Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ilyenkor az jut az eszembe, hogy ki kéne verni az összes fogát annak, aki ezt csinálja. :(((

***

(#2) piqla


piqla
őstag

Szemet rasszista vagy, azert loptak el, mert nem kapnak egy huncut forint segelyt sem, kell, hogy a gyermekeik egeszsegesek lehessenek, fittek es energikusak, hogy birjak az iskolat delelott, delutan pedig mehessenek dolgozni a papa melle. Fujfujfuj rasszista vagy. Miattad van a globalis felmelegedes is, meg az ilyen embergyulolok miatt.

Ki gondolta volna, hogy ciganyek lesznek a tettesek? Lehet, hogy valahol le van irva, de egyelore nem vettem eszre: kis hazank melyik szegleteben elsz?

Szereted az állatokat?

(#3) elmoraan (r) válasza piqla (#2) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ne menjünk el ebbe az irányba, ha kérhetlek, mert téged kimoderálnak, engem meg felkötnek, felnégyelnek és kitűznek a négy legnagyobb vár fokára.
Aztán akkor megdöglik a blog is. :U
Itt most nem elsősorban arról van szó, hogy kik követték el a dolgot, hanem arról, hogy mi a következménye. Törvény kellene, ami vonatkozik mindenkire, és erő, ami ezt a törvényt be is tartja, vagy legalább jog, hogy a sajátodat megvédd. Vagy olyan almafa, amelyik harap :)

Amúgy a helyszín Zala megye.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4) piqla válasza elmoraan (r) (#3) üzenetére


piqla
őstag

Ezt a sztorit biztosan hallottad: anno egy pasasnak a toke tele lett azzal, hogy a SAJAT KERTJEBEN levo almafajarol a ciganyok leeszik a termest. Meg egyszer irnam, a sajat kertjeben tortent mindez. O ezt megunta, rakott ra nemi vedelmet: femhalot, amibe aramot vezetett. Termeszetesen a kis lurkokat megcsapta a 220, es vegul kit buntettek meg? Na kit?

Szereted az állatokat?

(#5) DArchAngel


DArchAngel
tag

Sajnálom a kaszád és az almáid. :(
Szomorú ez a világ...
De nem vagy egyedül, én is szoktam vizionálni statáriumot...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#6) finest válasza elmoraan (r) (#3) üzenetére


finest
őstag

Szomorúan olvasom, ami veled történt. Van már itt jó pár blog, ami hasonló esetekkel foglalkozik. Én sem tudok olyat javasolni a kert megóvására, ami ne ütközne törvénybe. Talán áss vizesárkot a kerted köré...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#7) ]Phobos[ válasza finest (#6) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Ja, oszt majd abban lubickolnak. Én Bp-en 1 forgalmas kerületben lakom, és a fáradt munkanapok után hétvégén azt kell halgatnom, h a fokozottan kátrányos helyzetűek strandnak nézik a köztéri kutat( megyjegyzés: a kút egy főút kereszteződésében van ). Szal falon keresztül kell hallgatnom a vinnyogásukat( bár ezek legalább fürdenek, muhahaha ). :(((

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#8) azbest


azbest
félisten

Naja... ez megy mindenütt... nem igaz, hogy nem lehetne védeni a tulajdont.. szerintem a törvény is védi amennyire lehet... csak vagy lusták a rendőrök, vagy nem mernek beleszólni... akik lopnak meg pontosan tudják, meddig lehet elmenni, hogy a szerv lustasága és törvény engedékenysége miatt megússzák...
Bár azt nem tudom, hogy rendőr előtt kijelentve hogy ''máskor is fogom küldeni lopni a kölykömet'' mennyire büntethető.. szerintem elég jó vallomás.

Nemrég panaszolta anyukám is hogy a gyönyörű szőlőt majdnem mind leszedték otthon... persze van ötlet arra is hogy ki volt (a szomszéd valsz), de mit tudunk neki csinálni... ha szól, hogy mi van, akkor balhézás van... és senkinek sem hiányzik az, hogy fejbeverjék egy bottal... az más kérdés, ha otthon lennék és rajtakapom, akkor valószínű elbeszélgetnék vele a dologról.
Ha kérne akkor adna belőle anyám szivesen... nem eladásra termett.. a rokonságnak szokta szétosztani... de ő biztosan eladta (nem tudom mennyiért veszik a nagyszerű fehér szőlőt... boltban 400ft simán megvan... azt sem tudom mennyi termés lehetett... de 50-100 kiló legalább.. de lehet több..)

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha már Szent László törvényei...

Ki tyúktojásnál nagyobbat lop, vágassék le a keze!

Nem pontos idézet, de részemről helyeslem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) tkazmer válasza piqla (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

texasban lelőheted, ha valaki a telkeden mászkál, és neked ez nem tetszik...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#11) piqla válasza tkazmer (#10) üzenetére


piqla
őstag

Hogy nekem? Adna a Joisten, hogy itthon is ilyen lenne a torvenykezes.

Szereted az állatokat?

(#12) Xpod válasza piqla (#11) üzenetére


Xpod
addikt

Miért érzem úgy, hogy egy ilyen törvény drasztikusan lecsökkentené a nem a napon barnult lakosság létszámát?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#13) EQMontoya válasza elmoraan (r) (#3) üzenetére


EQMontoya
veterán

cikkel kapcsolatban: feltalálták a kutyát :) nyugi, attól nem nagyon lopnak almát.

