Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Azta, ez durva...részvétem, ilyen történetet se mindennap hallani. Már kihámozni is nehéz lehetett, hogy mi igaz és mi nem :F A lány viselkedése pedig, hát hogy is fogalmazzak...enyhén érthetetlen. Remélem nem estél bele teljesen :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) predakon válasza The DJ (#1) üzenetére


predakon
őstag

Hát öreg ez egy nagyon nem szép történet, de ne csüggedj! Gondolj arra, hogy gazdagodtál egy tapasztalattal és legközelebb már máshogy állsz hozzá a dolgokhoz.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#3) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A leírtak alapján, lehet, hogy most rosszul esik, de valószinűleg így jártál jól.

- http://pazsitz.hu -

(#4) Mania


Mania
senior tag

Ez kemény...
Véleményem szerint igy jártál jól...rosszabb is lehetett volna.

(#5) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Bolond volt, ne bánd. Lesz jobb :C Nekem egy pesti csajom volt, aki nem volt 100-as, bár az is csak utólag derült ki, amikor az ember vele van, akkor meg nem figyeli a ''jeleket'' :(

(#6) vicces


vicces
addikt

jó nagy balfék voltál:D
de most már tudod, hogy mikor higgy egy nőnek.

:)

(#7) The DJ válasza vicces (#6) üzenetére


The DJ
addikt

''Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján!'' :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) [w]


[w]
őstag

ebből is látszik, hogy nem online kell ismerkedni. lol.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#10) dr faustus válasza [w] (#9) üzenetére


dr faustus
senior tag

Nem mintha a személyes ismerkedési forma sokkal nagyobb biztonságot adna a hazugságok ellen... :U

Warning: Explicit Content

(#11) Digital


Digital
addikt

A csajt nem véletlen****** Klárinak hívják,és Szolnokon,illetve Újszászon lakik?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) VladimirR válasza The DJ (#7) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ne higgy olyan allatnak, ami ot napig verzik es nem doglik bele...

(#13) [w] válasza dr faustus (#10) üzenetére


[w]
őstag

lényegesen több lehetőséget ad, maradjunk ennyiben.
akit úgy is átb@sznak, az meg úgyis megérdemli.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#14) Dufresne


Dufresne
addikt

Durva kis story, dehát tudvalevő, hogy a net televan vírusokkal.

Mondjuk az előző és mostani bnőmet is online ismertem meg, de úgytűnik én szerencsésebb vagyok.

(#15) Bencom ™ válasza Digital (#11) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem, tatabányai, bár a nevét és a címét szándékosan kerültem az írásban
de úgy látszik nem csak nekem volt hasonló tapasztalatom :(

semmi oka nem volt hazudni, én megbíztam benne, bármikor lemondhatta volna, hogy idejöjjön, arra nem haragszom meg, ez viszont ütött :(
és előlre közöltem, hogy bármit momndhat, azzal nem bánt meg, csak ne hazudjon... hát, neki mégis kellett :(

tudom, hogy nem jó neten ismerkedni, de itt nem is ez volt a cél, a sztori elején leírtam, hogy egy véletlennek köszönhetően ismertem meg, és nem sejtettem, hogy így járok...

egyik ismerősöm pedig a cseten ismerte meg a későbbi feleségét, szóval nem kell elásni a netet, csak vigyázni kell... de utólag már okos az ember...

[Szerkesztve]

(#16) Shadowfax válasza vicces (#6) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nem tudom, feltűnt-e, hogy a csaj bátyja végigasszisztálta az egészet, s ő is úgy hazudott, mint a vízfolyás. Akkor írjuk át a mondást így: ''Akkor higgy pasinak, ha ló legel a sírján!'' ? ;]

Mindezzel csak azt akartam elmondani, hogy - ahogy páran észrevették - sem a csaj, sem a bátyja nem százas, s elég nagy balgaság lenne személyiségzavaros emberek viselkedéséből messzemenő következtetéseket levonni arra, hogy egy normális párkapcsolat hogyan néz ki.
Bencom, csak örülj, hogy ilyen könnyen megszabadultál tőlük. ;)

(#17) Montesz


Montesz
csendes tag

Beni te hülye vagy! Én nem tudom, hogy sírjak vagy röhögjek. Msnen belezugni egy csajba aki totál hülyét csinál belőled...Na de az ember a saját hibáiból tanul, ha majd idősebb leszel rájösz!

