Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#161) niti válasza WellnessPepe (#160) üzenetére


niti
aktív tag

A cikkedet elolvastam, és igen, abszolút jó dolgok vannak benne. És ez a munka még miből áll? Hol tudtál ilyesmivel elhelyezkedni, és miket csinálsz még a cikkíráson kívül, ha nem titok? :)
Én eladóként dolgozom egy ilyen barkácsbolt- félében. Jövök- megyek egész nap. Tényleg, nincs erre valami épkézláb kalkulátorod, hogy mennyi az optimális kalóriaszükséglet? Eddig a legjobbnak az orvosilexikon.hu-n lévőt találtam, de hátha te tudsz valami nagyon ultimate megoldast :) szeretném tartani a heti -1kg-ot. Mondjuk hetente 5x 1- másfél órát mozgok direkt, plusz a munka. Ehhez vagyok jelenleg 69 kg, 164 cm magassághoz. A célom: egyelőre úgy gondolom, hogy 58- 59 kg. De majd kiderül, ha odajutok, hogy maradnak-e még rajtam zsírpárnák itt- ott. :) úgy vagyok vele, hogyha már ennyit fogytam, nem érem be annyival, hogy már épp tűrhetően nézek ki, hanem szeretnék egy tényleg egészséges, sportos alakot. Most nagy eltökéltséggel belevágtam a Rubint Réka videókba is. Egyelőre az izomláz miatt csak 2 naponta tudom csinalni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.