Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) bozont válasza yksz (#39) üzenetére


bozont
veterán

''És miért jó az, h veszunk egy izét amit konzolnak hívnak és kapunk egy PC-t?''
Mert mondjuk szomszéd Pistike nem hívogat át állandóan, h miért fagyogat a gép, miért indulgat újra, miért jön be állandóan a kékképernyő, miért van annyi vírus a gépen... :U

''És miért jó az, h 5 évig minden játék ugyanolyan szinten van, vagyis nagyon kis kulonbségek lehetnek a fix hw miatt.''
Talán mert mivel nem kell azzal foglalkozni, h vmi tuti kis ütős engine-t összedobjanak(max kisebb optimalizálások), jut idő normálisan összerakni egy játékot.

De tényleg, én azt veszem észre, h manapság pc-re a csili-vili grafika számít igazán, de a belbecs az egy nagy NULLA :( Már jóideje egy játék sem tudott igazán odaszegezni a monitor elé. Most éppen egy PS2 vásárlása mellett döntöttem, mivel rengeteg jó gáma van rá, ami semmi másra, és szerintem egyáltalán nem csúnya a grafikája, főleg ha azt nézzük h 500MHz-es proci és 32Mb(ebben nem vagyok biztos) ram dolgozik benne. Nekem sincs anyagi és lelki erőm h állandóan az újabbnál újabb hw-ket vásárolgassam, a gép marad: filmezni, netezni, zenét hallgatni, muka, talán néha egy-két régebbi játék ami nincs ps2-re.
Konzolon több kihívás van számomra a játékokban, míg pcn, mikor leülök egy fps elé, kb10perc mire kiismerem és alig van kihívás. Nemegy játékot megerőltetés nálkül toltam végig a legnehezebb fokozaton.
Most keresgélem a Carmageddont, az egyik kedvenc játékomat, lehet h ronda( márakinek :U ) és pixeles, de nagyon élvezetes köröket nyomtam vele :C :R De ott van még a Diablo, Duke Nukem 3D, Shadow warrior, Doom I-II, Wolfenstein stb. Sőt, asszem mindet végigtolom megint.


Tudod, elég ellentmondásos vagy:
''Én nem is fogok venni konzolt sztem soha, mert a pc tud mindent és ha már egyszer pc, akkor pc-t veszek és nem fogom konzolnak hívni és 5 évig ugyanazzal az eleinte jó, egyre késobb egyre csóróbb vassal játszani 5 évig ugyanazon a grafon.''

Azt írod h elég régi géped van(ha jól emlékszem egy gef4-et is említettél). Akkor most te nem 5 vagy sok évig használtad ugyanazt a hw? :F Amin már talán a legújabb játékok nem futnak, vagy elég játszhatatlanul, míg az 5 éves konzolon a ma megírt játék még 5, 10, X ( na ez már kicsit túlzás tudom :D ) év múlva is ugyanúgy fog futni.

Ui.: Ja, és no offense! Én így gondolom, saját vélemény.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.