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#18) Bencom ™ válasza Montesz (#17) üzenetére


Bencom ™
őstag

mivel viccesnek nem mondanám, ezért inkább előbbi... és mondom, felhoztam pár példát, akik a neten ismerkedtek meg, és maradtak együtt, szóval nem kell fikázni ezért, főleg így, hogy még csak nem is tudatosan kerestem...

(#19) Montesz válasza Bencom ™ (#18) üzenetére


Montesz
csendes tag

Én nem fikázlak, ez olyan szánalomra méltó dolog inkább. De hogy lehet belezugni valakibe akivel msnen dumálsz?

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#20) st.hubertus


st.hubertus
tag

Van egy haverom, aki nagyon szeret mindenféle diszkókban ismerkedni leányzókkal. Egyszer a következő történetet hallottam: Már nagyban kevert a csajjal, de azért mielőtt hazavitte volna, megkérdezte, mégis mennyi idős a leányzó: csajszi egyből rávágta, 13. Barátunk nem kicsit lepődött meg. Ezt látva a csaj: Na, mi van, csak nem vagy babonás? :C

(#21) The DJ válasza Montesz (#19) üzenetére


The DJ
addikt

A válasz: Nagyon könnyen! Nekem is sikerült és egy csodálatos kapcsolat kerekedett ki belőle a távolság ellenére is.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#22) st.hubertus


st.hubertus
tag

Szépis az, amikor az ember percenként szinkronizálja az msn megosztási mappáját :B

(#23) Cane


Cane
őstag

ez a virtuális randi & ismerkedés átka. soha nem veszek komolyan senkit, akivel élőben még nem találkoztam és nem beszélgettem vele. sokat le lehet venni abból, hogy ki mekkora tróger vagy tróger-pótló.

ebben a storyban az a szerencse, hogy még a ''kapcsolat'' elején bukta lett az egészből. ezzel ellenben korábban hallottam már durva lóvé-lehúzós storyról, ami szintén csetes-wiwes-emsn-es ''beszélgessünk'' történetből indult. a ti kapcsolatotok még a lehúzás előtt szerencsésen ért véget. gondolom.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#24) iguana


iguana
őstag

srácok, könyörgöm, ha vki betol egy írást, legalább egy nyamvadt helyesírás ellenőrzőt kergessen már végig rajta. borzasztó. :U

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#25) Dread


Dread
tag

én nekem anno 2 ismerösöm is bedölt egy ilyen lánynak, még irc-en és jessikának hivták a csajt, elég durva volt hogy jártak miközben nem is látták még egymást.
a dologban az volt a cuki hogy áttértek telefonra és egyik srác viszonylag jol meguszta a 19ezres számlájával de a másik ismerösöm 240ezret telefonált el. majd lenyomoztuk a csajt és egy elhizott csaj lett hirtelen a csodaszép modellből, ráadásul nem ez volt neki az első ilyen akciója, vigyázni kell az ilyenekkel mert nagyon be lehet pipálni :(

UT2004 és xDk rulz!

(#26) Neck válasza iguana (#24) üzenetére


Neck
veterán

Neked is a sok báttttya tűnt fel? :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#27) RedAnt válasza iguana (#24) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Pláne ha írónak készül az illető... :)

Ha lépten nyomon hibákba ütközik az ember, az tényleg nem mutat jól, még ha a tartalom és a stílus nem is rossz.

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#28) Dictator^ válasza RedAnt (#27) üzenetére


Dictator^
veterán

A jány volt az aki író''-nak'' készülne... nem pedig Bencom.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#29) #64791808


#64791808
törölt tag

Elolvastam a story-t, és most igen, bunkó, cinikus, és ironikus leszek. A cikkiró ne vegye személyeskedésnek, ilyen a stílusom.

Na bogaraim.

1., Először is MSN-en nem csajozunk, ott esetleg rájövünk arra, hogy van közös érdeklődési kör, és az Élet nagy alapelveit tekintve egy véleményen vagyunk. Ennyi. MSN-en nem szeretünk bele valakibe, mert akkor nem a valakibe, hanem az MSN-es ''személyiségébe'' szeretünk bele. Élőben kell sokat beszélgetni, gyűjteni egy-két közös élményt, és akkor el lehet dönteni, hogy ez most hosszabb távon működni fog, vagy dugunk egy jót, és barátok maradunk.