Same rules apply!

(#14) 7 válasza EQMontoya (#13) üzenetére


7
addikt

De a velőscsontot annál inkább... ;)
Bár ezt meg úgy lehet kivédeni, hogy nem adsz neki velőscsontot. :D

(#15) elmoraan (r) válasza EQMontoya (#13) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hja, csak feltalálták a mérget is, valamint az ütő-, szúró- és vágófegyvereket is.
Méregre jó lenne, ha kiképzed a kutyát, csak az a 85 éves nagyanyámnak aligha menne, én meg hetente egyszer fordulok csak elő nála, szóval... A szomszéd kutyáját is megmérgezték, lebénult szerencsétlen állat, aztán következő éjjel megszöktek a tyúkok...
Nagybátyám második szomszédjában meg temetés alatt (amikor ugye az egész szomszédság is megy) agyonverték a két komondort és elvittek három disznót.
Lehetne sorolni, de sajnos a kutya már csak akkor ér valamit, ha otthon vagy, és a kutyaugatásra puskásan szaladsz ki... És csapatosan. De ha ez a folyamat így megy tovább, lassan automata Gatling turretek kellenek a kert sarkaira. Csak arra kell figyelni, hogy ne alumínium legyen a borítása. :(((

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#16) finest válasza elmoraan (r) (#15) üzenetére


finest
őstag

Nem vicc, h az ablakaink cseréjekor a kivitelező azt ajánlotta, h az utcára néző ablakokra kívülre ne alumínium házas redőnyt tegyünk. :(
Azért ha a szomszédságban is ennyi kárt okoztak, igazán thetne vaalmit a rendőrség, azért 3 disznó stb. (mondjuk a te almád sem) 10.000Ft.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#17) juliabrilke válasza elmoraan (r) (#15) üzenetére


juliabrilke
addikt

Megoldás: 1 sor Gatling turret. Játékban pár tankot megfogott simán. Talán ŐkEt is megtudja. :D :D

Azért kivánom, hogy ne sok ilyen hétvégéd legyen, mint a mostani. :(

(#18) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

20e alatt kiröhög a rendőr, ha nem ,megélhetési bűnözőnek vallják magukat és mehetnek. jovőre permetezd le a [moderálva by ÉN] , véres széklet meg rohammentő majd jóttesz.. és egy szavuk sem lehet. ;]

miskolc környékén, ha menni kell fenyíteni szóljatok, szivesen segítek. egységben az erő, és ha kérdik, mi csak sétálgatunk 30an...(meg csúúúnyán nézünk... :((( )

[Szerkesztve]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19) ]Phobos[ válasza wwenigma (#18) üzenetére


]Phobos[
senior tag

De most viccen kívül, ezeknek 1 erényük van a magyar emberrel szemben, az összefogás! Oda kell menni sokan( mondom sokan ) némi ''KÖZrendvédelmi'' eszközzel megerősítve, oszt csá!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#20) piqla válasza Xpod (#12) üzenetére


piqla
őstag

Nem is tudom.
Szivesen szponzoralnam mondjuk dumdum toltennyel a gazdakat.

Szereted az állatokat?

(#21) Nimrod válasza finest (#6) üzenetére


Nimrod
addikt

De ne felejtse el kihagyni a krokodilokat belőle... :(((

Ismerős érzés, nálunk is hasonló volt éves szinten, csak éppen diófa volt, de az a telek már nincs is meg. :(
Ja és akkor - még - nem az etnikum vitte el, hanem a szomszéd. :W

(#22) Nimrod válasza juliabrilke (#17) üzenetére


Nimrod
addikt

Wazze ezek olyanok mint a zergek. Ide atom kell. :DDD

(#23) Nimrod válasza wwenigma (#18) üzenetére


Nimrod
addikt

Gondolom még mindenki emlékszik a nem is oly régi tiszai szennyezésre. Etnikum vitte a döglött halat vacsorának... szerinted használna a permet? :((( :(((

(#24) Nimrod válasza piqla (#20) üzenetére


Nimrod
addikt

Hirtelen ötlet. És ha inkább felfogadsz egy-két etnikumit? :U

(#25) juliabrilke válasza Nimrod (#22) üzenetére


juliabrilke
addikt

:D :D

Pedig olyanok, mint a zergek.... Gyorsak, csordákban jönnek... :D

De az atom se rossz ötlet... :U

[Szerkesztve]

(#26) ]Phobos[ válasza Nimrod (#23) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Végülis, a csótányok is alkalmazkodnak :D

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#27) ]Phobos[ válasza ]Phobos[ (#26) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Tovább fejtve: az atom nem annyira powa ötlet, azt csak ők élnék túl :W

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#28) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Jövőre permetezd agyon a fákat, locsolj felszívódó rovarölővel, és akkor tedd ki a méregveszély táblát...ha nem hiszik el és megzabbantják akkor meg ő bajuk.

(#29) drizzt1666 válasza Madárpók (#28) üzenetére


drizzt1666
tag

vagy csak random egy-két fát. Mondjuk a kerítéshez legközelebbieket, meg a 2 szélsőt (h nehogy azt higyjék, h okosak). Még mindíg több fogyasztható termésed maradna, mint most. Meg pár etnikummal kevesebb. Lehet h kettő jön a helyére, ki tudja. :U

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.