Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) TheTruth


TheTruth
tag

Épeszű vonalat senkinek sem lehet húzni, csak magának az embernek! És ez az ember mentalitásától/gondolkodási szintjétől függ, hogy hol ez a határ. Ha gyenge és befolyásolható a személyiség, és a neten megtalálja az úgynevezett 'barátait' akkor akár 0-24-ig se tudnánk leszakitani. Azt hiszem a legjobb nevelés, talán az életre való nevelés. Ezért van az a sok közös program, amit már elcsépeltnek tartanak egy csomóan pedig hatásos, a kirándulás, a szép tájak nézése a családdal, és bármi egészen más, hogy lássa a gyerek, hogy más is van a cyber téren kivül....
(rájöttem, hogy szeretek a pszichológiáról irni)

Na mármost, hogy ekzakt legyek, itthon ez úgy néz ki, ez az újitásos dolog, hogy nekem MUNKÁRA kell, de tényleg (17 vagyok, egyáltalán nem játszok pc-n), s akárhogy könyörgök, valahogy sosincs lé felújitani ezt a gépet. A sulimban már kapcsolatokat szereztem BMEről, munkáztam nagyon sokat már az IT iparágban, de a gépem még mindig nevetséges. S ezt valahogy a szüleim nem fogják fel.

Egyébként a legjobb kiküszöbölése annak, hogy évente új gépet vegyünk, mert 'jaaaj, itt nincs élsimitás pfuj', hogy veszünk egy olyan eszközt ami valóban játékra való, ezt hivják úgy, hogy: konzol. Egy átlagos konzol ciklusideje 3-4 év, s ezalatt végigtolható az összes gamma (főleg a multiplatformok ugye amik párhuzamosan jönnek ki, igy pc-s társaink előtt sem kell ''''szégyenkezni''''), s pluszba még csak az ''only for'' cimek is, amik nagyon igényesek szoktak lenni. Ha most veszel pl. egy xbox 360at 120ért, vagy vársz egy kicsit mig lecsökken az ára, akkor 1-2 év múlva elég sok pc májsztert röhögsz ki, akik mondjuk ugyanazon időponton vették gépüket 3-400 ezerért, mikor te a x360ad, s te még mindig tolod a gammákat full grafon... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.