2., Az ország másik felében lakik. Ebből egyértelműen következik, hogy keveset látják egymást a ''felek''. Ez pedig kényszerűen ellent mond az egészséges párkapcsolat törvényeinek. Így jó ''lelki társak'' vagy barátok lehetnek, de egészséges férfi-nő kapcsolat nem alakulhat ki, max egy-két jó kefélés, és mélységes beszélgetések az élet nagy dolgairól. Ez szerelem? Lófaszt. Ez az az érzés, mikor végre valaki érti, hogy miről beszélsz, és át is érzi, nem csak bólogat. A párkapcsolat alapvető szükséges - de nem elégséges - feltétele az, hogy sok közös emlék, élmény, sok közös pillanat legyen. Ha ez nincs, akkor a dolog a legeslegjobb esetben is plátói szerelem, vonzalom. Meg szex.

3., Veszekedés? Hát nem tudom, ebben elfogult vagyok, lévén hogy eddig két barátnőmmel veszekedtem, mindkettővel egyszer. Szakítás is lett belőle. Hogy nézeteltérés van? Leülünk egy finom vacsi mellé és megbeszéljük. Volt úgy, hogy két évet lehúztam úgy lánnyal, hogy egyetlen hangos szó nem esett, és mégis tökéletes volt. Najó, ez az egyik véglet. Az viszont a másik, hogy egy rövid kapcsolatban ''veszekedéSEK'' voltak. Hogy akarhatunk valakivel párkapcsolatot létesíteni, ha két hónapot nem bírunk ki veszekedés nélkül?

4., Elnézést, most leszek igazán bunkó, kedves cikkiró: te eszednél vagy? Direkte szándékosan közeli kapcsolatba akarsz kerülni egy olyan lánnyal, akinek ''meghalt az anyja'' és aztán bevesz egy doboz nyugatót? Ennyire kurva hosszú az életed, hogy van időd ilyenre? De irigyellek... Szép dolog az elesetteken segíteni, de akkor ne hívjuk szerelemnek, hívjuk lelkisegély-szolgálatnak, vagy jótékonykodásnak. Egy ilyen lánynak ORVOSRA van szüksége. Neked, kedves cikkiró, pedig egy kiegyensúlyozott, rendezett lelkiállapotú, ápolt csajra. A többi szubjektív. Tudom, ilyet az ember nem feltétlenül talál a ''hagyományos vadászterületeken'', nadehát annyira ne legyünk már hülyék, hogy direkte a bajt keressük... Prózaian szólva: lehet, hogy a hiba bennem van, de hiába látok meg egy bombázó csajt, akit úgy dugnék, mint a lopott bicajt, ha megtudom hogy vak rendőrárva és enyhén drogfüggő, akkor, ha akarja is, elhajtom a fenébe.

5., Mindezek mellett én maximálisan megértelek, sőt átérzem a helyzetedet, mert más emberen segíteni, a rosszból jót és gyümölcsözőt kovácsolni maga az alkotás, maga az élet. Amit viszont nem értek, az a zárás. Én nem kezdtem volna kérdezgetni, hogy hogy van, egyszerűen közöltem volna, hogy gusztustalanul átvertél kisanyám, és őszintén remélem, hogy a next time öngyilkossági kísérletedet siker fogja koronázni, de szólj előtte, hogy virágot küldhessek. Szóval az embernek - akárhogyan is kalapáljon a szíve - mindig kell, hogy maradjon egy csöpp esze.

Őszintén kívánom, hogy az esetből levonod a konzekvenciát, és az egész erőt és tapasztalatot ad majd későbbi kapcsolataid kialakításában.

