Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Speed


Speed
őstag

Sziasztok! LCD tv-t szertnék vásárolni a közeljövőben és akkora a kavalkád hogy jómagam se tom mi kéne igazából :D Nadjából amire használom: Tv-nézés(UPC,digiTV) , egy HTPC lenne hozzá kötve (8600GT vga-val szal tudja a nagy felbontású videókat meg stb...) , nomeg igazából amire kéne X-Box 360 és PS3 játékkonzolok kiszolgálására :D Igazából az lenne a kérdésem hogy 32 és 37'' között variálok valami HD Ready TV kéne és valahol 190k körül húznám meg a határt namost van egy két kiszemletem [link] és [link] Ezek úgy aránylag tetszenek de nem tom hogy érdemes e LG esetében eröltetni a 37''-t vagy inkább a kisebb 32''-os Samu-t :U Nekem végülis nagyon tetszene az a 37''-os Lg TV (nem láttam még élőben) de nem tom ezekre a célokra jó e amire nekem kell mert nem kell egy csúcs minőség de azért ne legyen egy gánya szar sem :D :R Vagy esteleg kicsit jobban tegyem oda megem és vételezzek egy FullHD LCD tv-t megéri ez vagy egyáltalán van lényeges értelme? Valójában nem szeretnék két hét mulva TV-t cserélni :D
Előre is köszi :R

[Szerkesztve]

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.