslésem szerint olyan 400e lehet most abban.

(#15) bmx powa válasza Löaci (#13) üzenetére


bmx powa
tag

akkor ok:D poén lett volna...mellesleg úgynézki énis fixulok:D vagy legalábbis Single speed leszek egy ideig amíg meg nem lesz a 9sebességes kerékszett. pénteken megyek karbon villáért...

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#16) bmx powa


bmx powa
tag

amúgy ha már vettél akkor hogyhogy nem olaszt?

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#17) Löaci válasza bmx powa (#16) üzenetére


Löaci
csendes tag

Nézelődtem, és ebbe szerelmesedtem bele egyből. :)

(#18) bmx powa válasza Löaci (#17) üzenetére


bmx powa
tag

mondjuk péntek után az enyém is hasonlóan fog kinézni :D singlespeed lesz, fekete, felíratmentes váz. és meglesz végre a karbonvilla is.

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#19) #96302336


#96302336
törölt tag

Király írás!
Nekem is kb hasonló dolgok miatt jött újra a bringázás. Bár én maradtam az országúti bringánál. Valahogy a montiláz nem fogott meg, sőt mostanság az országútisok a ritkábbak.
Csak azt volt nehéz megszokni, hogy állandóan bámulnak egyes emberek ha bringáscuccban tekerek valahová :)

(#20) 313313


313313
addikt

Jó írás, gratulálok a bringákhoz (főleg a régiekhez :D)
Én montinál maradtam, mert viszonylag sokat túrázunk, másrészről szépen mutat az 1,25-ös gumi és a tárcsafék együtt :)) Íme pár kép róla. Spd-s tapasztalataim nekem is voltak, szerintem lehet valaki akármennyire ügyes és használhatja régóta, 1-2 potyaesés mindig belefér

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21) norbiphu válasza #96302336 (#19) üzenetére


norbiphu
senior tag

ja, utána meg egész télen viccesen fehér lesz a combod + a kézfejed (ha hordasz kesztyűt) :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#22) bmxtaylor


bmxtaylor
újonc

sztem a bmx a király srácok;)

(#23) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Van bicaj, aminek a vázába GPS-es jeladót építenek. Tolvajlás ellen legjobb. :D (Egyszer TV-ben láttam, meg nem mondom, hol lehet beszerezni... Biztos lehet valahogy buherálni is.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.