(#30) sasa311 válasza #64791808 (#29) üzenetére


sasa311
veterán

bocsánat, de ezen beszartam a röhögétől ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#31) #64791808 válasza sasa311 (#30) üzenetére


#64791808
törölt tag

már milyen értelemben? :)

(#32) Bencom ™ válasza #64791808 (#29) üzenetére


Bencom ™
őstag

na, eddig ezt tettszett a legjobban, ugyanis kb 90%-ban egyetértettem veled, már mielőtt ez megtörtént volna, csak ez a baj, hogy ha ''szerelem'' fellépésekor különböző kémiai folyamatok mennek végbe, amik elveszik az ember józan itélőképességét, és adjátok hozzá, hogy én alapon egy hülye tini vagyok, szóval... utólag én is okosabb vagyok, sőt előtte se voltam hülye, de közben... reménytelen :F

a báttyáért meg bocsi, csak leültem, kb 10-perc alatt megírtam, aztán rohantam ebédelni, és utána átfutottam, és asszem a bátty szón kívül mindent ki is javítottam, ezt nem tudtam eldönteni, hogy kell leírni, meg a sztori szempontjából nem is találtam olyan fontosnak...
és én készülök írónak, nem a csaj.
ő inkább költőnek... hacsak nem azokat a csodaszép verseket is csak bemásolta valahonnan...

na mind1, a konzekvenciát levontam... remélem utoljára...

(#33) Esmein


Esmein
nagyúr

Lassú vagyok, nem volt csaj ugye ? Buuuziiii !!! :D
Ez elég durván hangzik :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#34) degu


degu
senior tag

Lehet,hogy nem vagyok egy IQ-betyar,de...nem ertem az egeszet,pedig vegigolvastam!
Neked egy virtualis baratno kellett! :R Akkor miert gorcsoltel a talival? :P
Ha meg nem,akkor mit molyoltal?Miert nem taliztal rogton az elejen? :F
Bemesz a surube,es utanna meltatlankodsz? :Y :W
Semmi baj a netes ismerkedessel... :R Legtobbszor az emberekkel van a baj! :( ;]

*na mind1, a konzekvenciát levontam... remélem utoljára...*

...meer? Kivegzes lesz?...es nincs tovabb? :DDD :Y

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#35) Montesz


Montesz
csendes tag

Beni barátom! Cerebellum hozzászólásának első pontját, ha nagyon jól megjegyzed, nem hibázhatsz legközelebb! :))

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#36) erdey_a


erdey_a
őstag

Tipikus tinikomédia.

De már az írás címe sem stimmel, mert a csaj azelőtt lett ex, hogy egyáltalán barátnő lett volna. Hogyan lehet msn-en ''járni''?

Istenem, ha ez ilyen csalódást okoz valakinek a lelkében, akkor egy valós kapcsolat végét soha nem fogja kiheverni. Gyúrjál erre Bencom, mert összetörnek ezek a nőstények. :D

Vérboci

(#37) g@bo


g@bo
nagyúr

szép történet, de nem kell kiakadni... ez csak az első. ebből lesz a rutin.

(#38) attilam


attilam
őstag

Bencom:
Szerintem tartsd magad annyira értékesnek, hogy aki ilyen szinten nem becsül meg, az egyszerűen nem érdemel meg! Kár vele foglalkozni. Egy együttjárásnak iszonyú nagy tétje van, csak gondold végig, hogy milyen lenne a házasélet egy ilyen nővel. Idegileg teljesen kikészítené az embert. Hidd el, hogy nem éri meg. Szerintem vond le a tanulságot belőle, fogd fel pozitívan a dolgot, hiszen tanultál belőle. Egy szakítás az hosszú távon mindkét félnek előnyös, még ha iszonyúan fáj is az elején.
Fel a fejjel! :)

(#39) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ehhez annyit tudnék hozzáfűzni, hogy az én exbarátnőm se volt semmi.Állandó féltékenykedéseivel már az agyamra ment néha.Hetekig kellett magyarázkodnom, ha a utcán véletlenül ránéztem egy másik csajra, és a véletlen az tényleg az volt .Meg hogy soha nem hitte el, hogy szerettem,és ő is kicsit depresszáns tipus volt.Aztán másfél év után vége lett és kidobott mint egy buszjegyet, pedig elötte azt állította hogy mennyire szeret engem, meg hogy milyen jó vagyok neki.Aztán meg összejött egy pincsikutyával, aki kifogja neki a tóbol a kacsát, meg pitizik a kockacukorért :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#40) Szasza válasza [w] (#9) üzenetére


Szasza
tag

Nem mindig van így... én online ismertem meg a páromat és 4 éve vagyunk együtt....

