Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) sgery


sgery
őstag

nálunk is most volt az emelés, eddig 3mbit volt és fel pedig 386. hát 4mbit lett stabil 480-as töltéssel de a feltöltés marad 386 :( ennek nagyon nem örülök, a letöltés nekem igy is elég, hiszen pikk pakk lent van minten. Egy sout park rész 1-2perc alatt..:D csak hát én éjjel nappal töltök felfelé, és örültem volna ha min 512-re felteszik a mércét. Irtam is nekik, hogy nem lehetne még megtoldani, mert ez kevés. Mi az hogy két utcával lejebb már 8mbit-et kapnak ugyan ennyiért, én meg csak 4-et? Mert én ugyebár pont olyan helyen lakok ahol még 1x sem fejlesztettek netet, egyépként Rózsadombon, az elit negyed közepén (én nem vaok az:( ) hol lenne igény ha nem itt? még ip tv-re sincs lehetőség. Pedig már több városban is van vidéken. Nem tudom mi szerint fejlesz a t-com, de az biztos hogy elég hülyék ülnek a központba (tapasztaltam már nem 1x hogy tényleg azok). Haveromnak amúgy most 3,5mbit van és 12,5-re teszik és 1mbit feltöltést kap. És ugyan annyit fizet mint én, sőt még a szolgáltató is ugyan az. Erről ennyit... Ez olyan mint ha a 2.kerben lakok akkor 2x annyi a percdíj a telefonra mint ha a 3.kerületből telefonálnék, mert csak? hát de kb....
de nem izélek annyit, bnőmnek 256-os a nete és 10e ft-ba került havonta Tárnokon, ha az nem átverés akkor semmi:D sőt, 30napból min 5napot nem megy.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.