(#41) Salmi


Salmi
tag

Jó írás, csak úgy fejbekólintott párszor a csaj anyjának említése az ''annya'' szóval, hogy majd' leestem a székről. Ezeket még javítsd. És a báttyát is. :DDD

(#42) chop


chop
őstag

''édesannyát''

Javitsd mar ki legyszi, gorcsol a szemem, ha ranezek...

(#43) gregorik


gregorik
senior tag

gyerekek, fele ennyire nem kell ezt komolyan venni. a cikkíró egy kb. 17 éves tini, az ''írónak készülök'' pedig ilyen vékonyka Mágus-könyvekre vonatkozik, amikben elnézik a helyesírási hibákat.
elnézést kérek Bencomtól.

(#44) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hát ez csöcs. ;] Legközelebb (és a jövőben soha többet) ne engedd, hogy teljesen elborítson a rózsaszín köd. Akkor nem lesz bajod. Továbbá fogadd meg Cerebellum kolléga tanácsait. ;)

Rip and tear

(#45) nbk


nbk
aktív tag

szerintem jól átkéne baszni a csaj agyát :D
szerintem meg az öngyilok duma is kamu volt, amelyik kutya ugat az nem harap....
amelyik barátnőm (haver) kinyirta magát az nem mondogatta, megpróbálta párszor egyszer összejött neki... RIP

''Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska...''

(#46) Bencom ™


Bencom ™
őstag

ehh, megpróbálok egyszerre reagálni mindenre...
semmi oka nem volt hazudni, ezért nem is számítottam erre, így könnyebb volt a hibába esni

az írónak készülök annyit jelent, hogy még nem jelent meg komolyabb munkám, (a magus könyv sincs kiadva) hanem majd lesz egy, ha úgy érzem, hogy elég jó vagyok már hozzá.

a csaj télleg átbaszott, meg akartam valahogy bosszulni, de mivel rájött, ezért nem sikerült

másrészt több dolog is történt, ami miatt elhomályosult az ítélőképességem

a helyesírási hibákert meg hányszor kérjek még elnézést? :DDD

amire eddig reagáltam, nem fogok még egyszer :)

(#47) #64791808 válasza Bencom ™ (#32) üzenetére


#64791808
törölt tag

All U need is love! - tartja a mondás.

Szeretnék egy ''tanácsot'' adni, de nem akarlak vele megsérteni, és nem is tanács ez, az olyan nagyképűen hangzik... na lényeg:

Minden ilyen helyzet első lépése az önismeret. Eljutottál odáig, hogy tudod, ha szerelmes vagy, hülye leszel. Ezt vésd az eszedbe, és ha megint szerelmes leszel, használd fel ezt a tudást, és próbáld meg kívülről szemlélni a dolgot. Ez általában már elég ahhoz, hogy ne csinálj túl nagy marhaságot.

A biztonság fogalma persze itt ismeretlen, a legnagyobb elővigyázatosság, sőt, bizalmatlanság mellett is átbaszhat a másik. Mert egyszerűen ilyen.

Irónak meg ne készülj. Ahhoz először is ki kell olvasni pár könyvtárat, mellette valamilyen irodalmi bölcsészszakot elvégezni. Aztán meg jöhet az a része, hogy írsz, és éhen halsz mellette :)

[Szerkesztve]

(#48) #64791808 válasza Jégkokó (#39) üzenetére


#64791808
törölt tag

Hát ezt sem értem, hogy eddig mért húztad. A szeretet első lépése a bizalom. Hogy szeret, ha nem bízik meg benned...?

Az pedig, hogy egy pincsikutyával, mit bizonyít? Na mit? Zsák a foltját, legyenek egymásé.

(#49) lorcsi


lorcsi
veterán

bazzeg ezt eddig senki nem vette észre: ...még az annya...
tudom hogy nagyon fiatal vagy, deezt még egy harmadikkos általános iskolás is jól írja :W

[Szerkesztve]

(#50) Athanáz9 válasza #64791808 (#47) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Tagnak csak lelkes újonc, de életkorban senior vagyok. Az íráshoz nem kell feltételenül bölcsészkar, viszont nagyon sokat kell olvasni. Aztán, vagy közben írni is, eldobni, megint írni, megint eldobni, stb. Egyelőre ennyit.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.